Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 6. 9. 2019 13:24

Je to "problém" :-/. Dnes jsem byl na jiné pobočce a ta žádost tam v systému údajně visí, s tím že bankéřka k ní přistupovat nemůže. Musí se počkat až se vrátí nekomunikující bankéřka z dovolené na kterou v mezičase stihla odjet a buďto žádost dokončí, nebo celek vystornuje a pak se udělá žádost nová. Vítejte v 21. století. Tohle je v poslední době další úžasný úkaz zkostnatělosti bank asi jako když musíte aktivovat kartu KB v bankomatu a nejde to přes IB.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markil 9. 9. 2019 17:16

čulibrk píše:Takže se vyplácí bonus sebrat hned a nečekat na konec akce. 8-)

Tentokrát se vyplatilo. I když můj důvod spěchu byl primárně jiný (byl jsem pryč, což je i důvod, proč tu reaguji až teď...) Z UCB jsem dostal vše, protože jsem to stihl v červenci vyčerpat komplet. U AB jsem tak aktivní bohužel nebyl a stihl to jen z části. Teď v září mi to už opravdu do odměn u AB ani neskočilo... (zkusil jsem to...)
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evelista 9. 9. 2019 22:45

a ted vazne, bude u ucb d+0 nebo rovnou mam cekat na zavedeni okamžitých plateb(kde ucb se zapoji jako poslední)
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 12. 9. 2019 16:21

Dnes mi prisel email z u-setrete, ze
Výpis z Vašeho účtu U-šetřete
za období 16.8. - 31.8.2019

Vážená klientko, vážený kliente,

v tomto období jsme Vám připsali 100 Kč na Váš běžný účet, které jste u-šetřil/a za níže uvedené nákupy.


Ja, ze super, nakonec CB z alberta prosel, ale tudle, na uctu zadna stovka nepristala :pozor
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod minarjo 12. 9. 2019 23:30

To je ještě brzy, z druhé poloviny srpna byly teď v UCB U-šetřete transakce počítány/schvalovány, na účtech tak kolem 15.-16. (vzhledem k víkendu možná už 13.?). Tak to aspoň bylo, dokud UCB ještě vyplatila i Albert odměny, vždy takto vyplácí v půlce a ke konci měsíce, vždy za půlku měsíce (opožděně tedy cca 14 dní po konci dané půlky měsíce).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 13. 9. 2019 07:33

Jak jsem psal drive, mne odmena 100kc v uctu Usetrete vubec nenaskocila, tak myslel ze game over.
Platilo se 15.8, 19.8 byla v UCB transakce zapocitana.
A ted prijde mail, kde je uvedeno, ze "za obdobi 16.8. - 31.8.2019". Po prihlaseni do usetrete je ale polozka datovana 15.8. a oznacena " jiz vyplaceno". Ale nic neprislo.
Podle mne v tom maji zmatek a nic nebude pricteno.
Protoze bych pak nevedel, zda mam jeste do konce zari UCB trochu podojit.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod mojmax 16. 9. 2019 19:57

Tak dnes dorazily odměny na účet za druhou polovinu srpna, vše bylo s cashbackem, kromě jedné (většinou nákup cca 200-400 Kč a 1000 Kč cashback), takže je evidentní, že pokud člověk při tom žraní nemlaská, UCB to zatím toleruje.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 17. 9. 2019 08:07

jj, potvrzuji. Tak jeste skusim zopar nakupu. Ja mel zatim jenom jeden, kolik jsi jich udelal?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod evelista 17. 9. 2019 10:02

ucb funguje jak hodinky, 100kc odmena za pouzivani
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 17. 9. 2019 12:18

slavo963 píše:jj, potvrzuji. Tak jeste skusim zopar nakupu. Ja mel zatim jenom jeden, kolik jsi jich udelal?


Během srpna 700 Kč, teď v září zkusím udělat zbylých 800 Kč.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 17. 9. 2019 13:38

k nákupu >400 Kč by stačil CB jen 600 a mlaskalo by se ještě míň, ne? :)
Jinak 200 připsáno, ale v Ušetřete stále k vyplacení. Stejně jako CB z 4. a 10.9.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 17. 9. 2019 17:20

Podle mě je jedno, jakej bude cashback, důležitá je reálná útrata.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 17. 9. 2019 19:13

jako myslis, ze kdo koupi neco za 5korun + CB 1000, tak odmenu nedostane?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 9. 2019 19:25

To co píšete jen potvrzuje to, že ty Albert odměny z U-šetřete vyřazují narozdíl od Air Bank v UCB stále ručně, přestože mě zde za to nejmenovaný jedinec opakovaně peskoval jen proto, že on to má jinak :). Bez ručního zpracování by nebylo možné, že někdo tu odměnu dostane i když cashback tvoří třeba větší polovinu výdaje a jiný (třeba já) jí už nedostane i v případě, že cashback vůbec součástí nákupu není! A to nejspíš proto, že předtím z července uznali několik nákupů s CB. Zkrátka měří klienty dvojím metrem, někomu odměny promazali a pokračují v tom, jiného nechávají. Matematický klíč v tom asi není, spíš náhoda.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod evelista 17. 9. 2019 22:40

cb v air ani na vteřinu nevlezlo do toho kam ma, skouseno na před 5 dny, zapocteno včera kreditne, ale nic.

= air nemá cenu
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků