Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 7. 8. 2019 19:21

Kolem.jdouci: nejsi ty nahodou zamestnanec EP? Dali si s nim schuzku a tam pod pohruzkou vypovedi na nej cinili natlak, aby si zalozil nevyhodne produkty a podminovali to prave tou vypovedi. Muzes to nazyvat treba sber jahod, ale za me jsou to vyderacske praktiky. Blby je, ze oni o dobrou povest mohou prijit, Patrik ne :mrgreen:

jir.vesely: nikdo bance nedrzi nuz na krku, ze ty sluzby ma poskytovat. Necht si stanovi jednoznacne podminky a ty potom vyzaduji. Tezko ale mohou delat to, co delaji a navic timto pochybnym stylem.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ab84 7. 8. 2019 19:23

A to jsem si myslel, že zdejší policista byl vrchol... Ale i díky těmto Hujerům tohle fórum ještě žije :)
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jir.vesely 7. 8. 2019 20:24

S474N:
Však to dělá jenom spořka, ne? A souhlasím. Stejně tak s tím, že jim nikdo nůž na krku nedrží a přesto jsem rád, že takové služby jsou, i když by nemusely. Pokud by to většina lidí ale jenom chtěla očůrat, tak jich bude míň a míň. Mně taky nikdy nevydržel dlouhodobě žádný vztah, ani obchodní, ani osobní, když jedna strana jen dávala a druhá jen brala.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tx999 7. 8. 2019 20:26

Jaky vyhrozovani? Proste mu jeste dali moznost si tu sluzbu udrzet. Taky mu mohli rovnou poslat vypoved...
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod olousek 7. 8. 2019 22:08

Už to tu bylo mnohokrát: Všechny míle, které byly dosud připsány na členský účet Držitele
Hlavní Karty, včetně těch, které budou připsány v budoucnu, zůstá-
vají v platnosti po neomezenou dobu a jejich platnost nekončí po
36 měsících při splnění následujících podmínek:
a) Držitel Hlavní Karty má Kartu v držení alespoň 3 měsíce
b) alespoň jednou za měsíc touto Hlavní Kartou provede platbu za
nákup, který nebude vrácen.
olousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 7. 8. 2019 22:31

To je výňatek z OP UCB, nebo M&M? Podle 36 měs. bych spíše tipoval to druhé.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 7. 8. 2019 22:35

tx999: mohli a bylo by to cistejsi reseni, nez to, co predvedli.

Mimochodem, kdyz ti mafie da nabidku, ze te nevypali, kdyz zaplatis, tak to vlastne neni vydirani, ale jen obchodni nabidka, ze? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 8. 8. 2019 07:02

S474N píše: Blby je, ze oni o dobrou povest mohou prijit, Patrik ne :mrgreen:


Ako moze niekto (erste) prist o nieco, co nema ;-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 8. 8. 2019 10:04

Sporka ma blbou povest davno, dobrou jen u duchodcu a mladych lidi (po skole v 18ti) co na zaklade maminky to sli zalozit a plati za prevod 6kc :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod alfas123 8. 8. 2019 10:25

to uz bolo davno, ale studentsky ucet som mal zadarmo a vzdy na zac.sk.roka som tam isiel s potvrdenim a dostal som od nich par stoviek
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 8. 8. 2019 11:45

Nevim jak je to dnes se student uctem, ale kamoska ma normalni ucet u CS a jeste tam ma co rikala 6kc za prevod porad... vek 19 let :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 8. 2019 12:31

alfas123: A nepleteš si to s KB?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod alfas123 8. 8. 2019 13:11

nie, urcite nie, ale je to uz davno
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 8. 2019 13:13

Ona ČS má poměrně široké portfolio účtů, takže se tam zcela jistě najde účet, kde těch 6 Kč bude, stejně jako takový, kde nebude nic (zahrnuto v paušálu, který se neplatí při splnění podmínek).

Klasická strategie - když někdo chce platit, umožníme mu to, když platit nechce, nabídneme mu to, co jinde, ale se zdáním toho, že dostane něco navíc :).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mulisano 8. 8. 2019 13:51

Využíváte někdo nějaký informační servis z nabídky ČSOB premium investice? Chystám se věnovat investicím a u ČSOB jsem viděl, že nabízí premium klientům informace zdarma. Je to kvalitní? Je to k něčemu? Dají mi to dlouhodobě, i když přesně investovat třeba nebudu?
mulisano
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků