Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 30. 7. 2019 19:59

Připisují vždy 2x měsíčně.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 7. 2019 21:56

Přesně tak, dnes připsány odměny za transakce z první půlky července (1.-15.7.). Je to ostatně vidět přímo v aplikaci U-šetřete v menu Úspory, kde to je na slevy Již vyplacené a K vyplacení rozdělené už den před samotnou výplatou. Na odměny ze zbytku července si počkáš do půlky srpna.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 31. 7. 2019 07:01

Lze mít zaregistrováno v u-šetřete jednu kreditní kartu od UCB a dále jednu debetní kartu k U-kontu a následně tak čerpat bonus 2x?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 7. 2019 07:19

Já mám v U-šetřete zaregistrované automaticky všechny tři karty, ale podle mne platí společný limit pro všechny dohromady.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 31. 7. 2019 08:16

Přesně jak píše Patrik, program U-šetřete je vázán na osobu, ne na kartu. Takže když se do něj zaregistruješ (svými údaji a části čísla jedné ze svých UCB karet), měly by se brzy v menu U-šetřete (ať už v mobilní aplikaci nebo na webu u-setrete.cz) pod položkou Nastavení objevit všechny tvé karty v UCB vedené na tvou osobu. Tedy lze pro nárok odměny pak používat všechny co tam jsou vidět, ale limit bonusů je jen jeden na osobu. Stejné je to v Air bank, u ní navíc není třeba se ani tou první kartou registrovat, klienti jsou v programu automaticky (a v aplikaci My Air si stejně jako v U-šetřete už jen aktivují odměny, o které mají zájem).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod fyluta84 31. 7. 2019 09:14

minarjo píše:Ne, fyluto. Pokud vím, tak Kodex mobility klientů (formulář Žádost o změnu banky, zde zejména jeho pasáž o přenesení trvalých plateb a inkas, rušení původního účtu není třeba) lze v UCB podepsat stále pouze na pobočce. I online založení U konta je u nich novinka, když jsem kvůli stejné akci zakládal a Kodex mobility uplatňoval v říjnu na pobočce já, ještě to neuměli online ani jedno.



VŠE ŠLO vyřídit online, i přechod banky, respektive pouze přehozeno SIPO pro 500,-
-----
Vážená klientko, Vážený kliente,

děkujeme, že jste se rozhodl/a využívat naše produkty a služby.

Rádi bychom Vás informovali, že Váš Návrh na uzavření Rámcové smlouvy o poskytování bankovních služeb ze dne 30.7.2019 byl UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. (dále také „Banka“) přijat.
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 31. 7. 2019 09:31

No to jsem zvědav, zda jim ta Žádost o změnu banky (přenos TP a inkas) bude online spolehlivě fungovat, evidentně jde o novinku.
Loňský listopad jim to spolehlivě nefungovalo ani na pobočce, musel jsem to tam jít podepsat po 14 dnech znova, protože původní verzi jejich šikovný systém "utopil", aniž by se do cílové banky ten požadavek na převod příkazů dostal, a vypršela mu mezitím datumově platnost. Holt UCB, u té hladký průběh nelze často čekat :(, zvlášť u novinek v podobě online inovací...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod fyluta84 31. 7. 2019 09:53

..
Naposledy upravil fyluta84 dne 31. 7. 2019 10:02, celkově upraveno 2
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 31. 7. 2019 09:54

Ještě v květnu 2019 jsem musel pro převedení banky na pobočku, navíc mě pracovnice převedla celý účet, ne jen trvalák, protože "tak je to správné, tak to má být, aby jste byl v té akci." :hm

Jestli se nepletu, tak bežný uživatel se do net bank. nepřihlásí, respektive je tam zpoplatněný docela dost ten nějaký SMS klíč či jak se jmenuje, já vše ovládám přes smart mobil.
Naposledy upravil redhaven dne 31. 7. 2019 10:02, celkově upraveno 1
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod retron 31. 7. 2019 09:54

od kterého měsíce se mají plnit podmínky jedna odchozí platba a jedna platba kartou pro připsání bonusu za založení U-konta, ihned nebo až po dvou měsících?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fyluta84 31. 7. 2019 10:20

Prvního bonusu se podle pravidel dočkáme až za třetí měsíc od založení konta. První dva měsíce (ve kterém jsme si účet založili a v tom následujícím) přitom nemusíme plnit žádné podmínky, účet budeme mít zatím bez poplatků.

Zdroj: https://www.penize.cz/osobni-ucty/40649 ... o-poplatku


takže celková suma 500+1200 bude po 15-16měs...
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 31. 7. 2019 19:39

na to petikilo se neceka na treti mesic, ale na nasledujuci mesic při mesici kdy se povedla bankovni mobilita.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rafaa 1. 8. 2019 13:04

Zadal jsem si platbu(splatku) na KK ale platba ani čtvrtý den na kartě není. Podle infolinky prý mají technické potíže, když je platba poslána z jiné banky než z Unicreditbank. Pozorujete někdo také takový problém?
rafaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 1. 8. 2019 14:45

Pozoroval jsem, už to tak ale dlouho nedělám, už minimálně rok si posílám vždy peníze na běžný účet v UCB a z něj teprve splávím kreditku.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 8. 8. 2019 05:08

https://byznys.ihned.cz/c1-66620360-uni ... i-pujckach
Na Ústav, ktery nespocet mesicu blokoval ci zmatecne vedl ucty statisicu klientu, to je neuveritelny vysledek, jako zfixlovany....
V tech cislech, je nejakych 1700 bonusu jako zrnko prachu.
redhaven
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků