Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 8. 2019 12:30

powery píše:U Alzy skončila výhoda 5 % https://www.hellobank.cz/microsites/alzakarta


Ano, to vím, takže teď není rozdíl žádný?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 2. 8. 2019 12:36

Podle informací odtud ještě v úrokové sazbě https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... #post39095
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 9. 8. 2019 09:46

OS: Dobry den, vyhlasujeme velkou letni akci: 10 % ZPET z plateb Vasi Hello kreditkou na vsech cerpacich stanicich v CR i v zahranici. Vzhledem k soucasnym cenam paliv tak usetrite pres 3 Kc na litru! A levnejsi mate treba i kavu ci zmrzku. Akce plati od 5. do 18.8. Na konci srpna nakupy secteme a az 500 Kc Vam vratime zpet na Hello kredit.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 9. 8. 2019 09:54

A1rh- píše:OS: Dobry den, vyhlasujeme velkou letni akci: 10 % ZPET z plateb Vasi Hello kreditkou na vsech cerpacich stanicich v CR i v zahranici. Vzhledem k soucasnym cenam paliv tak usetrite pres 3 Kc na litru! A levnejsi mate treba i kavu ci zmrzku. Akce plati od 5. do 18.8. Na konci srpna nakupy secteme a az 500 Kc Vam vratime zpet na Hello kredit.

To je adresovaná nabídka, nebo platí pro všechny? Hodilo by se v kombinaci s Tank Kartou od Benziny!
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 9. 8. 2019 10:36

přišla mi SMS, z textu bych to viděl na celoplošnou akci. Další 3% při registraci karty v Pricelessspecials u MOL.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 9. 8. 2019 12:05

IMHO to bude jen cíleně
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.za 9. 8. 2019 12:14

A1rh- píše:přišla mi SMS, z textu bych to viděl na celoplošnou akci. Další 3% při registraci karty v Pricelessspecials u MOL.

A to psali až dnes, nebo už toho 5.8.? Zvláštní, že je to jen takhle krátce...
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 9. 8. 2019 12:54

Možná to tady už někde je, ale nemůžu to najít... Když si nastavím výhodu KK na výběry z bankomatů a budu chtít vybírat, tak abych neplatil úroky za ten výběr, tak stačí splatit před koncem měsíce nebo musím vyloženě přebít ten úvěrový rámec ještě před výběrem?
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 9. 8. 2019 13:08

Já to kdysi dělal tak, že jsem vybíral z ATM pomocí Curve Card s podkladovou KK Hello. Teď bych si pro jistotu Hello KK před výběrem přebil.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schwarzie 9. 8. 2019 13:41

Muzes vybirat do “minusu”, nemusis prebijet, pred koncem mesice musis vse splatit a vse je zdarma bez uroku. Bezne to tak delam. Muzes si i poslat z kreditky penize na bezny ucet, zase ale plati, ze vse musi byt uhrazeno pred koncem mesice.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 9. 8. 2019 15:08

Díky, Schwarzie! Myslel jsem si, že to tak je, ale jsem rád, že mi to někdo potvrdil a nemusím to zkoušet.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod franko_cz 10. 8. 2019 10:25

Bude to asi cílená akce, z HB mi o super tankovací akci nic nepřišlo.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 10. 8. 2019 14:29

Taky mi nic nepřišlo, ale že by akce pro pár vyvolených byla oznámena slovy "vyhlašujeme velkou letní akci" se mi nezdá...
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 8. 2019 12:05

Schwarzie píše:Muzes si i poslat z kreditky penize na bezny ucet, zase ale plati, ze vse musi byt uhrazeno pred koncem mesice.

Peníze si můžeš poslat kamkoli, nejen na běžný účet... Schválně, kdo jako první zkusí poslat si je na spořicí účet na 1,5% a na konci měsíce je bezplatně vrátit zpět na kreditku :-D .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 8. 2019 12:41

Tomáš Marný píše:Schválně, kdo jako první zkusí poslat si je na spořicí účet na 1,5% a na konci měsíce je bezplatně vrátit zpět na kreditku :-D .
A proč na SÚ s úrokem pouze 1,5% a ne 2% (např. MMB nebo Creditas)? Myslím, že i takoví co už to dávno zkouší mezi námi jsou, ale ne každý se s tím veřejně chlubí.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků