Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod alouard 4. 9. 2019 08:54

Díky za informaci. Tak to mi trochu ulehčí život, když nebudu muset udržovat přebytek a stačí jednou měsíčně to doplatit.

Mimochodem, hodily by se mi dvě hello kreditky - kvůli oběma výhodám. Máte to tak někdo ? Momentálně mám jejich kreditku od Alzy...
alouard
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 9. 2019 09:36

jsou tací, co mají třeba 4 (já mám 2 ks)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ab84 4. 9. 2019 15:22

Ano, provedl jsem dvě platby za naftu a ve vyúčtování vidím 2 příchozí transakce jako bonus

MichalosCZ píše:Přišla někomu ta 10% vratka za tankování v období 5. - 18. 8. na Hello kreditce? Díky
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 4. 9. 2019 19:50

alouard píše:Výběry z bankomatu nejsou v případě Hello KK úročeny okamžitě ?

Tak v zahranici bezny vyber z ATM, na vic mistech, hotovost vzdy nad 1000czk (vyhoda zdarma vybery)... datum v rozmezi od 20 - 30 v mesici. Penize ale vraceny realne na kk az nasledujici mesic treba 15 - 20 teho :-)
Na vypisu jsem zadne uroceni nenasel, bylo tam pouze ze kolik potom poslat splatku.
Stejne tak jeste driv, to jsem prisel pouze o 100czk poplatek za vyber z bankomatu (mel jsem vyhovu vraceni 1%) :) Mozna jestli ty uroky nevyletej az kdyz by to clovek nechal i ten celej nasledujici mesic po datu 25 a dal :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod alouard 4. 9. 2019 20:38

Ale když budu čerpat úvěr a přehoupne se to do dalšího měsíce, tak budu platit poplatek za vedení účtu, ne ? Ale jako nedělá mi problém to dorovnat před koncem měsíce... Právě kvůli tomu, kdybych si chtěl případně i vybrat z ATM jsem tam držel nějaký peníze navíc, takhle teda asi nemusím...

Ještě přemýšlím, od koho případně tu druhou Hello KK vzít... Jak jsem psal v předch. příspěvku, momentálně mám jednu od Alzy a u té druhé bych si jako výhodu aktivoval cashback. Vím, že je vydává Mototechna, ale nechce se mi kvůli tomu nikam jezdit... Případně šlo by zažádat přímo v Hello Bank ?
alouard
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 4. 9. 2019 21:21

alouard: prave ja to moc nejdriv neresil co jsem byl nekde v oblastech v zahranici, kde jsem si rikal co uz naka koruna, ale kdyby se neco stalo tak at to jsou penize banky ze jo :)
Proto jsem pak koukal umyslne a zas urok bych urcite poznal kdyby me tam zacali strhavat penize, kontroloval jsem vypis kdy jsem vlastne scital castky, poplatky a co me to celkem stalo :) Tudiz bych tam mel videt dle me i urok. Nebylo tam letos nic. V minulosti asi 3x vyber po 100kc :)
Pouzival jsem letos: Mall bila kk vydana drive Cetelem, nyni opet je bila a je uz jako Hello Bank male logo vzadu na kk.
Tenkrat jsem pouzil Alza kartu s postavickou.
Posledni Hello modrou kartu mam primo od nich, to kdyz se menila za Eon :)

Ja ted nevim zda Mall jeste dava, tam to neni jako Hello karta, ziskal jsem ji uplne nahodou a to tak ze jsem vzal na uver vetrak za 3000czk, uver jsem dostal a cerpan byl automaticky z kreditni karty ale bez navyseni dle specialni promo akce.
Ventilator se sam rozbil, vratil jsem ho za 1,5 roku do kramu, nechal si vyplatil penize, kde jsem ho splacel z vratek (vratka 600kc tu dobu) a kk mi zustala dal na vyhodne bonusy :)

Primo zadat Hello Bank je asi docela vopruz, zkousel to kamos a mel s tim problemy. Ja kdysi v minulosti taky. Proste jako kdyz to vic resej, proverujou a tak. Proste ti treba pak volaj skryte do zamestnani, chtej po ucetni veci i kdyz jim posles treba vypis z uctu ci vyplatni pasku.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod franko_cz 5. 9. 2019 17:12

MichalosCZ píše:Přišla někomu ta 10% vratka za tankování v období 5. - 18. 8. na Hello kreditce? Díky

Mně nepříšla, ale nedostal jsem ani sms o průběhu akce - čili to mohla být jen cíleně zaměřená kampaň jen na někoho. Nebo je tu někdo kdo nedostal sms že je v kampani a dostal odměnu za tankování?
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod alouard 5. 9. 2019 20:28

ripper6:

Kreditky Mall a Billa jsou od RB co jsem se díval (KK Mall.cz mám, ale budu rušit)

Pokud teda nebudu řešit druhou KK přímo přes Hello Bank... Kdo ještě kromě Mototechny ty karty vydává..?
alouard
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 6. 9. 2019 07:14

uz funguje ta jejich ATM masina na smichove?
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 9. 2019 08:21

alouard píše:Pokud teda nebudu řešit druhou KK přímo přes Hello Bank... Kdo ještě kromě Mototechny ty karty vydává..?
třeba Datart, viz https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... ndex4.html

evelista píše:uz funguje ta jejich ATM masina na smichove?
prý mají dokonce 4 ks, viz https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... ndex2.html
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 6. 9. 2019 11:45

těch 50k na poště se dá pro bonus nejspíš zaplatit napřímo KK, ale když bych to vzal přes Curve, tak se to může hodit kvůli případnému navýšení limitů na platby i výběry z ATM, je to tak? Díky.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 9. 2019 12:55

Měl jsem kreditku Cetelem Datart, po nějakém převydání z ní zmizelo logo Datart a bylo tam jen Cetelem. Lze nějak zjistit, jestli je pořád v Hello Bank vedená jako Datart, nebo jestli je to klasická Hello Bank (nekobrandovaná)?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 6. 9. 2019 13:00

Nákupem v Datartu?
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 9. 2019 13:14

A jednodušeji? :-))

Tohle je ta původní https://imgur.com/b2n4uD8

Po převydání tato https://imgur.com/FQnNioD
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 6. 9. 2019 13:24

Dotazem v HB ;-)
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků