Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 11. 9. 2019 15:26

No ne driv to chodilo pravidelne prvni pracovni den mesice a srpen mrtvo a zari az po reklamaci :-) asi si tam nekdo rekl, ze by to slo ojebat
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 14. 9. 2019 09:40

Ahoj, zaplní jste někdo v Richee tu nabízenou ochranu telefonu a víte někdo něco bližšího?
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 15. 9. 2019 10:16

Už je zaplněna společností Check Point
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PULPANM 15. 9. 2019 15:13

Upsal jsem se, myslel jsem, jestli někdo tu ochranu používá co nabízí Richee při přihlášení do telefonu.
Díky
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 15. 9. 2019 16:15

Pouze zafajkuješ nebo ne. Další žádnou apku ti to nestáhne. A co se týká odesílání dat někomu jinému tak tomu jako uživatel nezabráníš ani v samotné aplikaci bez nějaké hlášky o antiviru.
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PULPANM 16. 9. 2019 08:36

Díky tohle je mi jasné, ptal jsem se na to, je-li ta apka nějak zajímavá z hlediska zabezpečení tel, jak prophlašují.Osobně na iphone žádný antivirák nemám a nikdy jsem neměl, ale také mi ochranu zatím žádná apliakce nenabízela, natož zdarma.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 16. 9. 2019 13:03

Podle mne to žádná silná ochrana není, jen zadní vrátka do systému s požehnáním uživatele. V dnešní době na mobilu nepoužívat placený antivirus v kombinaci s firewallem a současně smartbanking je sebevražda.
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 9. 2019 13:47

dala67 píše:... V dnešní době na mobilu nepoužívat placený antivirus v kombinaci s firewallem a současně smartbanking je sebevražda.


Zatím žiju a přežívají i lidé v okolí. :hm
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 16. 9. 2019 14:27

V dnešní době na mobilu nepoužívat placený antivirus v kombinaci s firewallem a současně smartbanking je sebevražda.


Jak konkrétně tě ten placený antivirus s firewallem ochrání na mobilu, kde jsou aplikace sandboxované?
SneakerXZ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 16. 9. 2019 14:42

dala67 píše:V dnešní době na mobilu nepoužívat placený antivirus v kombinaci s firewallem a současně smartbanking je sebevražda.
Paranoia!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 16. 9. 2019 15:04

Já taky na iphone žádný antivirák nemám, ani na macbook a nemám obavy.
Ve WIN mám
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 16. 9. 2019 17:49

Na iphone a mac je pomerne mala pravdepodobnost nakazy, na mac si mozna tak privodite nejaky adware, s reklamou ....
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 16. 9. 2019 19:47

Je jasné, že se zadavatelé zakázek virových aplikací soustřeďují na více používané platformy, ale to neznamená, že majitelé ostatních mohou být v bezpečí. Není to tak dávno, co se řešil bitcoinový prodej za několikanásobný backdoor do Linuxu.
Kdo se touto cestou někdy vydal tak ví, že o emailu zaslaný přítelkyní samotná přítelkyně vubec nemusí vědět a to samé platí i o přátelích na různých sociálních sítích. Kdo se bude zabývat tím, že zaslaný obrázek nebo video má jen 1kb? A co teprve obyčejný proklik?
I když budu brát v potaz ty, kteří ví co dělají, doporučuji si pečlivě prostudovat poslední obchodní podmínky některých bank..Zvláště pak pasáže o nutnosti používání antivirových programů , jinak se banka zříká odpovědnosti za vzniklou škodu.
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evlo 16. 9. 2019 20:22

OK :D Nemyslim si, ze by to neco mohlo udelat, spis bug v telefonu, ale jednou jsem na to omylem klikl, neprisel jak to vypnout a druhej den jsem mel komplet smazanej android. Vinil jsem z toho os, ale mozna richee za to muze.
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 16. 9. 2019 20:30

@dala67
To jsi urcite mel na mysli FIO banku, tj. banku plnou "super expertu" pres bezpecnost, kteri jako jedini ze vsech bank nuti klienty menit heslo do IB kazdy rok, tzn. presne to co opravdovi bezpecnostni experti jiz mnohokrat oznacili za presny opak toho, jak zajistit bezpecnost.

EDIT:
Tim jsem chtel rict jakou vypovidaci hodnotu maji rady od takovychto "expertu".
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků