Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PULPANM 17. 7. 2019 13:24

flightmax píše:Moneta mi nejde založit u Creditasu mám Spořící účet a Richee tak uvidím tedy jaké podmínky budou tady. Zatím jsem na stránkách ani v IB nic nenašel.


Já už to mám v emailu:
Spoření bez zbytečných podmínek
Vážený pane,
chcete ze svých úspor získat vyšší výnos? Využijte náš nový Spořicí účet + a získejte úrokovou sazbu 2 % ročně.

Nabídka platí pro nové i stávající klienty od pondělí 22. 7. 2019.

Základní informace o novém spořicím účtu +


Úrok 2 % p.a. pro vklady až do 1,5 milionu Kč,
nad tuto hranici 1,1 % p.a.

Upozornění: Spořicí účet + je novým produktem, který nesouvisí se současným Spořicím účtem. Pokud již máte současný Spořicí účet, můžete si zdarma založit nový Spořicí účet + a souběžně využívat oba produkty.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod branator 17. 7. 2019 13:30

bbrother píše:Divím se, že nedali aspoň 2,1%. Asi není moc důvodu přesouvat z 2% účtu v Monetě zase zpátky do Creditas.

V Monetě to nechám, ale z ING to přesunu do Creditas. Pokud Creditas nabízí do 1,5 mio 2% a nad 1,5 mio 1,1% bez dalších podmínek, tak účet ING vynuluji už z principu hned toho 22.7.
branator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 17. 7. 2019 13:45

Jde nový "Spořící účet +" založit v IB nebo musíme na pobočku?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OnderCZ 17. 7. 2019 13:46

V mailu píšou „Rychlé založení on-line nebo na pobočce“, tak snad to půjde v IB. Uvidíme, až to vše upřesní konkrétně, víc asi teď nezjistíme. Ale doufám, že to půjde, jak pro nové, tak pro stávající.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 17. 7. 2019 14:05

branator píše:
bbrother píše:Divím se, že nedali aspoň 2,1%. Asi není moc důvodu přesouvat z 2% účtu v Monetě zase zpátky do Creditas.

V Monetě to nechám, ale z ING to přesunu do Creditas. Pokud Creditas nabízí do 1,5 mio 2% a nad 1,5 mio 1,1% bez dalších podmínek, tak účet ING vynuluji už z principu hned toho 22.7.

Takže budeš mít vklad v ING 22 dní neúročený? No proti gustu ..., ale princip je princip :-)
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod termistor 17. 7. 2019 15:18

mě creditas poslal email o novém spořáku 2% a zároveň tam píše o produktu s 2,5% Co to je za produkt ?
termistor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 17. 7. 2019 15:36

bez návštěvy pobočky lze jen hádat. Termíňák nebo s podmínkou investic?
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 17. 7. 2019 15:44

To je Spořicí vklad 3M, ne? Akorát ta výše úroku je zvláštní - možná u něj také upraví základní úrokovou sazbu nebo úrokový bonus. Každopádně - nemyslím si, že by o to byl zájem. ;-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 17. 7. 2019 17:30

branator píše:Pokud Creditas nabízí do 1,5 mio 2% a nad 1,5 mio 1,1% bez dalších podmínek, tak účet ING vynuluji už z principu hned toho 22.7.
Klidně přesouvej, striktně řečeno je Creditas výhodnější (protože ING do akce nezahrnuje připsané úroky), a čím víc zvyšování úroků vede k přesunům, tím víc se snad budou zvyšovat úroky.

Na druhé straně ING tu zvýhodněnou sazbu garantuje ještě (podle individuální situace) měsíc a půl nebo déle, kdežto Creditas a Moneta mohou sazby kdykoli zase snížit. Když je ten rozdíl v úročení takhle malý, může dávat větší smysl nechat peníze v ING a nechat si větší prostor pro rozhodování v budoucnu.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod octaviampi 17. 7. 2019 18:12

A1rh- píše:Takže budeš mít vklad v ING 22 dní neúročený? No proti gustu ..., ale princip je princip :-)


Copak bonus není počítán z denních zůstatků? Přehlédl jsem něco?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 17. 7. 2019 18:21

je to z denních, ja jak se to meni zatím necham do 1/10 v ING, ty banky muzou kdykoliv cokoliv zmenit.


ja rusil obyc creditas sporak nekdy v lednu a pani rikala at necham ze se to muze vrátit zpet na krasne pa, řekl jsem ji nn zruste to to uz se nevrati, pravdu měli oba :)
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 17. 7. 2019 18:25

ING Bank asi neúročí ten měsíc, v kterém vybereš?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 17. 7. 2019 18:26

To jsem zvědav jestli mi půjde založit ten nový spořicí účet když mám teď jen Richee.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 17. 7. 2019 18:29

Já také.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 17. 7. 2019 19:31

Předpokládám že jen na pobočce, online založení IB creditas a účtů v případě že už máte riche nejde. Teda pokud ten účet nedají přímo do riche apky.
peter23p
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků