Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jir.vesely 28. 8. 2019 15:03

Evlo: Pozor, já psal, že 12 minut před uzavřením brány jsem dojel před terminál a ne že jsem došel na bránu. To je celkem rozdíl. Co se týká přechodu ze salonku k bráně, tak to se odhaduje přece jenom o dost líp než přes celou Prahu na letiště. A salonky jsou na mezinárodních letištích víceméně všude. Akorát většinou na lounge key a ne na Mastercard jako ten na T2. V tebou vzpomínané Moskvě ale třeba Mastercard lounge zrovna je.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tx999 28. 8. 2019 16:17

evlo píše:tak ja chodim na letiste na posledni chvili, organizovat to jeste se salonkem nekam chodit, nikdy jsem to nepochopil, jako na prestup jo, ale jinak me to prijde vetsi opruz, jak pisu, nechapu to

A v tom je ta vyhoda samostatny bezpecnostni kontroly na T2 - tam vim, ze cekat nebudu, zatimco na normalni to muze byt i nekolik minut ;)
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomas3 29. 8. 2019 19:59

Přes EP uzavírají i penzijní připojištění? Má někdo přehled jak si jejich penzijko stojí oproti konkurenci? To je asi jediný finanční produkt o kterém bych případně uvažoval, kdyby bylo potřeba.
Tomas3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod e-osobne 30. 8. 2019 08:45

Penzijni pripojisteni je jen o starnim prispevku a ten ti daji vsude stejny.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 8. 2019 10:10

To není tak úplně pravda. Jen těžko určit, kde budou lepší výnosy v budoucnu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Pan.Stepan 30. 8. 2019 13:45

Nový "rádoby" prémiový účet od RB (viz PRÉMIOVÝ účet - ceník). V zásadě v RB přidali nový typ účtu pro střední třídu, která není dost bohatá, aby dosáhla na konto EXCLUSIVE. Což ale neznamená, že nemá dost peněz na to, aby jim nevnutili nějaké ty svoje předražené fondy se šíleným vstupním a správcovským poplatkem :-) když už mi bude na účet chodit 50 tis., tak ČSOB má daleko atraktivnější nabídku.
Pan.Stepan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 30. 8. 2019 14:15

Je to stand. eKonto Komplet, lze ho mít za obrat 50 k + je k němu "lepší" KK v ceně, nic víc/nic méně jsem tam neobjevil.
> překvapivé je, že ani v novém produktu třeba neřeší SEPA platby, 15. prosinec se blíží
a ta 1 × platba v ceně přestane být výhodou.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 30. 8. 2019 14:28

Jediný, co by tam mohlo být použitelné, multiměnový účet ve spojení s multiměnovou kartou (a výběry v zahraničí). Zbytek prvotřídní odpad.

Co mě opravdu zaujalo jsou SEPA platby za 200-220 a že se do splnění limitu počítají jen 2 nejvyšší platby - to je opravdu výrazná inovace. Ještě jsem nepochopil, jestli ta konzultace 2x ročně je povinná jako u EP, nebo se dá tomu opruzu vyhnout.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 30. 8. 2019 14:39

KK DE LUXE není špatná, ale zmiň. ČSOB opravdu dává víc!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 31. 8. 2019 10:04

exclusive jsem nasel jen nejaky podnikatelsky, coz jsem pochopil, ze je jen pro ico a jen placne
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 31. 8. 2019 11:10

Špatně hledáš https://www.premiumbanking.cz/ plus tarif je v ceníku.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evlo 31. 8. 2019 18:28

tu stranku me google nasel, ale detaily jsem tam nenasel, rekl jsem si teda, ze normalka klasiak, zatajovani jak vetsina bank
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 1. 9. 2019 08:05

ROlda78: jenze eKonto Komplet neziskas tak "jednoduse" a musis platit za DE LUXE. Tohle je vyslovene produkt, ktery mi padne do noty.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 1. 9. 2019 09:51

Protoze RB ma kartu co vraci 2%? Max 500kc?
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 1. 9. 2019 11:25

Protoze tu kartu mam a ucet taky.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků