MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 27. 8. 2019 22:22

možná sis jen nevšiml, že ho máš na dokumentech, které jsi dostal, nebo ti přišly mailem. Když jsem zakládal před časem online 2 lidem, tak jsem to taky málem přehlédnul. Nevím už který z těch dokumentů to byl. To ID je možné po online založení změnit POUZE při prvním přihlášení do IB, pak už ne.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 27. 8. 2019 23:45

V Monetě by mělo být možné změnit ID vždy nejvýše jedenkrát za měsíc.

(V Trinity lze přihlašovací jméno změnit pouze při prvním přihlášení a jinak pak už jen na pobočce.)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 28. 8. 2019 06:09

Menil jsem ID sobe i manzelce celkem nedavno a urcite to nebylo prvni prihlaseni.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfin 28. 8. 2019 06:32

Za jak dlouho přijde karta a za jak dlouho po prvních 5 platbách připíšou odměnu? Dostal to už někdo?
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 8. 2019 07:02

ID v Monetě lze změnit kdykoliv (max. jednou měsíčně), určitě ne jen při prvním přihlášení, jak jsi na to A1rh- přišel? Je ale pravda, že při prvním přihlášení je změna ID jednodušší, nabízí to přímo průvodce při nastavení hesla.
Dodatečná změna ID je umělecky schovaná v menu IB a také bych to asi nenašel bez tohoto fóra. Zde se to řešilo tak 2 měsíce zpět, stačí prolistovat toto vlákno.
Tak jsem to našel: změna ID je řešená od tohoto příspěvku dále:
viewtopic.php?p=12319464#p12319464
Naposledy upravil minarjo dne 28. 8. 2019 07:28, celkově upraveno 1
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod A1rh- 28. 8. 2019 07:07

iglooo píše:V Monetě by mělo být možné změnit ID vždy nejvýše jedenkrát za měsíc.

(V Trinity lze přihlašovací jméno změnit pouze při prvním přihlášení a jinak pak už jen na pobočce.)

zaměnil jsem to asi omylem s Trinity
Naposledy upravil A1rh- dne 28. 8. 2019 16:32, celkově upraveno 1
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod kajer 28. 8. 2019 08:06

elfin píše:Za jak dlouho přijde karta a za jak dlouho po prvních 5 platbách připíšou odměnu? Dostal to už někdo?

Splnil jsem (patou platbu) zacatkem tohoto mesice s tim, ze jsem volal a na toto se ptal...
Odpoved: -po splneni pripisujeme nasledujici mesic. Skutecnost: -po asi deseti dnech pripsano...
Tak jako skutecnost fajn , ale spolehnout se na neco co reknou... viz. peripetie pri zakladani zpet...

∑ ... 1800,- Kc ok... ...OK? -kdyz se v bankovnictvi neda spolehnout na dane slovo???
...usudek necht si kazdy...

(jinak sry, ale taky mam rad tri...))
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareka 28. 8. 2019 17:13

martin7601m píše:Má někdo zkušenosti se založením účtu Tom na pobočce České Pojišťovny? Dle podmínek Monety se na ní taky vztahuje bonus 1.000Kč za 5 plateb kartou. Jak dlouho trvá než je účet aktivní? Je to dřív než když si účet založím on-line? Od on-line založení mě odrazují zkušenosti zdejších diskutérů.


Pokud už mám od Monety kreditku (tedy mne už mají v databázi) a založím účet na pobočce pojišťovny, vztahuje se odměna i na mne? (Online účet založit nemůžu právě proto, že už mám kreditku.)
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 29. 8. 2019 18:29

Vidim, ze tu su niektore individua dost zvlastne, hanbim sa, ze mam ucet v Monete. ;-)
KK uz mam nejaky cas, a na rozdiel od CSOB, kde ma KK vlastny ucet, moneta ma zberny ucet s unikatny VS. V poslednej dobe sa ale zvysi disp.zostatok celkom rychlo po odoslani platby na zberny ucet. Platba sa tam ulaze az druhy den, ale disp.zostatok sa zdvihne rel.rychlo.

S tymi 5% v Hobby som mal tiez problem, pri vratke na kartu bonus odpocotali, a na dalsie platby z minulosti sa sam bonus nepripisal. Azda by to islo reklamovat. Potreboval som vsak platit dalej, tak mi to na dalsich platbach zas dalo bonus.

Zaujimave je, ze nizke ciastky z Ikey ignoruju a takisto aj platby za jedlo. Netusim, jak to vedia rozoznat...

U mna Moneta klesla, ked som ako za trest nasiel v ich bankomate peniaze. Volal som na infolinku, a oni ze ich mam zaniest na pobocku. Anabaza na 1.5hod plus cakanie na 10% nalezne. To vyplatili az po X urgenciach

Najviac mi vadia tie monitorovane hovory, to uz automaticky odmietam. Chcel som to aj nastavit, ze si nezelam, aby mi volal niekto s umyslom nahravat...

Mate s nimi vy skusenosti?
Pocul som, ze maju celkom dobry engine na uvery, ale zas nemaju produkt bez poplatkov za predcasne splatenie
Maju nieco ako osobnych bankerov?

Taka perlicka, raz vysli najlacnejsie na vystavenie bankoveho seku. Tem niekto vyplnil rucne na centrale anglicky a svete sa div namiesto hundred napisali thousand. To bola taka kombinacia trapnosti, vtipu a obrovskej straty casu. :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evelista 29. 8. 2019 22:02

clovek takovej pripad ma 1x za 10 let, se nediivim.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freaklk 30. 8. 2019 07:48

Nevíte někdo, když mám zatím založené jen Spoříto, jde pořád ještě založit z IB Spoření 2?
A kde, protože když dám z IB založit spořící účet, tak mi to nabídne jen účet s 1,2% , a dole je souhlas s podmínkama účtu Spoření 3 ?!?
Kde založím přesně to spoření 2 s 2% ?
Nebo už to nejde?
freaklk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filip893 30. 8. 2019 08:00

Odpověď viz úrokový lístek platný od 30. 8.

Spoření 2 se sazbou 2 % šlo založit jen do 29.8., dále jde jen Spoření 3 s 1,2 %
Spoříto se sazbou 2 % lze zřídit do 2.9., poté již jen Spoříto 2 s 1,2 %

https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... i-ucty.pdf

Úrokové sazby šly tedy dolů
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zeim 30. 8. 2019 08:46

jakým způsobem budou případně komunikovat změny sazeb u Spoření 2 a Spoříto? (pokud by nastaly)
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 30. 8. 2019 09:16

internet
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freaklk 30. 8. 2019 10:15

Odpověď viz úrokový lístek platný od 30. 8.

Spoření 2 se sazbou 2 % šlo založit jen do 29.8., dále jde jen Spoření 3 s 1,2 %
Spoříto se sazbou 2 % lze zřídit do 2.9., poté již jen Spoříto 2 s 1,2 %

https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... i-ucty.pdf

Úrokové sazby šly tedy dolů


jen o den později, super.
Děkuji.
freaklk
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků