letištní salónky

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 9. 2019 15:11

Pokud vstupuješ s kartou MasterCard potřebné úrovně, tak nikoliv.

Jak jsem psal dříve, vstoupit do salonku je možné více způsoby a konkrétně ten pražský bere i Priority Pass a Lounge Key. Tedy pokud bych např. vešel s VISA kartou, na kterou mám napojenou na LK u ČS, tak by mi to vstup odečetlo.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 3. 9. 2019 19:01

proste csob karta na ktere je lounge a asi i to druhy, nevim co
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 9. 2019 05:29

Máte někdo zkušenost se salonky v Bogotě? Který si mám vybrat? (4 nepřichází v úvahu, letím do Chille)

Mr. CHRZ

Lufthansa Bogota is wishing you a good day

We are Personal Assistance to Bogota Station, we write to notify that we are informed of your arrival in our Lufthansa 542 to Bogota on 07/09/19



As a First Class Passengers that you are, we offer the following services for you:

If you have an International flight connecting from Bogotá, and you want accompaniment from your arrival to the VIP lounge, you can make use of our exclusive lounges, including access for one (1) companion, which are:



LATAM VIP Lounge; the highest recommendation for service and for your best comfort, which is located in front of the boarding gate no. 34. It has a buffet and variety of drinks (including wine reservation). You must present your boarding pass and the LATAM staff will be happy to welcome you.

The El Dorado Lounge; which has meeting rooms, private cubicles, a Buffet and a bar which you can use. Located in front of the boarding room no. 47.

You will have access to the new Copa Airlines- Star Alliance GOLD lounge which has recently given access to the public. A comfortable, pleasant and reserved place

Additional, we can offer you the benefit of using the Avianca-Star Alliance GOLD lounge, which is located when you pass the migration area (Only one available at Domestic Area).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 9. 2019 07:44

Lze použít více volných vstupů s Lounge Key při jedné návštěvě salónku (pro sebe a pro 2 hosty například)?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 9. 2019 09:36

Pravidla LK to umožňují, ale čistě teoreticky to může omezit banka - takže do salonku se dostanete, ale banka pak může vstupy navíc naúčtovat. Nevím ale o tom, že by to jedna ze dvou bank, které přicházejí v úvahu (ČSOB Premium a Erste Premier) dělala.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 9. 2019 10:33

PatrikChrz píše:Pravidla LK to umožňují, ale čistě teoreticky to může omezit banka - takže do salonku se dostanete, ale banka pak může vstupy navíc naúčtovat. Nevím ale o tom, že by to jedna ze dvou bank, které přicházejí v úvahu (ČSOB Premium a Erste Premier) dělala.


Čili praxe je taková, že to tak dělat jde a ani ČSOB ani Erste to neúčtují a započítají to do volných vstupů?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Peťo6 6. 9. 2019 15:12

Áno, normálne to tak môžeš používať :)
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 9. 2019 16:11

evlo píše:tzn. v Praze a Vidni to neodecita LoungeKey navstevy?


Podle mě zdarma hosti jsou jen v Praze, ne? Ani Vídeň, ani Blava hosty zdarma neumožňuje, jen držitele karty.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 6. 9. 2019 20:52

Me zajimal ten drzitel karty :) Ale je to zajimava poznamka, ze muzu v praze vzit navstevu a odecist si to z LK.

Docela me to LK presvedcilo si to u CSOB nechat zridit.
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirec Vrabec 17. 9. 2019 00:36

Ma niekto skusenost s Caproni Lounge v Bratislave, ci je moznost zobrat bezplatne doprovod na CS/CSOB MC World Elite karty? Alebo je vstup len pre drzitela karty. Ak nie, da sa pripadne ist tak, ze ja na kartu CS a kolega napr 30min po mne na moju kartu CSOB? Ked som pred 5 mesiacmi letel z VIE tak tam vobec nepozerali na meno drzitela karty a ani nechceli letenku.
Mirec Vrabec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 17. 9. 2019 08:38

Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 9. 2019 09:14

To je nějaký starý dokument, když odkazuje na Priority Pass, ne?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 17. 9. 2019 09:15

O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 17. 9. 2019 09:19

Jasně, dal jsem starý dokument, ale je to stejné.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mirec Vrabec 17. 9. 2019 23:48

Ten dokument je hlavne neuplny, lebo z VIE sa da ist aj s doprovodom (vyskusane v maji tohto roku mimo-schengen), a uplne su tam vynechane saloniky v Budapesti, Kyjeve, Moskve atd.
Mirec Vrabec
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků