PaySend - převody peněz mezi kartami

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod e-osobne 7. 8. 2019 17:40

Informace od culibrka se urcite hodi stejne jako ty tvoje. Neni treba, aby jsi je siril pokoutne pres SZ.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jumpmans 7. 8. 2019 22:12

@eR99 - ne, neproslo. zkousel jsem to na MC World Elite.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Heavy71 8. 8. 2019 07:43

Přidám se taky :
- Z KK RB Mall na DK Air Bank bez problémů, převod prakticky okamžitě.
- Z KK RB Mall na DK Hello bank zkoušeno 2x, ale bez úspěchu, nemá někdo zkušenost?
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod noi2 8. 8. 2019 10:16

Takže zatím bez problémů a poplatků jako příjemce jen Air a Equa a se zpožděním ČSOB, PS, RB. Nic víc?
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 8. 8. 2019 10:28

Ještě debetní karty UCB jsou v pohodě a ihned po "zelené Paysend fajfce" připsáno, stejně jako u Air či Equa. Ty se zpožděním po zaúčtování (ČSOB/PS či RB) také souhlasí.
Ostatní co zde zaznělo nemusí znamenat že by nikdy nešlo. Třeba to že by zrovna univerzální banka typu ČS příchozí MC Moneysend transakce blokovala se mi nezdá, to mohla být jen "smůla" v processingu platby a jindy se to třeba někomu podaří, uvidíme dle dalších zkušeností.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod cz01 10. 8. 2019 09:17

Zkoušel jsem přidat peníze na UCB gold debitku z HC Šikovná Karta a neprošlo. Na Air Bank vzápětí převod v pohodě fungoval. Přitom na UCB mám vysoké limity a převáděl jsem na zkoušku 20k Kč.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 10. 8. 2019 10:09

UCB je v tomto zvláštní, mě u klasické debetky k U-kontu to také ještě před víc jak měsícem nešlo, ale to mě u dané UCB karty nešly ani běžné 3ad secure net platby, i když byly povolené. Pak najednou jak odchozí 3DS, tak příchozí Paysend platby fungovat začaly.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod e-osobne 10. 8. 2019 11:00

noi2 píše:e-osobne: tak si nejdřív pošli do Monety těch 39 a uvidíš jak to dopadne.

Jsem to zkusil, bonus odeslan 7.8. na debetku Monety a na uctu u Monety se objevil až treti den 9.8., zadny poplatek nenauctovan, takže je pro me rychlejsi posilat transakce na debetku Air Bank a pak standardni prevod z uctu do Monety, protoze to se da stihnout v ramci jednoho pracovniho dne.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pivinecek 10. 8. 2019 11:36

ahoj, mám limity nastaveny na 125.000,- CZK (ověření řidičákem), a dneska mi neprošla žádná platba z KK Hello bank na debetky airbank, equa ani unicredit. Posílám 50tisic i 25tisíc a nic. Jednou to napíše, že je problém s kartou ze které odchází peníze a jednou to napíše že je problém s kartou na kterou peníze přichází. Píše to úplně nahodile napříč všemi bankami. Limity na kartách mám OK. Dle sdělení Hello bank je problém na straně obchodníka, který platby zamítá. Nenapadá vás co mám špatně? Na účtu Paysend se nic extra nenastavuje že? Nezkoušel někdo dneska posílat peníze z KK Hello banky na airku, equa nebo unicredit?
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 10. 8. 2019 12:03

Zkus to jindy. Nejlepší je prý v pracovní den v pracovní době.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 10. 8. 2019 21:37

Hlášek v Paysendu si nevšímej, jsou to lži, na jejich chat nemá cenu chodit, jen ti ty lži zopakují. Chat má smysl,. až když tě bloknou. Zkus vše v pondělí po 9:00 a dej sem vědět, jak to dopadlo.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pivinecek 11. 8. 2019 06:19

Diky vsem. Ted rano jsem zkusil prevod 50 tisic z KK Hellobank do airbank a absolutne bez problemu. Nez jsem se po prevodu stihl nalogovat do airbank, tak tam uz penize byly. Parada
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod inspektorrr 11. 8. 2019 09:16

Zdravím. Jak postupujete, aby jste se vyhnuli tomu 50kč poplatku, za rezervaci úvěrových zdrojů u té kk HB?
inspektorrr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 8. 2019 09:26

Na to by ses měl ptát pro přehlednost fóra ve vlákně Hello bank, tam to bylo už mnohokrát uvedeno (stručně: měj poslední pracovní den kalendářního měsíce kreditku bez dluhu a poplatek nebude).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod fyluta84 11. 8. 2019 10:34

tak nevím, protočil jsem dvakrát něco přes 22tis.. a z KK HB přišel bonus cca 350,- .. divné , samozřejmě tam byly ještě jiné platby.

Je možné, že když jsem převáděl poslední paysend někdy cca 30 ... že se to špatně spočítalo,ale ve vyúčtování mám oba převody..


díky za odpověd Minarjo.. (ale opravdu jsem to nikde nenašel.. - odpověď je na další stránce)
Naposledy upravil fyluta84 dne 12. 8. 2019 07:36, celkově upraveno 2
fyluta84
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků