Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Delitzsch 14. 7. 2019 08:25

Vrácené platby se nepočítají jako splátka, je nutné poslat celou částku. V dalším měsíci se to srovná.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod elfin 14. 7. 2019 12:56

Všimli jste si, že se v adresnim řádku HB bezp.zámeček otvírá při přihlašování do IB? Dřív býval zavřený. Je to problém zabezpečení?
Naposledy upravil elfin dne 14. 7. 2019 14:08, celkově upraveno 1
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod e-osobne 14. 7. 2019 13:49

Nedavej sem neexistujici odkazy. :pozor
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 7. 2019 13:58

elfin: ne, celé spojení mám celou dobu šifrované, zámek zamčený
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfin 14. 7. 2019 14:10

e-osobne píše:Nedavej sem neexistujici odkazy. :pozor

Pardon, nebyl to úmysl, opraveno!
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goropes 16. 7. 2019 16:57

nevíte někdo, jestli se pro účely výpočtu odměny počítá jen útrata za daný měsíc, nebo se odečítají případné vratky a jiné platby připsané na kreditku?
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 7. 2019 16:59

neodečítá se
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 16. 7. 2019 19:22

Ano HB je jedna z mála, která u bonusů kreditek vratky neuvažuje (neodečítá). Ale pozor, současně HB neuvažuje tuto vratku ani jako splátku kreditky, tedy splatit je třeba vše klasickým převodem a toto vyčerpat jako "peníze navíc". Píše se zde o tom jen o pár příspěvků výše.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Markil 16. 7. 2019 19:32

Pokud je vratka ve stejném měsíci jako platba, tak se to započte a není snad třeba posílat víc? Moc vratek jsem tedy za celou historii karty neměl, ale nestalo se mi, že bych se dostal do mínusu a peníze posílám vždy před koncem měsíce, abych se vyhnul poplatku. Z toho usuzuji, že se to nezapočítává jen jako splátka dlužné částky z výpisu?
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 16. 7. 2019 21:04

Také si to myslím, že by vratka nesplatila částku ke splacení určenou výpisem, tedy když výpis ukazuje je splácení nulu (žádný dluh nebo přeplatek), mělo by to být ok. Najisto to ale nevím.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 7. 2019 05:14

Mám pocit, že jsem nějakou vratku ve stejném měsíci měl, nic navíc jsem nehradil a nic (úrok, poplatek) jsem neplatil. Ale už jsem ze zdejších příspěvků tak zblblej, že už bych teď radši zaplatil víc i v takovém případě. :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 17. 7. 2019 08:45

Někdo psal, že vratka se do splátky nepočítá, a byl mu poplatek za vedení účtu naúčtován. Nevím, jak by to bylo s úroky, kdyby nebyl debet kompletně splacený
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod mambavpraze 17. 7. 2019 11:23

Tak dnes jsem byl kontaktovan Hello Bank a uroky mi vraci zpet a chteji at stahnu navrh u financniho arbitra. Takze vítezstvi Doporucuji vsem pokud si myslite ze jste v pravu nenechejte se odbýt. Pro pripomenuti pripad nize.



PatrikChrz píše:
mambavpraze píše:Opravdu pravidla a účtování Hello bank jsou zvláštní. Připojím také svůj příběh o nelogickém chování banky.

Na eshopu jsem kupoval zboží za 20 tis. s tímto produktem jsem nebyl spokejen a vrátil. Eshop vrátil peníze zpět na kreditní kartu. Toto vše se stihlo v bezúročním období. Banka mi ale napálila za těchto 20 tis úroky.

Vrácené peníze se neberou jako splátka kreditní karty. I když limit na kreditní kartě byl vyrovnán a logicky jsem nic nedlužil.

Reklamoval jsem u banky a bylo mi sděleno, že jsem měl kreditní kartu o 20 tis. přeplatit a poté si bezplatně zase vybrat peníze na bankovní účet. :tleskani :tleskani :tleskani

Proto varuji ostatní aby se nedostali do podobného problému.

A zkoušel jsi to řešit (třeba přes finančnho arbitra), nebo jsi se spokojil se zamítnutm ze strany banky?
Naposledy upravil mambavpraze dne 17. 7. 2019 11:48, celkově upraveno 1
mambavpraze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 7. 2019 11:39

Dobře si je uštknul.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powery 17. 7. 2019 11:41

@mambavpraze: A stáhneš?
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků