Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod e-osobne 14. 7. 2019 02:30

Nebo vypoved.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kk1kk 14. 7. 2019 09:28

Pokud splním podmínky tím, že na účet měsíčně přijde víc jak 70 000 Kč a jednoznačně nedochází k přeposílání peněz. Není pak klamavá reklama nalákat klienta na splnění podmínek a následně sdělit, že podmínkou členství jsou investice nebo hypotéka?
kk1kk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 14. 7. 2019 09:54

Tam ani tak nejde o to, že by člověk třeba investice nechtěl, ale že investice v podání ČS jsou předražené, omezené, personál jim nerozumí. Takže podmínkou je ten měsíční příjem + chodit na ty jejich pobočky a poslouchat hloupý kecy od nekvalifikovaný bankéřky + nechat se okrást.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 14. 7. 2019 10:42

Třeba u ERSTE je Top Stocks 3% vstup a 1.95% poplatek za správu, Small Caps pak 3% a 1.8%.
To samozřejmě okrádání je a šel by do toho jen blbec, téměř -5% za první rok bance.
Na druhou stranu, dá se domluvit na jiných podmínkách.

Na nákladovost pasivních ETF se člověk samozřejmě nedostane, ale nějaký poplatek za aktivně spravovaný fond přiměřený je. 5% to ale fakt není :)
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 14. 7. 2019 20:10

evelista píše:výsledek jakekoliv navstevy je cokoliv prodat.

To by mi nevadilo, treba kreditni kartu CS by mi mohla pani dat, ale proste CS vola do prace co mam echo a to zkratka nechci aby mi nekde neco overovala co se tyce zadosti o pripadnou kk.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 7. 2019 20:38

Nechtěl bych mít zaměstnavatele, co po telefonu poskytuje info o mně. To fakt existuje?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 14. 7. 2019 20:53

To neznáš? Každá krafka, která ti volá z call centra, chce pro ověření tvůj datum narození nebo rodné číslo. A moc se diví, když jí to odmítneš.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod evelista 14. 7. 2019 22:19

jasne ze v praci delaj jak jsou tajny jakmile jde o vyplaty a verte tomu ze kdyby vam někdo zavolal na vase hr z banky tak z hr vyslepicej naprosto vse o jejich zamestnanci.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 7. 2019 04:06

To si teda dneska vůbec nejsem jist. Já nejsem zaměstnanec, ale u ženy zatím každý telefonát z banky ženě hlásili s tím, že bance museli "bohužel" říct, že bez ženina souhlasu jim žádné informace poskytnou nemůžou.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 15. 7. 2019 05:21

Si jenom ověřují, jestli jim dlužník poskytl pravdivé údaje. A i když jim zaměstnavatel tohle řekne, mají přinejmenším potvrzeno, že tam je dlužník opravdu zaměstnán.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 15. 7. 2019 07:17

Obvykle ziadatel podpisuje suhlas predsa. Bez toho im nemaju co hovorit.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 7. 2019 11:40

Žadatel sice podpisuje souhlas, ale bance a ne zaměstnavateli. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod iglooo 15. 7. 2019 11:45

suram píše:Si jenom ověřují, jestli jim dlužník poskytl pravdivé údaje. A i když jim zaměstnavatel tohle řekne, mají přinejmenším potvrzeno, že tam je dlužník opravdu zaměstnán.


Z tohoto

B: "Pracuje u vás XY?"
Z: "Bez souhlasu XY vám nemůžeme žádné informace poskytnout."

neplyne, že XY u Z pracuje. :potichu
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 7. 2019 13:01

Dnes schůzka v Česká spořitelna, prý jim dávám málo vydělat (no, vlastně vůbec) a tak mi asi vypoví službu Erste Premier. Snažili se mě tlačit do investic (tak bych chtěl taky podnikat - přesunout veškeré riziko na klienta a inkasovat jen zisk), nebo abych si vzal hypotéku (fakt nepotřebuji, když mám vlastní byt), nebo abych uzavřel životní pojištění.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 7. 2019 13:05

Čili dle očekávání je zbytečné tam chodit a příp. na vypovězení počkat. Jsem nakonec rád, že jsem tehdy šel jen do ČSOB.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků