Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomas999 30. 8. 2019 19:58

Top-ups sú zadarmo, to čo ty spomínaš sú cash top ups len pre UK zákazníkov.
Prevody v inej mene ako € sú za 2%, v € bezplatne.
Přílohy
BA19A31B-6EBA-4909-8FF6-9544A23AB7FE.jpeg
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 8. 2019 20:35

čulibrk píše:...
To Paysera vypadá líp, jen jsem nenašel, jestli jde dobít kartou.


Nelze, Paysend, Revolut atd. nemůže ani vzdáleně nahradit. Více o Paysera píšu ve vlákně Paysend.
Naposledy upravil minarjo dne 30. 8. 2019 20:46, celkově upraveno 4
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod aquilas 30. 8. 2019 20:41

Moucha píše:jj posílám jak eura na eurový účet u fio tak czk na czk účet u fio a obě zadara


Já posílal eura na EUR účet do monety a vzali si poplatek cca 3 eura :(
aquilas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 30. 8. 2019 21:15

Kolik se musí do revolutu přidat karet aby začal fungovat odkaz pro platbu?
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod HankaDu 1. 9. 2019 09:03

Prosimvás, nevíte, jestli karta ještě přijde zadarmo, nebo už se za doručení platí? A 300 Kč pro začátek?
HankaDu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 1. 9. 2019 10:32

Ta akce 300Kč už skočila, kartu zdarma ti může doporučit kdokoli kdo Revolut má. Je pravděpodobné že v blízké době příjdou další akce s doporučením alespoň těch 150Kč co bylo předtím.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 2. 9. 2019 18:36

Nevím jestli kartu zdarma může doporučit každý, kdo Revolut má. Mi se ta možnost objevila právě teď, s tím, že je to na 7 dní. Takže mám pocit, že to nějak "rotuje" - faktem je, že asi tady pořád bude někdo, kdo může doporučit na kartu zdarma.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod kuarka 5. 9. 2019 10:29

Ahoj, prosím, může mi zde někdo pomoct? Mám Revolut kartu hlavně kvůli tomu, že jsem potřebovala eurový účet kvůli Erasmu. Jsem na stáži v zahraničí a při odesílání peněz za ubytování mi byla karta zablokovaná. Mám screen, že platba byla provedena, ale nevím, zda odešla. A je nějaká šance, že mi někdy ten účet ještě někdo odblokuje? Díky za pomoc všem!
kuarka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 5. 9. 2019 10:57

V aplikaci
Řídící panel -> ? (vpravo nahoře) -> nový chat (úplně dole)


...a můžeš se začít ptát, co je třeba, aby tě odblokovali. Neboj, nakonec tě odblokujou, ale bude to trvat třeba týden. Kdyby nikdo nereagoval, napiš v chatu "live agent". Čekej otázky jako účel platby, či budou chtít nějaké tvoje výpisy z účtů či zdroje tvých příjmů. Jo to je Revolut, zablokuje tě, když to nejmíň čekáš. Chce to ještě nějaké záložní řešení, já mám Transferwise, ale ten jsem byl nucen použít jen jednou.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuarka 5. 9. 2019 11:26

Jééé! Díky moc! No doufám v to. Už jsem propadala panice...a když mi před tím zablokováním přišel mail, že převod byl vypořádán - znamená to, že peníze se odelsaly nebo je prostě pak při zablokování karty blokli?
kuarka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guybrush 5. 9. 2019 11:38

Jen pro info, ty Revolutí akce různě rotují a ne všem začínají a končí stejně, takže je stále možné získat 300 Kč a kartu zdarma včetně poštovného ;-) (více přes SZ)
Já jsem měl za celou dobu následující akce v tomto pořadí: odemčení kryptoměn, karta zdarma, Revolut Metal na rok zdarma (jen pro doporučujícího), karta zdarma, 125 Kč pro oba (bez karty zdarma), karta zdarma, 300 Kč a karta zdarma a teď mám opět odemčení kryptoměn (i když je mám dávno odemčené).
guybrush
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 9. 2019 12:33

Mám teď karta zdarma pro doporučené.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 5. 9. 2019 13:29

@kuarka:
To že ti byla zablokována karta ještě přeci neznamená, že ti blokli i samotný Revolut účet (pro platby převodem, dobití, příchozí platby atd), to jsou dvě různé věci. Možná jsi to jen nepřesně napsala, dostaneš / nedostaneš se do plateb a jejich historie?
Každopádně pokud v emailu bylo, že převod byl vypořádán, mělo by to být ok, tedy že platba odešla. Takovou terminologii aspoň Revolut používá, snad to u tebe nebude jiné...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 5. 9. 2019 17:13

naopak obvykle nebloknou kartu ale účet
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod curvecardik2 5. 9. 2019 19:53

Přesně tak jak píše Retron, Minarjův první odstavec je úplně mimo realitu (jak už to u něj chodí :-) ) a zase mate lidi. Ještě že aspoň druhý odstavec má správně.
curvecardik2
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků