Slevy, výhody, kupóny

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 12. 7. 2019 19:10

na apku je odkaz na webu ZALANDO
BTW, platba bez 3D secure..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 13. 7. 2019 00:13

Pokud ještě někdo nezaregistroval T-Mobile letní AKCE neomezená data na prázdiny za 0 (jen aktivace), 100 nebo 200 Kč platí pro jakoukoliv SIMku s mini daty nebo tarif s daty. https://www.t-mobile.cz/microsites/neom ... index.html
V případě aktivnějšího využívání na hudbu a filmy při noční gorilovačce si rovnou pořiďte Powerbanku. :-P :-P 8-)
Naposledy upravil DrumSession dne 13. 7. 2019 00:17, celkově upraveno 2
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 13. 7. 2019 00:15

Zalando 70% sleva na obuv
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 7. 2019 06:20

Super, zásoba bot se hodí taky, i když 48 tam moc není, tak 6 kousků se vzalo :)
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-osobne 13. 7. 2019 06:24

To koncej ne? Doprodavaji zbytky. Vetsinou maji jen par velikosti a zrovna tu moji ne.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 13. 7. 2019 10:06

Větší šmejdy německý jsem neviděl, ten jejich kod slev na obuv vypnuly někdy kolem 10hod a už nefunguje...
Více jak hodinu v tom šmejdským krámu vybíráte a pak vám ten jejich automat zku.venou germánštinou k tomu napíše, že nejste mezi prvními či co nebo že máte čekat na 13. 8. 00:01hod :grr:
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod olousek 13. 7. 2019 11:03

A jaký byl kód na obuv?
olousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 13. 7. 2019 11:06

BOTICKY70, ale hned ráno otravovali s touto novou slevou zasláním zprávy na mobil. Pak hodinu a půl vybírám boty a když chci uplatnit slevu, sleva zmizí i z nabídky a po jejím zadání se objeví nesmyslná hláška v němčině že platí až od 13. 8. 00:01, jsou to Šmejdi
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod curvecardik2 13. 7. 2019 11:41

A co jste tam koupili, kdo to stihl? Mně připadá, že tam skoro nic použitelnýho nemají.
curvecardik2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 13. 7. 2019 11:51

Taky díky elinor, octaviampi - já to stihl ;-)
- Keen, Reiker, Mustang ...
Nesnáším nakupování, takže rozsah neposoudím - šel jsem po tom co používám - moc toho nebylo, ale co bylo vyšlo dobře.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 13. 7. 2019 11:52

Super nakup, ja nakoupil nazouvyky adidas a nike za 200 kc kus, tenisky adidas za 400 kc a bezecke boty taky za 400 kc. Ty pantofle stoji v eshopech v akci 500 kc za kus a tenisky v akci v eshopu 1250 kc. Postovne bylo zdarma. Pokud boty prijdou a nebude to nejaky ***** tak luxus akce. Objednaval jsem v 7:25 hod.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 7. 2019 12:00

Já musel svou objednávku ráno rozdělit, protože kód platil jen do 10 tisíc korun.
Obrázek
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 13. 7. 2019 12:13

Takže se dá říct, že ranní ptáčata z Finexpertu je vykoupili ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 13. 7. 2019 12:21

Není to vykoupené, jen ti Šmejdi nasadili obvyklou taktiku zdejších poboček zahraničních obchodníků, nasadit slevu na pár chvil a až se nalákají kunčofti, honem ji zase zrušit v řádu hodin.
Odpovídá tomu dnešní časový průběh slevy, už kolem 10hod nešlo nikde vyvolat ten jejich zku.vený slevový kod, ač s ním ráno otrvavovali pořád v aplikaci. Přesně ve 12hod ta jejich aplikace při pokusu uplatnit slevu, psala že sleva je až od 13. 8., ted ti Šmejdi napsali při pokusu o uplatnění slevy, že slevový kod vypršel 13. 7. v 12.20hod.
Takové Šmejdy aby pohledal, zvažuji podat stížnost na ČOI
Jako nas.ali mě teda řádně,(zbytečně jsem vybíráním strávil čas) jestli si myslí že jim někdo nakoupí ty jejich předražený krámy "čim vic pruhu tim vic Adidas, pan" bez 70% slevy, tak se pletou.
Každý informovaný ví, že to jejich "značkový" oblečení je v česku vždy předražený a to obecně ne jen u tohto obchodníka. Nechápu čecháčky, co si kupují ty jejich "značky" a nosí stupidní velký nápisy značky na těle a ještě jim za to že jim dělají reklamu zadarmo platí přemrštěné cen. 8-D
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 7. 2019 12:59

Sleva měla platit do zítra přitom. Každopádně mám zaplaceno, kupní smlouva uzavřena, tak ji zrušit jen tak nemůžou. Asi bych se pak bránil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků