letištní salónky

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pivinecek 2. 9. 2019 04:52

Takze ted kdyz mam od csob kreditku mastercard world elite, tak v Praze na T1 predlozim tuto kreditku a muzu jit ja plus 4 dalsi lidi do mastercard salonku. Loungekey tim padem zustane nevyuzita a budu mit do konce roku 4 volne vstupy po svete. A kdyz pujdu do salonku treba v Londyne, tak ukazu take KK mastercard world elite a automaticky se mi provede nejaka blokace na KK a po tydnu zmizi a ubude 1 vstup ze 4 na loungekey? S tou apkou v mobilu nic nedelam pri vstupu?
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cestak71 2. 9. 2019 05:35

Odpověď je ano ;-) Když máš v appce Digital Card tak ji můžeš použít ke vstupu do salónku místo karty. Jinak s ní nic neděláš.
cestak71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 9. 2019 06:44

A jen pro upřesnění - k ČSOB Premium Kartě nelze Digital Card získat, registrovat se do portálu LougeKey nebo si stahovat aplikaci je úplně zbytečné... ;-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 9. 2019 09:16

... a tak žádná blokace není, pokud nejsou vyčerpány všechny vstupy zdarma.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod doonio 2. 9. 2019 10:19

pivinecek píše:Takze ted kdyz mam od csob kreditku mastercard world elite, tak v Praze na T1 predlozim tuto kreditku a muzu jit ja plus 4 dalsi lidi do mastercard salonku. Loungekey tim padem zustane nevyuzita a budu mit do konce roku 4 volne vstupy po svete.

Já myslím že NE, vy půjdete zdarma v rámci kreditky od ČSOB, ale za hosty už budete muset zaplatit, tzn. za hosty se strhnou ty volné vstupy od Lounge key a pokud jich není dostatek, tak si čsob naúčtuje 32USD za každého
doonio
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jir.vesely 2. 9. 2019 11:22

Doonio: tak to si myslíš špatně. Je to tak, jak píše pivinecek.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod doonio 2. 9. 2019 11:32

jir.vesely píše:Doonio: tak to si myslíš špatně. Je to tak, jak píše pivinecek.

Ano máš pravdu, je to napsáno i tady:
https://www.csobpremium.cz/portal/docum ... ge-key.pdf

Tak se omlouvám za neúplné informace, nicméně ty 4 vstupy pro hosty jsou jen v Praze, pokud by jsi scénář jak jsi popsal s 4 hosty použil ve Vídni, tam už by ti ti 4 hosty vyžrali všechny LoungeKey vstupy.
doonio
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jichaj 2. 9. 2019 11:53

fremantle píše:A jen pro upřesnění - k ČSOB Premium Kartě nelze Digital Card získat, registrovat se do portálu LougeKey nebo si stahovat aplikaci je úplně zbytečné... ;-)


tak minimalne z te registrace na LoungeKey lze pouzit historii vstupů pro přehled...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 9. 2019 14:55

Ověřil už někdo na sobě, že je možné využít 4x LoungeKey bezplatně, pokud již byly letos vyčerpány PriorityPassy?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 9. 2019 17:32

Ne, ale mám to potvrzené přímo od ČSOB. Tak snad to tak opravdu bude.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod doonio 2. 9. 2019 18:03

Já budu brát právě 4 hosty v Blavě za měsíc, doteď jsem využil již 3 vstupy na PP, takže uvidím jak se ke mě bude ČSOB stavět.
doonio
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 9. 2019 19:25

4 hosty na LoungeKey?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod cestak71 2. 9. 2019 19:56

V Blavě do Caproni Lounge má držitel KK ČSOB MC World Elite a 4 hosté vstup zdarma, tam LK nepotřebuješ 8-)
cestak71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod doonio 3. 9. 2019 12:23

cestak71 píše:V Blavě do Caproni Lounge má držitel KK ČSOB MC World Elite a 4 hosté vstup zdarma, tam LK nepotřebuješ 8-)


A máš toto nějak ověřené, neb na tom odkazu co jsem dával včera nic o hostech ZDARMA v Blavě uvedeno není
https://www.csobpremium.cz/portal/docum ... ge-key.pdf

Lafayette16 píše:4 hosty na LoungeKey?

Ano, proč by ne...
doonio
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evlo 3. 9. 2019 13:23

tzn. v Praze a Vidni to neodecita LoungeKey navstevy?
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků