Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 17. 7. 2019 11:45

mambavpraze píše:Tak dnes jsem byl kontaktovan Hello Bank a uroky mi vraci zpet a chteji at stahnu navrh u financniho arbitra. Takze vítezstvi Doporucuji vsem pokud si myslite ze jste v pravu nenechejte se odbít. Pro pripomenuti pripad nize.


To bych se taky nenechal, to by bylo, aby mě jen tak někdo odbíjel, jako ve volejbale!
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mambavpraze 17. 7. 2019 11:50

Kolem.jdouci píše:
mambavpraze píše:Tak dnes jsem byl kontaktovan Hello Bank a uroky mi vraci zpet a chteji at stahnu navrh u financniho arbitra. Takze vítezstvi Doporucuji vsem pokud si myslite ze jste v pravu nenechejte se odbít. Pro pripomenuti pripad nize.


To bych se taky nenechal, to by bylo, aby mě jen tak někdo odbíjel, jako ve volejbale!


Napraveno, chápu.
mambavpraze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 7. 2019 11:51

Gratulace! Takhle se na ty banky musí. Já už také řešil jeden spor s Hello (DCC) a také to muselo dojít až k arbitrovi.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 18. 7. 2019 07:27

Odmena 1% byla ponechána?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Markil 18. 7. 2019 07:51

Má to jen jednu "drobnou" vadu. Pokud to bude vyřešeno jen takto tichou dohodou, tak to na Hello praxi asi nic nezmění. Takže bych to za nějakou velkou výhru, natož újmu pro banku nepovažoval...
Nevědomé a nesebevědomé budou oškubávat dál a pro ostatní bude asi stále jednodušší poslat si tam preventivně na chvilku o danou částku víc, než pak vždy trávit čas se sporem a podáním na arbitra ... Takže vítězem je spíš banka a ten jeden potížista, co dosáhl svého jí nemůže vadit.

(s tím bonusem 1% dobrý dotaz to by byla chytrá pomsta :-D :-D :-D , ale divil bych se, kdyby to tam někoho napadlo a chtěl tím ztrácet svůj čas mu ten bonus manuálně upravovat, protože systém to automaticky neodečítá)
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod LuiS_666 19. 7. 2019 15:14

mambavpraze píše:Opravdu pravidla a účtování Hello bank jsou zvláštní. Připojím také svůj příběh
Na eshopu jsem kupoval zboží za 20 tis. s tímto produktem jsem nebyl spokejen a vrátil. Eshop vrátil peníze zpět na kreditní kartu. Toto vše se stihlo v bezúročním období. Banka mi ale napálila za těchto 20 tis úroky.

Vrácené peníze se neberou jako splátka kreditní karty. I když limit na kreditní kartě byl vyrovnán a logicky jsem nic nedlužil.

Reklamoval jsem u banky a bylo mi sděleno, že jsem měl kreditní kartu o 20 tis. přeplatit a poté si bezplatně zase vybrat peníze na bankovní účet. :tleskani :tleskani :tleskani


Měl jsem podobnou zkušenost před více než rokem, došlo to do situace kdy jsem po HB chtěl písemně, že po mně chtějí úroky za situaci, kterou nemají v podmínkách.
Primárně šlo o ponížení vratky, a tedy jsem měl vrátit víc, než bylo uvedené na výpisu.
Tvrdili, že to je u HB obecně platný postup - nicméně mi to sdělovali pouze telefonicky.

V tvém případě jsem žil v domnění, že to tam už je zapracováno. Navzdory tomu, že by to odporovalo jiným ustanovením.
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mambavpraze 19. 7. 2019 16:53

slavo963 píše:Odmena 1% byla ponechána?


1% ponechali
mambavpraze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ripper6 23. 7. 2019 20:03

super banka, nechodej sms zas a to vypnu / zapnu telefon a stejne nic. Znova zadam prikaz a sms nikde :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Delitzsch 23. 7. 2019 20:14

ripper6 píše:super banka, nechodej sms zas a to vypnu / zapnu telefon a stejne nic. Znova zadam prikaz a sms nikde :(

To se stává. Je třeba se vyspat do růžova, zítra už to půjde... :D
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 23. 7. 2019 23:32

jo nechodili 3D smsky z masterpassu.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 7. 2019 05:52

Tak dnes zřejmě odstávka IB. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 24. 7. 2019 07:01

Mám pocit, že to bylo na webu i napsáno, že je odstávka do 7:00 ;-).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 24. 7. 2019 08:25

@ripper, evelista, drkarel:
Ano šlo o plánovanou odstávku všech systémů banky od včerejšího večera, nefungovaly SMS, online bankovnictví, web. Příště to chce číst více web banky, než se podivovat (platí zejména pro první dva jmenované) :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 24. 7. 2019 10:49

Odstávka do 7:00, 11:30 jsem ještě nezaplatil nálepkou ke KK v Kauflandu na Čepkově. :-(
Naposledy upravil MirekM. dne 24. 7. 2019 16:03, celkově upraveno 1
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 24. 7. 2019 11:08

kartou v 11_00h ve fucklandu jsem normálně zaplatil
filas81
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků