Tankovací karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 9. 2019 09:40

Byl jsem na Dopraváků 874/15, bazar uprostřed polí :), jméno si už nepamatuji, ale doporučil mi ho zde někdo z fóra, tak třeba se ozve.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 9. 2019 10:45

Byl jsem u stejného člověka, na stejném místě a nešlo to. Systém ho dál nepustil, protože "už mám kartu od Hello Bank".
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 9. 2019 11:03

zdá se, že..
mít s sebou manželku (které nemá od Hello KK) tak vše dopadne?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 9. 2019 13:17

ROlda78 píše:zdá se, že..
mít s sebou manželku (které nemá od Hello KK) tak vše dopadne?


Tak to zkusím příště :-)
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ridder 6. 9. 2019 16:03

Existuje tankovací karta bez měsíčního poplatku? Chtěl bych, aby platila na Shellky a klidně bez slevy na PHM. Bude to pro jedno auto, který moc nenajede. Kartu chci hlavně kvůli elektronickýmu účtování.
Ridder
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ab84 6. 9. 2019 16:11

Není to kreditka, ale předplacenka CCS bonus:
https://www.ccs.cz/karta/ccs-bonus
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ridder 6. 9. 2019 16:52

Díky. Koukám se, že je to jen pro fyzické osoby. Tak upřesňuji, že bych to potřeboval pro právnickou osobu.
Ridder
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 9. 2019 02:22

Některé ropné společnosti mají svoje karty, kdy je kombinovaná věrnostní i platební karta, zkus se zeptat u té Shelky. něco takového má Benzina.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 8. 9. 2019 12:52

od firmy, která má smlouvu s MOL (všechna auta u kterékoliv MOL tankují za pevné ceny) mám partnerskou MOL kartu (+ zákaznickou na body), se kterou mám cca 0,70Kč slevu ze stojanových cen. Při platbě kartou registrovanou v programu MasterCard Priceless Specials, pak mám na všechny nákupy na MOL 3% slevu, což je cca další 1Kč/litr, čímž se dostávám na slevu asi 1,70 Kč / litr ze stojanových cen. Pokud to bude vracecí KK tak ještě další 1-2%, pokud tento bonus nevyčerpám jednorázově přes ČP.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 9. 9. 2019 16:16

A1rh-
Máš kreditní, nebo předplacenou (zřejmě obdoba tank karty u benziny)?

Platí se něco za vedení té MOL karty?
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 9. 9. 2019 20:43

nevím jak to přesně na pozadí funguje, vypadá jako platební embosovaná karta, ale já nic neplatím a pochybuji že firma za mé tankovaní za tu slevu něco platí. Prostě je to asi bonus od MOL za smlouvu, podobně jako byly u jiné firmy pro zaměstnance karty od Makra. MOL má určitě natolik velkou marži, že si tyto akce může dovolit.
Na benzince předložím kartu na body, pak tuto - protáhne magnetický proužek a pak vytáhnu svou platební a zaplatím již slevněnou cenu.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 10. 9. 2019 07:40

O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 10. 9. 2019 11:18

Já se právě na ten web díval, ale nějak mi nedává smysl použití karty MOl, pak karty na body a pak ještě platební s tím co vidím na webu. Asi půjde o jiný produkt, nebo jsem to prostě nepochopil.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 10. 9. 2019 15:53

mám kartu PARTNER MOLGROUP CARDS (červená). Pro firemní tankování je jiná, kterou se současně platí stejně jako CCSkou.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 11. 9. 2019 14:28

Kontaktoval jsem MOL a ozvala se mi paní z jejich obchodního oddělení.

Mám nízkou výtoč pro 2 vozidla (10 tis. Kč/ měs. max), s tím že bonus na který se u nich dostanu je 0,40 hal. bez DPH na litru (vyšší údajně až od 80.000 litrů měsíčně :D).

Karta je buďto předplacená, nebo kreditní. Žádná varianta se NEDÁ dobíjet kartou, ale pouze převodem. Fakturace 2x do měsíce (co 14 dní). Na čerp. stanici normálně dostanete daňový doklad, ale ceny nemusí sedět - ty budou až pak na faktuře.

Můžete si vybrat mezi stojanovými a vyhlašovanými cenami (asi spíše pro ty co tankují na dálnici, apod.). To se pak zapisuje do smlouvy, tzn. nelze to měnit.

Např. vyhlašovací tento týden pro MOL 31,90 Kč/l. V mém městě stojanová 31,50 Kč/l.

Pro mne ten produkt kvůli tomu dobíjení dává smysl jen z části. Možná využiju až přestane platit Mototechna karta s bonusy na ní. Jinak je to téměř to samé co Benzina (taky 31,50 Kč/l + easy karta + Mototechna 4%). Není tam pravda ten bonus na Priceless 3%.

Ptal jsem se i na ty "partnerské karty" a výslovně jmenoval barvy (červená, stříbrná, zlatá) i URL k nim na web, ale zjevně nevěděla co mám na mysli, nebo nesplňuji podmínky pro to, aby mi je nabídli.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků