mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Honk 18. 7. 2019 08:14

Pokud to bude třeba, tak ano ;-)
Honk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod octaviampi 18. 7. 2019 21:15

Po odmitnuti puvodni odpovedi na reklamaci jsem dnes bez dalsiho vysvetleni obdrzel 4 Kc na ucet. Protoze byl strhnut sankcni urok 3,92Kc, budu zrejme 8 haliru v plusu.

Mimochodem, kvuli refundu reklamovaneho vyberu v zahranici a pripsane platby z Bookingu je jedna z vypovezenych karet v plusu. Bude tedy zajimave, jestli preplatek banka vyrovna sama automaticky a nebo to bude muset projit pres zadost o navrat.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Honk 19. 7. 2019 07:50

U mě to pokračuje tak, že mi včera přišla sms, že na sankčním úroku dlužím něco přes 4kč, tak jsem to nevydržel a volám na infolinku, abychom si to vysvětlili. Po sdělení problému operátorce chvíli něco koktala, že toho tam je moc (asi transakcí) a evidentně vůbec nevěděla která bije, následně, že mě přepojí na jiné oddělení, kde jsem visel skoro 30 minut na lince, takže jsem zavěsil. Volám tedy na vymáhání pohledávek, kde vysvětluji situaci, slečna chápe, říká nic nedlužíte a váš původní e-mail na naši výzvu k úhradě pohledávek jsme předali na příslušné oddělení (asi zpět na kreditní karty), kde zřejmě proces ukončení nefunguje zcela správně. Takže čekám na vyjádření a podle toho se zařídím, v případě nutnosti to budu hnát dál. Nejde vůbec o těch pár korun, ale o princip a to že z lidí dělají dlužníky kvůli vlastním nesmyslným procesům. A to aby si pak ještě pro jistotu zkontroloval registry..
Honk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hannys85 19. 7. 2019 16:42

Já vypovídal obě kreditky, rovněž s 30 denní výpovědní lhůtou (nešly vypovědět hned kvůli změně podmínek) a bonus se mi připsal pouze za platby mkreditkou plus. Za eshop jsem nedostal nic, takže reklamace...
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 19. 7. 2019 20:18

Dnes došel email s uznáním chyby. Přeplatek na kartě automaticky vrácen na běžný účet v okamžiku uplynutí výpovědní lhůty.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 7. 2019 06:16

A těch 8 halířů jsi vrátil jako bezdůvodné obohacení?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 20. 7. 2019 07:03

To je uhrada ucelne vynalozenych nakladu na presun penez na uhradu nedovoleneho debetu.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Honk 22. 7. 2019 11:50

hannys85 píše:Já vypovídal obě kreditky, rovněž s 30 denní výpovědní lhůtou (nešly vypovědět hned kvůli změně podmínek) a bonus se mi připsal pouze za platby mkreditkou plus. Za eshop jsem nedostal nic, takže reklamace...

Vidíš a mě zase nepřipsali bonus za mkreditku plus. Otázkou je jestli se připisuje za období ve které jsi ji vypověděl, v podmínkách jsem to nedohledal...

K ostatnímu zatím stále čekám na vyjádření mbank..
Honk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod octaviampi 22. 7. 2019 13:37

Mne nepripsali nic, bude reklamace.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod rafaa 24. 7. 2019 07:21

Přišla mi jako novému klientovi Svět karta a chci s ní provést jednu zahraniční paltbu na aliexpressu, ale platba neproběhne a napise to, že problém je na straně banky.
Nevíte kde by mohl být problém? Zahraniční transakce mám aktivní, platby na intrentu mám aktivní, 3d secure aktivní, limit 50k, v kameném obchodě mi jde kartou také zaplatit.
rafaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Honk 24. 7. 2019 07:36

Myslím, že v IB je zvlášť limit transakcí a počet transakcí - zkontroluj i ten. A nebo pro aktivaci karty musí být první platba fyzickým vložením karty do terminálu (ne přiložením) nebo bankomatu. Platba po internetu je bezkontaktní..
Honk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rafaa 24. 7. 2019 08:43

Limity na nákupy mám 50k a na platby na internetu také 50k. Aktivní jsou i bezkontaktni platby, počet transakci tam nevidím. Kartou jsem zaplatil v terminálu se zadáním pinu. Ale na aliexpresu mi zaplatit nejde.
rafaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kajer 24. 7. 2019 09:20

Honk píše:Myslím, že v IB je zvlášť limit transakcí a počet transakcí - zkontroluj i ten. A nebo pro aktivaci karty musí být první platba fyzickým vložením karty do terminálu (ne přiložením) nebo bankomatu. Platba po internetu je bezkontaktní..

počet transakcí .... uz neni ... zruseno na jare
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rafaa 24. 7. 2019 11:16

A jaký jiny zahraniční eshop by jste mi doporučili, abych mohl udělat malou platbu kartou svět v cizí měně. Nejlépe s 3D secure.

-- 24. 7. 2019 12:16 --

rafaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Honk 24. 7. 2019 12:59

Třeba dealextreme, to je obdoba Ali..
Honk
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků