Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 8. 8. 2019 16:27

Jen dotaz, pouzivate nekdo tu jejich aplikaci? To tam opravdu neni moznost dat opakovat platbu nebo se jen blbe divam? O tom, ze nejde vykopirovat cislo uctu z transakce ani nemluve.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-osobne 8. 8. 2019 16:56

Mame to jen kvuli bonusum, ale nepouzivame, neb je to uzivatelsky neprivetive. ;-)
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 8. 8. 2019 17:02

Zopakovat je když se klikne na danou transakcí a pak se sroluje úplně dolů.tam je zopakovat a pak tam je poslat emailem .
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 8. 8. 2019 17:15

jj UCB apka je tragikomedie, horsi je snad jenom jejich IB, kde se nejde dopatrat takove blbosti jako je mesicni vypis z uctu
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod evelista 8. 8. 2019 23:54

Pro ostatni ne anti fanatiky ucb ::: apka je na iOS uplne normalni jako vsude jinde..
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcela2 9. 8. 2019 15:16

Je to více než rok, co mi Unicredit vypověděla KK Miles&More, měla jsem k ní ale dodatkovou na mého manžela a ta zůstala aktivní. Každý měsíc na ní proběhly nějaké transakce a tak míle doposud nezačaly expirovat. Karta ale má platnost do 11/2019. Předpokládám správně, že novou dodatkovou kartu už banka nepošle? V listopadu to budou tři roky, co jsem získala první míle. Budou tyto míle v listopadu expirovat, když už na mílovém účtě nebude žádný přípis?
Marcela2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 8. 2019 16:20

Banka vypovedela jenom hlavni kartu, ale ne cely kartovy ucet? Takovou situaci jsem jeste nevidel.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Peťo6 9. 8. 2019 16:41

Ja som to mal rovnako - hlavná karta vypovedaná bankou, dodatková veselo fungovala ďalej. Ale potom po pár mesiacoch sa nejak ukončila aj tá, ale vtipným spôsobom, že platba prevedená tou dodatkovou kartou sa mi rovno naúčtovala na bežný účet, čo bolo už celkom vtipné :-D Toto je proste Unicredit :-D
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod e-osobne 9. 8. 2019 17:46

Z kreditky udelali debetku? :D
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Peťo6 9. 8. 2019 20:49

Áno, z kreditky bola z ničoho nič debetka, kde sa platby na bežný účet účtovali s popisom "credit card transaction". Ale aspoň mala dobré kurzy na zahraničné platby (keďže M&M má kurzy asociácie). Potom som to už sám ukončil a požiadal som o novú kreditku, ktorú schválili (predtým som bol ja držitel tej dodatkovej) :-D
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 10. 8. 2019 14:09

audiobullys píše:Zopakovat je když se klikne na danou transakcí a pak se sroluje úplně dolů.tam je zopakovat a pak tam je poslat emailem .


Bohuzel na iOS toto neni, pouze poslat emailem. Vic debilni aplikaci jsem fakt jeste nevidel.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 12. 8. 2019 11:14

V cinestaru jsem teď o víkendu dostal letáček Unicredit banky s akcí vstupenky na 2D film zdarma.
"Využijte svou platební kartu Mastercard, zaplaťte s ní v síti Cinestar a získejte vstupenku na 2D film zdarma.

Z druhé strany letáčku je napsáno následující:

"Akce platí na jeden nákup denně u pokladen kin sítě Cinestar v období od 1.8.2019 do 31.8.2019. Maximální počet získaných volných vstupenek na 2D filmy jsou 4 ks pro každého klienta. Vstupenky budou odeslány na e-mail klienta evidovaný v bankovním systému, a to do 16.9.2019.


Akci jsem na stránkách unicredit banky nenašel, takže další podrobnosti netuším..
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 12. 8. 2019 11:23

diky za tip
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod evelista 12. 8. 2019 19:11

diky za tip o tehle akci 1+1 jsem nevedel. diky
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 13. 8. 2019 12:35

Unicredit má podle infolinky limit pro příchozí platby na debetní kartu (přes Paysend) max 15 tisíc. Může někdo potvrdit, případně poslal na ni někdo víc?
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků