Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kajer 12. 9. 2019 07:29

Jinak pokud si chcete precist The Telegraph(cimz se autor v clanku zastituje) tak zde...
The Telegraph a Revolut...
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 12. 9. 2019 07:39

To je sice hezke, ale clanky jsou za paywall...
Revolut asi neni bez chyb, ale ten blogovy clanek je silne zaujaty, sugestivni a neobjektivni.

Co znam lidi, kteri maji premium(vcetne mne) a preteklo pres ucty desitky tisic euro zadny problem nemeli. Problem maji/meli kreditkari, kteri jenom tocili CZK-CZK, tudis revolut na nich prodelaval, protoze ziji z FX spreadu. Odemne chteli dolozeni zdroje prijmu a po poskytnuti danoveho prinani odchozi platbu odblokovali za par hodin. Kdo ma trasparentni prijmy, ktere dolozi, tomu urcite zadne penize nevezmou. A chtel bych videt ty konretni pripady, kde lidi prisli o penize, to je totalni blbost.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tomason87 12. 9. 2019 07:53

Bohužel musím článek potvrdit. Nevím, co se v Revolutu stalo, používal jsem ho řadu měsíců bez problému. Nyní mám už týden zablokovanou dosti vysokou sumu, přestože její původ převodem je čistý a dohledatelný. Poskytl jsem také dokumenty. Jenže Revolut mi deaktivoval podporu a zablokoval mě na facebooku (a to si platím Metal). Takové jednání je doslova brutální a naprosto vážně před touto službou varuji.
Naposledy upravil Tomason87 dne 12. 9. 2019 08:00, celkově upraveno 1
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 12. 9. 2019 07:59

To se mi nechce verit. Ze by delali mrtveho brouka a blokuji podporu vc FB(a na FB neco resit je trochu od veci ne? tam neni moznost overeni identity) se zablokovanim castky. Vcera a dnes jsem menil celkem kolem 10000GBP na Eura a prijem a odeslani zadny problem.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tomason87 12. 9. 2019 08:01

Mě se tomu taky nechtělo věřit, na FB jsem se obrátil poté, co mi čtyři dny nešla podpora v aplikaci. Stejně mi tam ale robot odpověděl, ať to řeším v apce. Na fórum mám také znemožněno cokoliv vkládat.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod e-osobne 12. 9. 2019 08:06

Dosti vysoka suma je kolik?
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomason87 12. 9. 2019 08:09

necelýho půl míče
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod e-osobne 12. 9. 2019 08:37

e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomason87 12. 9. 2019 08:48

jj, zkusil jsem ho, ale když ho radí sám Revolut, tak asi bude bezzubej.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 12. 9. 2019 16:14

500K?
Pises to tu s klidem anglicana :-)
Jak budes dal postupovat? Tohle docela *****, to musela byt nejaka nestandardni transakce a neco mozna nechces verejne rict, coz chapu.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 9. 2019 19:04

Tak 500K je samo o sobě nestandardní.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 12. 9. 2019 20:37

Já se bál nechat na Revolutu 200 €, o velkých částkách bych vůbec neuvažoval.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 12. 9. 2019 20:43

Používal jsem teď Revolut týden na Slovensku, žádný problém. Je pravda, že ty částky velké nebyly, ale vždy jsem poslal nějaké české peníze, proměnil na eura a pak platil kartou, vybral z bankomatu. Takže spokojenost. Nějakou velkou sumu bych se tam asi bál poslat, ale na to moje cestování pro mě ideál.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evlo 12. 9. 2019 21:12

tak vim, ze i jinymu cloveku bloklu ucet a jedina indikace proc byla, ze proste prvne platba byla velka, nejedivnejsi, ze i pote furt revolut pouziva
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 13. 9. 2019 07:59

drkarel píše:Tak 500K je samo o sobě nestandardní.


Jak se to vezme. Nevime jake vysoke platby byly predtim, jak revolut pouzival, atd. Ja jednou menil a posilal pres 14k GBP...Na zacatku pouzivani FX zachytili platbu 5000GBP(predtim uz mel nekolik mensich plateb 1-2k v souctu do 10k a obcasne pouzivani debetky v zahranici) a po predlozeni dokumentu pote nikdy zadne problemy nebyly...

Tak ci tak, tohle musi dopadnout pro neho pozitivne, jenom tak nemuzou ukrast 500k Kc. Revolut pusobi v UK, kde je bankovnictvi v jednom smeru silene. Mne banka vypovedela jeden z uctu jenom kuli tomu(prepokladam, nikdy jsem se nedozvedel pravou pricinu), ze jsem nahlasil zmenu adresy asi az po 1-2 mesicich. A blookovali penize dalsich 6 mesicu kuli "investigation". Kdyz jsem se stezoval, uvadeli ze postupuji dle zakona proti prani spinavych penezi a byl jsem "suspected of money laundering"....kuli nenahlaseni zmeny adresy(protoze jinak jsem ucet pouzival na bezne veci)... uf jiz nikdy vice :-!
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků