P2P půjčky - investujete na Benefi?

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Dr.D 14. 12. 2016 18:03

Tak já si zase myslím, že by se ozval, vždyť je to tu anonymní a varovat ostatní je silná motivace. Nicméně na Zonky zatím nikdo prodělat nemoh, na to jsou tu příliš krátce.
Dokonce i na Benefi, kde to vypadá dost bledě, budu moci zodpovědně říct, jestli jsem prodělal, nejdřív tak za rok, celkem tedy minimálně dva roky investování.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 14. 12. 2016 18:28

No co si budem povidat tady nás oproti skupině na FB zase tak moc nediskutuje a tam to tedy moc anonymní není, asi si počkám nebo zkusím rok a reinvestovat dokud neuvidím že to šlape ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod devilek22 15. 12. 2016 20:55

http://komercniprezentace.ihned.cz/c1-6 ... osem-az-35

35% vynos vs ty odpisy investic co tu pisete :-D
devilek22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WolfBiz 8. 1. 2017 13:17

Já investuju na Benefi 3/4 roku a zatím jsem na výnosu přes 18 %, ačkoliv mi to celkem shodily předčasně splacené pohledávky (bývalo to 25%, ale zas mít ty prachy rychle nazpět se taky hodí). Zatím jsem proinvestoval 67.000,- a nemůžu si stěžovat. Sepsal jsem recenze jak na Benefi, tak na Bankerat či Prestito. I nějaký rady, pro ty co do toho moc nevidí, respektive na čem jsem se spálil já :D http://wolfbiz.cz/category/pro-investory/
WolfBiz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Liquidair 24. 4. 2017 11:30

Zdar chlapi
Vsimli jste si ze na Benefi uz si nelze ani pujcit?
Uz ta bublina splaskla? Mate nekdo nejake info?
Liquidair
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JPT666 24. 4. 2017 11:41

https://finlord.cz/2017/03/umira-p2p-sit-pripad-benefi/

sollar píše:Jaká je situace na Benefi? Oficiální odpovědět je zde:

Do odvolání nebudeme nyní poskytovat nové půjčky, z důvodu nového zákona o spotřebitelském úvěru. Stále naše společnost o situaci ohledně nového zákona jedná. Co se týká stávajících půjček a investic, tak zde se nic nemění. Ostatní služby budou nadále fungovat beze změny. Nyní jste všichni investoři byli informováni do schránky zpráv po přihlášení se na svůj účet investora. O dalším výsledku jednání budete opět v brzké době informováni.

Zdroj:http://p2pforum.cz
JPT666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Liquidair 24. 4. 2017 11:49

Diky
Liquidair
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lubik2 8. 1. 2019 10:47

Tak nám skončil další portál, tentokráte www.ferratump2p.cz.
Ač to tak nevypadá, prostě vyplatili všechny prostředky a zavřeli krám.
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ado130 13. 1. 2019 11:25

Keďže Benefi ako píšete skončil, ste ešte niekto v niečom podobnom? Mám na mysli Zonky/Bondster/Mintos/...? Uvažujem vstupnú čiastku rozložiť do viacerých aktivit, ako akcie, ETF a poslednú dobu P2P
ado130
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mojmax 13. 1. 2019 14:17

Ano, jsem na Zonky (aktuální zisk cca 10 %), Mintos (12,5 %) a Bondster (cca 9 %).
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod RoPol 4. 5. 2019 09:02

Ahoj,
jsem na Zonky, kde ale aktuálně neinvestuji kvůli nízkému úroku, a rovněž na MINTOS. www.mintos.com/cs/l/ref/A6DI3D
Zkušenosti z obou platforem mám cca roční. Za tu dobu mám (záleží podle strategie, takže toto je individuální) průměrný výnos v EUR: 11.11%, GEL: 15.26%, KZT: 17.07% a nedávno jsem zkusil i RUB: 17.76%.
Vše investuji do půjček se zajištěním zpětného odkupu při nesplácení, a i když to nikdy nebude 100% záruka vrácení vložených prostředků, za celou dobu nemám jedinou nedobytnou půjčku.
Určitě tady nechci básnit o MINTOS, jako o všespásné investici, na druhou stranu jde o velmi zajímavou možnost diverzifikace svého portfolia, tedy zmírnění případných rizik spojených s jakoukoli investicí, protože nikdy žádná nebude 100% zajištěná. Resp., banky zajišťují běžné i spořící účty, ale tam se aktuálně zhodnocení pohybuje pod mírou inflace, tzn., prostředky na nich stále mírně ztrácejí svou hodnotu.
Kolem investic na Mintos je toho na internetu již napsáno dost, přesto pokud by někdo chtěl nějaké info, rád předám alespoň svojí zkušenost a strategii.
Link nahoře Vám v případě registrace a investování zajistí nějaké to euro zpět, jako bonus pro nové investory.
Ať již investujete do čehokoli, ať se Vám daří...
RoPol
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mlsal 29. 8. 2019 06:17

Společnost Zonky za rok 2018 vykázala ztrátu 275 milionů korun.

Vypadá to, že "kdo uteče vyhraje?"
mlsal
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 8. 2019 06:28

mlsal píše:Vypadá to, že "kdo uteče vyhraje?"


Proc?
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlsal 29. 8. 2019 06:37

Jak dlouho to bude Kelner dotovat? Jak z nich budeme dostávat peníze, až to Zonky zabalí?
mlsal
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 8. 2019 10:41

Vsak jedou podle planu.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků