Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 1. 9. 2019 16:19

evlo píše:Protoze RB ma kartu co vraci 2%? Max 500kc?
max 700,- :!:
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 2. 9. 2019 01:02

De Luxe se mi už několikrát "zaplatila", ta autoasistenční služba je totiž k nezaplacení :-)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cz01 2. 9. 2019 06:38

Je zo asi to nejcennější na té kartě spolu s cashbackem. Ale na druhou stranu, služby zahrnuté v KK auto asistenci obsahuje většina základních povinných ručení.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evlo 2. 9. 2019 09:28

dalich píše:De Luxe se mi už několikrát "zaplatila", ta autoasistenční služba je totiž k nezaplacení :-)
Ok, ale prijde me, ze to davaj (normalni) pojistovnya k POV. Ale chapu, ze se to muze zrovna tobe hodit, respektuji, jen jsem chtel dopsat, ze pro nektere lidi tu muze byt i to B. :)
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 2. 9. 2019 10:36

Co proboha kupujete za auta? Já škodovky a nikdy nebyla žádná autoasistence potřeba.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 2. 9. 2019 11:17

Vybitá baterie je funkční pro všechny typy aut. Stačí, když vám v autě něco na pozadí stále jede, zvláště proto, že to danému provozovateli nařizuje zákon...
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod suram 2. 9. 2019 11:28

Mám startovací kabely, to vyjde levněji než autoasistence.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 9. 2019 12:15

Levněji než "zdarma"? :) Ale taky jsem dosud nevyužil. Pravda, baterka se mi u prvního auta (felicie) vybila, tak jsem ji vymontoval, na chvíli přenesl do tepla a pak odjel a další den jsem si koupil novou a vyměnil. Ale už tenkrát to bylo prostorově náročnější.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 2. 9. 2019 12:45

prostorove narocnejsi?
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 2. 9. 2019 16:13

drkarel píše:Levněji než "zdarma"? :)

Věř tomu, že jo, autoasistence by ti přivezla a namontovala zdarma novou baterii, materiál ale není v ceně, takže baterii bys zaplatil a ta cena bývá vyšší, a to vůbec nepočítej, že přivezou baterii EFB nebo AGM, prostě koupí cestou k tobě na benzince předraženou standardní, kterou ti naúčtují, takže jí za rok budeš muset vyhodit, jestli máš novější auto se start stop systémem.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 9. 2019 17:25

evlo: Jasně, ne náročné na prostor, ale bylo tam dost málo místa, abych tu baterku vyndal/zandal.
suram: A najdeš něco takového ve všech případech, co se Ti mohou přihodit? Zase na druhou stranu jsou situace, kdy si radši připlatím a vyplatí se mi to.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 4. 9. 2019 19:14

Chci se preptat, sjednane pojisteni u CSOB kreditni karta Premium MC, pojisteni eShop vztahuje se i prodlouzena zaruka 1 rok a pojistka pokud zbozi zaplati se z kreditni karty ale pouze formou prevodu na ucet eshopu? :)

Proste kdyz nemate moznost uhradit zbozi primo kreditkou na terminalu / v obchode / online u obchodnika v CR. Respektive v kamenne prodejne to lze, ale je to mimo a nechce tam clovek jet.

Privatni bankerka nefunguje :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod alfas123 5. 9. 2019 04:48

To nie. Ani na tovar za menej ako 1500
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 5. 9. 2019 07:36

ČSOB nabízí v prémii: INVESTIČNÍ CERTIFIKÁTČSOB AMERIČTÍ A EVROPŠTÍ LÍDŘI 7,5 % 2024 - absolutně nechápu tu konstrukci vstupního poplatku (matematicky ji chápu, ale smysl mi uniká) - nějaké popostrčení? Díky
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 5. 9. 2019 08:25

Smysl je podle mě jen v tom, že do názvu mohli napsat 7,5 místo 6.

Nad vstupním poplatkem není potřeba tak moc spekulovat, ujasni si svůj investiční cíl. Pro začátek, odpovídá plnění tvých cílů souvislost s „Vybrány byly ty společnosti, které vedle jejich vysoké tržní kapitalizace zároveň berou ohled na životní prostředí.“ (věděl jsi vůbec, že je to tahle charakteristika?)

… a pokud to nestačí, přemýšlej o „V hodnotě indexu jsou zahrnuty reálné dividendy a odečítá se pevných 5 %.“ (pro vysvětlení, tj. „index“ je výnos akcií - 5% p.a.)



Co to ***** je?! Tohle se vůbec legálně může nabízet neprofesionálním investorům, a ČSOB, KBC a Euronext nevadí to nabízet pod svými značkami?
fc70
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků