mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 15. 9. 2019 08:33

wit.cz píše:marvy: + samozřejmě 1 zahraniční platba a případné další podmínky, ale jinak ano.


Prosím hoďte sem někdo podmínky, nemůžu tady ani na webu mBank najít. Pokud akce stále platí. Děkuji.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 9. 2019 08:44

<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 15. 9. 2019 15:14

Našel jsem tohle, nevím zda má cenu to zkoušet: https://www.sporiciucet.eu/mkonto-od-mbank/
Uvidíme, jak moc nebudu mít něco jíného na práci :-)
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlaju 16. 9. 2019 21:51

Zkusil jsem ten jejich dočasný limit na platební kartu. Nepíšou, do kdy platí, tak jsem to ověřil: platí do půlnoci. Pokud tedy přenastavíte ve 23:57, těžko stihnete v klidu zaplatit. Mohli by to tam aspoň napsat, aby se člověk nedivil zamítnutí platby..
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Finmxpert 16. 9. 2019 22:10

vlaju píše:Zkusil jsem ten jejich dočasný limit na platební kartu. Nepíšou, do kdy platí, tak jsem to ověřil: platí do půlnoci. Pokud tedy přenastavíte ve 23:57, těžko stihnete v klidu zaplatit. Mohli by to tam aspoň napsat, aby se člověk nedivil zamítnutí platby..


Dobrý den, máte pravdu. Mohlo by to tam být. Pokusíme se to nastavení limitů trochu upravit v souladu s UX.
Mimochodem, v appce to je...
Finmxpert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlaju 16. 9. 2019 22:26

Bezva, díky. A když už jste tady, což jsem nečekal, šlo by i opravit vyhledávání v historii, aby umělo diakritiku? Je tam velký problém s tím, že některá písmena to nevyhledá ani bez háčků, ani s nimi. Peru se s tím už roky, do zpráv píšu bez diakritiky, ale bývá třeba v názvu účtů. Kdysi po nějaké aktualizaci to chvíli fungovalo lépe, pak se to zase vrátilo.
Nebo je chyba na mé straně? Chrome?
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Finmxpert 16. 9. 2019 22:41

Na vaší straně chyba není. Vidím, co myslíte.
Finmxpert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 17. 9. 2019 09:52

diky za jednu normalni visa debetku co je na cz trhu
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 19. 9. 2019 18:17

kapříci připluli
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Jan 20. 9. 2019 20:56

Pan Jan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sashi.petronia 20. 9. 2019 23:23

Vyuzil som netflix zadarmo na 1 mesiac. Moze mi mbank zauctovat dalsi mesiac, ak mam limity pre internetove platby nastavene na 0 CZK? Netflix neprestal fungovat, tak sa obavam, ze mi to zauctovalo peniaze za dalsi mesiac, len to este nevidim vo vypise.
V nezauctovanych platbach karty to nevidim.

Ked to fakt nieco zauctuje, mozem podat reklamaciu? Znamena to, ze limity nefunguju. Limity by mali fungovat aj na subscription payment.

Limity ceskej sporitelne neumoznili strhnutie penazi. Prisla mi sprava, ze mam nastaveny nizky limit. V minulosti.
sashi.petronia
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 20. 9. 2019 23:40

Je daleko jednodušší to zkrátka u Netflixu zrušit přímo, než přemýšlet o tom, jestli ta která banka v té které situaci odmítne nebo jestli na tebe Netflix nepošle exekutora. Nemožnost zaplatit není totéž jako nemít povinnost zaplatit. Zruš to oficiálně a máš klid.

(Jestli zkoušíš, jak mít placenou službu bez placení, tak ti pomáhat nebudu.)
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Zedna1 21. 9. 2019 01:48

@Pan Jan
Tady jsou podrobnejsi informace:
https://byznys.ihned.cz/c1-66645430-com ... et-pobocek
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 23. 9. 2019 22:39

vedení karty mKreditka zdarma již při měsíční útratě 4 000 Kč

- jak se pocita mesic, to je kalendarni mesic?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 24. 9. 2019 08:18

mKreditka Standard: Poplatek za vedení karty 29 Kč / měsíc(první 3 měsíce zdarma),
Vedení karty zdarma při platbě kartou minimálně ve výši 500 Kč

mKreditka Plus
: Poplatek za vedení karty 59 Kč / měsíc(první 3 měsíce zdarma),
Vedení karty zdarma při platbě kartou minimálně ve výši 4000 Kč

mKreditka e-Shop: Poplatek za vedení karty 39 Kč / měsíc(první 3 měsíce zdarma),
Vedení karty zdarma při platbě kartou minimálně ve výši 1000 Kč
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků