Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 17. 9. 2019 13:18

Ano, ale jak jiz zminil VPE, to se tyka predevsim zoufalcu s Androidem.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 17. 9. 2019 13:41

u iOS je riziko vyrazne mensi, ale i tak existuje. Pri rozumnem chovani je kompromitace skoro vyloucena, ale jako byly pripade zero-day exploitu pro iPhone5, je to ale vyrazne raritni.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 17. 9. 2019 13:44

e.osobne: mas okolo sebe opravdu vystavni vzorek kamaradu, jen co je pravda. Ale ono se ne nadarmo rika, ze vrana k vrane seda...
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 17. 9. 2019 14:49

Já tedy nevím, ale soudit někoho dle značky mobilu... mě taky přijde, že ty předražené "emeriky" si kupují lidé spíše aby zapadly do své domělé soc. bubliny ve které se rádi vidí a jinak stejně bydlí v paneláku nebo maličkém novobytě na doživotní hypotéku.
Pokud se chovám i s čínským hliníkovým mobil s Andr rozumně, neměl bych zažít vyluxování účtu přes nějaký parazit sw, to by těch postižených už byly miliony.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod S474N 17. 9. 2019 15:15

redhaven: problem je, ze se muzes chovat sebevic rozumne, ale kdyz si nainstalujes smejdskou aplikaci z Google Play (takovou, co na prvni pohled ma delat neco jineho a na pozadi ti harvestuje treba data), tak ti nepomuze ani sebevetsi rozum.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 17. 9. 2019 16:25

jabko stoji 8 litru co se normalne prodava ještě v obchodech, jabko ma lepsi ochranu pro uzivatele znalejšího pouzivani sw.

pokud tomu klades odpor, tak nejses znalejsi.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 18. 9. 2019 22:42

Richee už lze založit i dětem. Bohužel ale pouze na pobočce.
https://www.richee.cz/richee-ucet-junior
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 9. 2019 08:42

takze asi nelze pouzit referral kod za doporuceni?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod evelista 19. 9. 2019 12:06

ja to rikal z davno ze to jde, no jo jsem credits banovni insider, ne kecam, chodim s jednim na cigo :D
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 9. 2019 15:53

na to jsem se nezeptal, ale z creditas jsem dnes odesel s prazdnou, protoze o Richee junior nelze zatim zazadat, nemaji to v "systemu", zatim jenom na "webu" :-S
Nelze to brat jakou klamlivou reklamu a neco z nich vytlouct?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod flightmax 23. 9. 2019 06:59

Mám stejnou zkušenost
flightmax
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 23. 9. 2019 16:25

Založeno a bonus za doporučení prý nejde. Říkaly to obě pracovnice na pobočce. Máte někdo opačně informace?
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 23. 9. 2019 19:24

Pokud mam jiz Creditas,nelze ziskat tech 300kc za doporuceni ? Nejspis ne,pouze pro nove kliose.?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 23. 9. 2019 19:34

Já jo (jinak bych nemohl doporučit, žeáno), děti neměly.
A zatím prohrávám boj s hesly. Koukali jsme na to dva, i jsem si to napsal vedle a pak ctrl-c ctrl-v a nejde se přihlásit :shock:
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 23. 9. 2019 20:18

Máte někdo připojený k richee účet od Equa bank? Nějak se nedaří...
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků