Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 22. 7. 2019 07:55

... inženýři z Monety přešli do Creditas. To půjde tak za 14 dní ...... :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 7. 2019 08:08

Tak to vypadá, že stejně jako s akcí 6 x 100 tam raději půjdu osobně :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.za 22. 7. 2019 08:30

čulibrk píše:... inženýři z Monety přešli do Creditas. To půjde tak za 14 dní ...... :-)

Už to jede! Je možné založit 2 účty - kdyby chtěl někdo využít ;-)
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepanR 22. 7. 2019 08:32

Založení Spoření+ mi v IB zabralo to tak 30s.
pepanR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iglooo 22. 7. 2019 08:45

"Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s obsahem všech výše uvedených dokumentů, které jsou, v souladu s § 1751 občanského zákoníku, nedílnou součástí smlouvy a souhlasím s ním."

"S ním"? S kým/čím? S občanským zákoníkem? :-D Sním či bdím...
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 7. 2019 08:47

Momentálně jim stránka s IB nenačítá vůbec nebo děsně pomalu.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 7. 2019 08:55

Ani přes web, ani přes Richee se nedá aktuálně přihlásit...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod y2key 22. 7. 2019 08:56

Padá jim server. Zatím se mi to nepodařilo založit. Zřejmě je o to enormní zájem.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomsln 22. 7. 2019 08:59

To iglooo: Tak takovou podpásovku jsem od nich teda nečekal. Uvidíme, co bude dál.

Jinak účet jsem před malou chvílí založil, jen mne trochu zmátlo, že se to zakládá přes položku "Založit spořící účet" (bez pluska). Člověk tak neví, jestli si náhodou nezakládá druhej klaisckej spořák. I když po tom co tu postoval iglooo to dává smysl (ten starej spořák už nabízet nebudou).
Naposledy upravil tomsln dne 22. 7. 2019 09:04, celkově upraveno 1
tomsln
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 7. 2019 09:04

y2key píše:Padá jim server. Zatím se mi to nepodařilo založit. Zřejmě je o to enormní zájem.


:D
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 22. 7. 2019 09:05

Tak podpásovku - ono MONETA to může taky klidně zaříznout ze dne na den bez nějakého varování. U Creditasu aspoň předem víš, kdy to skončí. A jaký úrok bude dál - třeba potom klidně i vyšší. Ale, že budou podmínky takhle složitější, to mohli oznámit rovnou už minulý týden, to uznávám, že trochu marketingový chyták byl.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 22. 7. 2019 09:08

U Creditasu mohou ze dne na den změnit 1,1 % na 0,1 % a akci ukočit. ;-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vladimir99 22. 7. 2019 09:11

tomsln píše:Jinak účet jsem před malou chvílí založil, jen mne trochu zmátlo, že se to zakládá přes položku "Založit spořící účet" (bez pluska). Člověk tak neví, jestli si náhodou nezakládá druhej klaisckej spořák. I když po tom co tu postoval iglooo to dává smysl (ten starej spořák už nabízet nebudou).


Nejen že je matoucí položka "Založit spořicí účet", ale i nově založený účet má název "Spořicí účet" (bez pluska). Takže máte-li již starý a založíte nový, názvy obou jsou stejné. A přejmenování zatím nefunguje.
Vladimir99
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomsln 22. 7. 2019 09:12

Mne přejmenování funguje, název jsem změnil ihned po založení ...
tomsln
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků