Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 31. 7. 2019 14:34

Určitě reklamuj a nech si je zpětně doúčtovat...
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 31. 7. 2019 15:07

paty07 píše:Prošel jsem posledních pár stránek, ale nenašel jsem na svůj dotaz odpověd. Jaké cobrand KK má ted hello v nabídce? Jaké mají výhody?

Tak k téhle otázce bych se připojil.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 31. 7. 2019 17:41

Takze teoreticky lze mit nyni 5 kreditek od HB, z toho 4 kobrandove, ale prakticky asi jenom dve, protoze
karta(dalsi partnerska) nemusí být vydána pokud jste již držitelem (jiné)partnerské karty

-- 31. 7. 2019 17:42 --

mate nekdo vice nez 2 partnerske karty?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 31. 7. 2019 20:34

tak uz mame zas uroky HB, u me to bylo 4,86kc ze sporaku.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 31. 7. 2019 21:40

slavo963 píše:Takze teoreticky lze mit nyni 5 kreditek od HB, z toho 4 kobrandove, ale prakticky asi jenom dve, protoze
karta(dalsi partnerska) nemusí být vydána pokud jste již držitelem (jiné)partnerské karty

-- 31. 7. 2019 17:42 --

mate nekdo vice nez 2 partnerske karty?

Máte někdo víc než 1 kobrandovanou kartu Hellobank?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 31. 7. 2019 22:20

To mně ho teda vyndej... Měsíc se s měsícem sešel a zase mám položku "sankční úrok při nepovoleném přečerpání zůstatku "... Za víc jak měsíc nebyli schopni ani opravit ten matoucí text, jak mně slíbili (samozřejmě jde opět o tu debilitu s připisováním úroků na přelomu měsíce, jak jsme si před časem vysvětlili). Docela se divím, že celý jejich Helpdesk a IT oddělení už nedělá někde metaře. Dohadovat už se s nimi nehodlám, holt na oplátku začnu využívat 3 výběry z bankomatu zdarma, bankomat cizí banky mám na pracovišti, do bankomatu mateřské Air Bank bych musel 2 stanice metrem...

Jo, a díky moc za tu radu nenechávat BÚ na nule a nechávat tam pár haléřů, vyplatila se a nejsem v minusu ;-).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 1. 8. 2019 08:07

ja to nasel taky, za dve platby z ebaye. Po po blokaci prislo ještě dodatecne strzeni 70kc při platbe za 3000kc.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 8. 2019 09:43

S novým měsícem to vypadá na první pokus HB zobrazovat v IB/MB v historii transakcí i poplatky za výpis a připsané odměny. V mobilní aplikaci to vidím v náhledu posledních položek historie i po klepnutí na kompletní historii, v internetovém bankovnictví pak jenom v náhledu. V obou případech zatím (jak je u HB zvykem :) ) s ne úplně přesným názvem "poplatek za výpis" (nejen u poplatku za výpis -0 Kč, ale i u bonusu +500 Kč) a s doplňujícím textem "*** wrong subgroup: TRDxxx". Tedy nápis neodladěn podobně jako když začali zobrazovat nezaúčtované operace, ale aspoň už je i toto v historii vidět... Jen je tedy divné, že u mobilní aplikace vždy, u webové verze jen u náhledu na poslední transakce, ale v kompletní historii ne.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 8. 2019 12:11

Tak to co tu před časem řešil Tomáš Marný ohledně toho sankčního úroku při nepovoleném přečerpání zůstatku se mi nyní už podruhé stalo také. V IB se mi objevila položka "sankční úrok při nepovoleném přečerpání zůstatku" ze včerejším datem, 18:59t s částkou -0,05 Kč. Nyní už sice vím o co se asi jedná, ale nehodlám se smířit s tím, že je to tak zcela v pořádku a že to tak má banka dobře a "ideálně" nastavené. Také se nehodlám kvůli tomu omezovat s placením kartou koncem měsíce nebo trvale držet nějaké peníze na běžném účtu pouze proto aby si případně měla banka z čeho strhávat nějaké hodně podivné a mnou neočekávané sankční úroky.
Jsem rád, že jsem svoje úspory z HB převedl ke konkurenci (kvůli vyššímu úroku) a tam nyní i platím kartou a snad mne tam za to nebudou sankcionovat nějakým hloupým sankčním úrokem pouze proto, že jsem si dovolil použít kartu koncem měsíce.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 1. 8. 2019 14:56

No hlavně je perla, že ten pohyb ke konci měsíce byl na SÚ, nikoliv na BÚ, a oni si ten pětihaléř strhli právě z BÚ... A další věc je, že ten pohyb byl 29.7., ale úroky tentokrát připsali až 31., takže tam prostor k nějakému přepočítávání úroků fakt nevidím... Ale už na to kašlu, posledně jsem z nich dostal smysluplnou odpověď na 4. pokus... 3 výběry z bankomatu měsičně jsou zdarma, víckrát stejně nikdy nevybírám, tak holt budu vybírat jejich kartou z bankomatu Raiffky tam, kde dělám, a nebudu se muset shánět po bankomatu Air Bank...

-- 1. 8. 2019 15:06 --

@ minarjo: Já tam mám poplatek za výpis 2x, jednou za 7,- Kč, podruhé za 0,- Kč, ale podle zůstatku počítán nebyl... Ten text je evidentně určen pouze pro testování nebo podobné účely, a oni to zpřístupní klientům... No ještě že tam nepíšou "Paroubek se pos*al" https://www.idnes.cz/zpravy/archiv/paro ... anicni_pei :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 1. 8. 2019 20:24

Po dnesnim vydani vypisu z kreditek HB musim rict, ze ty jejich kreditky cim dal vic miluji....
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 8. 2019 13:24

Je nějaký zásadní rozdíl mezi kobrandovanými kartami Hello Bank! - Alza a Datart/Euronics?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 2. 8. 2019 13:27

powery
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka