Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod powery 12. 9. 2019 07:06

powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 12. 9. 2019 07:28

No právě, jen do konce září a na nově zřízenou kreditku :(. Tutéž akci často v minulosti opakoval Euronics, i já si při ní Euronics kartu při nákupu vloni v červnu pořídil :).
Tedy stále bohužel platí, že žádnou trvalou slevu (jako 5% kdykoliv na cokoliv v Euronics i Datart u Euronics kreditky) teď Datart kreditka nemá, tedy když akce skončí, bude opět z hlediska odměn "běžnou" Hello kreditkou.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 12. 9. 2019 08:24

Neboli nejde zřídit kreditku Datart a využít nabídky na 1000 Kč (pokud už mám kreditku Hello Bank).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 12. 9. 2019 14:21

to by právě mělo jít!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 12. 9. 2019 15:29

Teoreticky mělo, ale prakticky právě evidentně nejde.


Viz https://spolu.hellobank.cz/nejcastejsi- ... atart-9504
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 13. 9. 2019 03:10

Je taky trochu možné, že to není technický problém, ale obchodní rozhodnutí: Banka se podívá na existující kreditky, a jak moc je pro ni klient ziskový, a rozhodne se, jestli z takového klienta pravděpodobně bude mít větší zisk, pokud mu dá druhou kreditku.

No a u většiny z místních samozřejmě vyjde, že ne :)
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod _vpa 13. 9. 2019 06:03

Android aplikace již přihlašuje přes SMS zprávu
_vpa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 13. 9. 2019 07:24

@_vpa:
Ale ne nezbytně, u mě stále bez SMS. Nejspíš jsi už aktualizoval v Obchodě Play na nejnovější verzi aplikace vydanou včera, která povinnou SMS zavádí. Já to zatím neudělal a auto aktualizace dané aplikace jsem zatím zakázal (stejně ji HB aktualizuje velmi vzácně) a doufám, že díky tomuto opatření se bez otravných SMS ještě nějakou dobu obejdu...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod e-osobne 13. 9. 2019 15:03

Jo jo, nova verze login + heslo + SMS kod. :'(
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 13. 9. 2019 16:45

ja vedel, proc mam zakazane aktualizace :-)
odemne to chce v mobilu jenom heslo.

Jinak na tohle SMS potvrzovani musi prejit vsechny banky?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 9. 2019 16:49

Blbý je, že je to i na webu. Ale aktualizovat také nehodlám, dokud nebude vynucena nová verze.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 13. 9. 2019 16:56

Ale i tak nechapu vyznam sms u mobil. apky, jak ma ochranit pred podvodem?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod ROlda78 13. 9. 2019 18:08

slavo963 píše:Jinak na tohle SMS potvrzovani musi prejit vsechny banky?
Všechny, co neumí přihlášení otiskem prstu, FaceID apod. Nebo to neřeší další apkou.
Kdyby HB! neměla tak nevýkonné vývojové oddělení (i když je chyba dost možná v managementu), tak to už 2 roky je!
Naposledy upravil ROlda78 dne 13. 9. 2019 18:11, celkově upraveno 1
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-osobne 13. 9. 2019 18:11

slavo963 píše:Ale i tak nechapu vyznam sms u mobil. apky, jak ma ochranit pred podvodem?

Zadny vyznam to nema ani na PC, nejvetsi slabina vzdy je a bude duverivy hlupak s facebookem, instagramem, apod.
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/phishing-utoky-instagram-facebook-falesne-ucty-profily-sms-kod_1905180600_kno
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fiasky 14. 9. 2019 12:17

Ahoj, mám dvě kreditky od Hello (Alza a klasickou) a chtěl bych Mototechnu. Uvažuju, že o ní nechám zažádat manželku (psalo se tu, že Mototechnu vydají jen těm, kteří jinou kreditku od Hello bank nemají). Zkoušel někdo vyslat do Mototechny (áček) manželku/partnerku? A nikde ofiko jsem nenašel, jestli je tam kromě slevy na benzín (4 %) i sleva 1 % ze všech plateb (max. 500 Kč) (akorát to proběhlo zde na fóru), máte to ověřené? Díky moc.
fiasky
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků