Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod evelista 2. 7. 2019 23:18

pokud jses pracujici slovak (kdokoliv) a nechavas vse na cz ucetnich je Richee jasna volba pro bonus.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goropes 3. 7. 2019 09:53

pokud mám zřízen richee účet a chci k tomu přidat klasický creditas účet, ib a kartu, musím na pobočku, nebo to lze udělat online?
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mareka 3. 7. 2019 09:56

My co máme Richee už nemůžeme založit Creditas online = jen na pobočce.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 6. 7. 2019 10:11

čulibrk píše:Pravidla akce AKCE „6 X 100 KČ ZA PLATBY KARTOU“
https://www.creditas.cz/documents/20705 ... cdb85f12c3

... každý měsíc koupit 5 rohlíků na samoobslužný pokladně nebo 5x dobít Regiojet. Doufám, že se to týká i karty k Rechee.


Mimochodem - neměly by se příjmy z této akce uvést do daňového přiznání? :shock: Asi nepůjde o příležitostný příjem, když je opakovaný. :roll:
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Wanted Joker 8. 7. 2019 12:53

Zdravím, přijde nějaké e-mailové potvrzení od creditas, když uvedu na stránkách můj mail u té akce 600 Kč?
Wanted Joker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pajkyt 8. 7. 2019 14:26

Žádné potvrzení do e-mailu mi nepřišlo. Pouze se potvrzení zobrazilo na webu a tak jsem si raději udělal screen obrazovky.
Pajkyt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kubika1 8. 7. 2019 16:38

Dá se založit online běžný účet Creditas, když už mám Richee účet? Jako nový zákazník to nejde a jako stávající mě to posílá do internetbankingu kam jako klient Richee účtu nemám přístup. V apce Richee žádnou možnost nevidím. Asi jediná možnost je pobočka ne? Díky za info jestli někdo řešil...
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 8. 7. 2019 16:48

Ptal jsem se na to na ifolince, musí se zajít na pobočku. Funguje to pouze obráceně, nejdřív creditas a až pak richee.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 10. 7. 2019 21:12

Tak už vím, proč Creditas nechce zvýšit úroky...

...Vyhodili totiž peníze za reklamu o tom, jak mají vysoké úroky. :-D
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 12. 7. 2019 17:50

Wanted Joker píše:Zdravím, přijde nějaké e-mailové potvrzení od creditas, když uvedu na stránkách můj mail u té akce 600 Kč?


podle infolinky by měl přijít do týdne potvrzující mail (z důvodu RUČNÍHO zpracování).
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod termistor 14. 7. 2019 18:08

jo, přišlo emailem potvrzení
termistor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 7. 2019 19:38

také mi dnes přišlo
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajkyt 14. 7. 2019 23:24

termistor píše:jo, přišlo emailem potvrzení


Registrováno hned první den (01.07.) a včera (14.07.) dorazilo potvrzení. Tak to asi posílají nyní najednou.
Pajkyt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dandík 15. 7. 2019 10:37

Budou potřebovat ještě víc vkladů, chystají hypotéky :) https://www.penize.cz/hypoteky/408432-b ... -na-podzim
Dandík
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 15. 7. 2019 11:05

Spíš budou potřebovat vklady dostat zase zpátky. :-D

Jinak „Chceme dětem a hlavně teenagerům ukázat, že můžou chtít víc od svých úspor, a naučit je hospodařit s penězi.“ - to už snad dělá Česká spořitelna, ne? Aspoň to teda říkali v reklamě v televizi. ;-)
iglooo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků