Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 23. 9. 2019 21:01

Mel jsem ale se to muselo kazdy mesic obnovovat tak uz myslim nemam.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tramin 25. 9. 2019 14:45

Já Equa připojenou mám,ale už asi 5 dnů mi Richee neaktualizuje zůstatek...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 25. 9. 2019 16:54

Podobný problém mám s Monetou, taky se neaktualizuje.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 9. 2019 07:05

Kdo mate navazanou sporitelnu do Richee, jdou vam zadavat prikazy? Kdyz chci neco poslat ze sporitelny, chce to klasicky potvrdit pres George, ale aplikace(george) se neotevre. Kdyz zadavam primo v George, zadny problem neni....
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod bodyczech 27. 9. 2019 07:15

Trochu z jiného soudku: jsem snad jediný, kdo nesnáší tyhle multibankovní aplikace? A zasadně se jim vyhýbá?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 9. 2019 07:26

No ze zacatku byl skepticky, ale protoze mam fakt hodne uctu, propojeni se mi libi, je pomerne jednoducha na pouziti. Kdyz budou okamzite platby u vsech bank povinne, bude to dokonale(protoze na uctech mam vesmes min. zustatky, vsechno je na sporacich a dle potreby preposilam).
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod OnderCZ 27. 9. 2019 07:41

Nevím, mně se to líbí. Neříkám, že to využívám naplno, ale Richee přineslo spoustu dobrých nápadů, které potom inspirují i ostatní.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 27. 9. 2019 08:06

Slavo jenze povinne bylo, je a bude pro zapojenou banku pouze okamzite platby pripsat, nikoliv je odeslat a uz vubec ne pres mobilni aplikaci odeslat, Creditas ty okamzite platby odesila jen pres IB a ne pres aplikaci.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 27. 9. 2019 09:28

Vcera jsem provedl platbu pres Richee , bezna platba... dnes rano nic nedorazilo v app o platbe ani carka ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 9. 2019 11:45

vpe píše:Slavo jenze povinne bylo, je a bude pro zapojenou banku pouze okamzite platby pripsat, nikoliv je odeslat a uz vubec ne pres mobilni aplikaci odeslat, Creditas ty okamzite platby odesila jen pres IB a ne pres aplikaci.



Pres Richee app odeslana platba z Richee uctu, Creditas uctu, v Airbank pripsano v sekundach(platby tam byly hned po nalogovani), ve sporitelne do cca 2 min....
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod OnderCZ 27. 9. 2019 17:07

Používám Richee přes půl roku a taky nemám problém s ničím. Používáme to i v rodině, platby chodí, žádné problémy. Jediné, co mě mrzelo, byla blokace a zároveň zaúčtování v případě využití karty v zahraničí (popsáno v jiném vláknu), ale to se vyřešilo. Možná by treborit měl napsat něco víc, než jen pouhý výkřik do tmy, tohle lze napsat ke každé bance. Příliš málo informací, aby člověk zjistil o co jde a udělal si nějaký názor.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filas81 27. 9. 2019 18:32

treborit píše:Vcera jsem provedl platbu pres Richee , bezna platba... dnes rano nic nedorazilo v app o platbe ani carka ...


to se mi taky před měsícem stalo, zrovna při platbě daně z nabití nemovitosti, tak nic moc pocit, když jsem to pak platil pár dní později se skluzem
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 9. 2019 03:54

Mně v dubnu platba zdánlivě zůstala viset v neprovedených příkazech, ale fakticky odešla.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 28. 9. 2019 12:37

Thom píše:Já jo (jinak bych nemohl doporučit, žeáno), děti neměly.


Jestli to bylo na me,tak ja bych se klido nechal doporucit,ale prave ze mam ucet u Creditas.Tak podle me nedostanu 300kc,nebo jak si to myslel?

p.s nevi nekdo,jestli by sla karta k uctu vyzvednout na pobocce Creditas?
Naposledy upravil marvy dne 28. 9. 2019 20:45, celkově upraveno 3
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 9. 2019 15:45

filas81 píše:
treborit píše:Vcera jsem provedl platbu pres Richee , bezna platba... dnes rano nic nedorazilo v app o platbe ani carka ...


to se mi taky před měsícem stalo, zrovna při platbě daně z nabití nemovitosti, tak nic moc pocit, když jsem to pak platil pár dní později se skluzem


Platba byla z Richee uctu/Creditas nebo z nejakeho navazaneho? Prepokladam prvni moznost.
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků