Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod evlo 1. 9. 2019 09:52

slavo963 píše:Pridaval nekdo FIO do Richee? To treba fakt ten 60mistni hatlapatla token prepsat rucne? Are U kidding me
Ano, ale u monety je to podobne a musis kazdy mesic, je to mimo realitu ta appka. Nicmene pro fio na androidu je to lepsi moznost nez fio, za me teda. Jde to samo kopypastou.

Omlouvam se jak jsem napsal, ze appka je mimo realitu - appka zcela odpovida realite, ale ja mam idealisticka ocekavani.
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 1. 9. 2019 17:55

Mimo realitu je FIO, ze to takhle komplikuje. U jinych bank je prevazani uctu uzivatelsky prijatelne.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 9. 2019 08:40

Už jde Richee i pro děti?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 2. 9. 2019 09:25

slavo963 píše:Mimo realitu je FIO, ze to takhle komplikuje. U jinych bank je prevazani uctu uzivatelsky prijatelne.
Tak to samozrejme je silene, ale zase fio je jedna ze dvou ceskych banka co s klienty nevyjebava, z moji zkusenosti teda. Ale to tu nechci radeji vubec resit, to bych byl zas oznacen za dementa, ze resim takove veci jako je ochrana osobnich udaju, jak me neco takoveho vubec muze zajimat. Myslim si, ze malo lidi vubec chape dusledky toho, co muze zpusobit, ze banka tohle nedodrzuje (a sudte se pak s bankou - uplne vidim soudce, ktery tohle pochopi :D ).
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 2. 9. 2019 22:30

ano jde.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 3. 9. 2019 07:39

Pokud to je odpověď na Richee pro děti, tak jak? V podmínkách pořád vidím "18 let".
evelista píše:ano jde.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 4. 9. 2019 16:02

Chodi vam odmeny za Richee? Mi ted v zari nic neprisloo
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mate59 4. 9. 2019 18:27

Jestli myslíš akci 6x100, na Richee kartu se nevztahuje.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 4. 9. 2019 23:27

Ne, za pozvi a ziskej
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 6. 9. 2019 07:12

tak když k tobe nikdo nechce, se nediv.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 6. 9. 2019 13:41

Odměnu za pozvání do Richee jsem musel reklamovat - nepřišla. Cca do týdne od reklamace ji připsali.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 6. 9. 2019 15:16

tak to je fajn, že se někdo zaregistruje pomocí mého kódu. Ale když mi o tom neřekne, tak na to ani nemám jak přijít a není co reklamovat. Mají to skvěle vymyšlené.
V Revolutu vidím kolik lidí můj kód použilo i vč. jména.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 9. 2019 16:13

Navstevnik123 píše:Odměnu za pozvání do Richee jsem musel reklamovat - nepřišla. Cca do týdne od reklamace ji připsali.


Budu taky muset, nikde to nevidím.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 6. 9. 2019 22:16

tak reklamují jen pokud znate protejsi stranu, jinak ji nemaji moznost jak to sparovat a ověřit v reklamacnim rizeni.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 7. 9. 2019 09:28

*predstira prekvapeni*
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků