Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod e-osobne 9. 9. 2019 08:32

Na tom museji dost prodelavat, si myslim.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 9. 9. 2019 08:41

to uz ma od zacatku
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dala67 9. 9. 2019 10:45

tak proč to divadlo okolo vkladomatů ? vložím z jiného, ne ?
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod e-osobne 9. 9. 2019 10:53

To prece nejde. Vlastnici vkladomatu to neumoznuji.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod e-osobne 11. 9. 2019 07:19

Na pobocce mi rekla pracovnice Equa bank pri zakladani uctu, ze ty dvouprocentni terminovane vklady budou v nabidce jen do konce zari, ze nevi o tom, ze by tu akci prodlouzili. Ale mozna kecala hlouposti, nikde jinde jsem nezaregistroval, že by to chteli tak brzo menit.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 9. 2019 07:54

Ale to není nic nového, platnost do konce září mají jasně deklarovanou na webu. Navíc už to jednou prodloužili, původně to byla jen "letní akce" do konce srpna. Nyní velmi pravděpodobně už pro spořící produkty zaujmou stejný postoj jako Moneta či Creditas a prodloužení 2% nebude.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod e-osobne 11. 9. 2019 08:17

Aha, dik.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod e-osobne 11. 9. 2019 08:30

Jinak me hned zacinaji pekne stvat, online zalozit to neslo, ldyz jsem to v minulosti mel a vypovedel, na pobocku jsem musel dvakrat, protoze poprve jim zkolaboval system, ted si nemuzu zvolit sve oblibene heslo do IB, protoze jsem ho pouzil uz v minulosti. Zmenil jsem kvuli tomu heslo vice nez desetkrat na zkousku, jestli se to vynuluje a ono ne. Tohle bude fakt vhodne jen na sporeni, dokud tu bude vysoky urok, a jeste na prijimani vkladu slozenkami, uzivatelsky to je katastrofa, kdyz blokuji vsechna hesla z minulosti.

Umoznuji disponenty, abych mohl z jedne android appky pristupovat k uctum tri osob, jako to umi Air Bank nebo Moneta?
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod losalamos 16. 9. 2019 13:23

U Equa chodí SMS pro přihlášení do IB ještě dřív, než člověk zadá samotné heslo. To nevím, jestli to tak soudruzi zamýšleli.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jack111 16. 9. 2019 18:55

Proboha a kdy jindy by to mělo chodit než jak se na tu stránku člověk dostane? :oboze
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 16. 9. 2019 19:55

losalamos píše:U Equa chodí SMS pro přihlášení do IB ještě dřív, než člověk zadá samotné heslo. To nevím, jestli to tak soudruzi zamýšleli.
RB už to tak má roky. Aspoň nemusí nic měnit..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 16. 9. 2019 21:48

losalamos píše:U Equa chodí SMS pro přihlášení do IB ještě dřív, než člověk zadá samotné heslo. To nevím, jestli to tak soudruzi zamýšleli.
To je úmyslně, aby se případný útočník nedozvěděl, že dobře uhodl heslo, když nemá přístup SMS kódu.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod pivinecek 17. 9. 2019 05:18

Ahoj, pisu ohledne terminaku na 6 mesicu u equa. Dnes mi konci jtbank 3M vklad. Tak dam penize do 1,5 mega na chvili do creditasu na 2 procenta. A kdyz utevru nyni terminak na 6 mesicu v equa a vlozim tam dejme tomu 200 tisic, jde pak 1.10. na ten ucet prisypat z creditasu nebo uz tam nejde prisypavat? Pripadne jde mit treba 5 tech terminaku na 2% na 6 mesicu?
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod elfin 17. 9. 2019 08:11

Přisypávat na jeden TV logicky nelze, ale počet termíňáků je snad neomezen.
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod elfin 17. 9. 2019 08:17

Akce 2% je myslím jen do konce září, pokud to neprodlouží.
elfin
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků