Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Noxik 29. 9. 2019 12:10

Otazka je, za jak dlouho to zrusi. Tady mel neco podobneho Kaufland, tusim dokonce davali 50Kc pri fronte delsi nez 15 minut, ovsem i v bezny vikend by to tam museli davat skoro kazdemu. Vtipne je, ze primo nad tou ceduli, ktera o tom informovala, meli kameru, takze sami na sebe nataceli dukaz. Skoda, ze jsem to nikdy nevyuzil, ale nemel jsem chut se na informacich hadat.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 29. 9. 2019 12:42

Kaufland potvrzuji, asi 4x jsem využil... jen někdy to dost trvá, jelikož volá vedoucí jestli je to opravdu tak atd...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 29. 9. 2019 14:25

V Glóbusu kdysi dávali na informacích 50 Kč, když člověk našel prošlé zboží. Asi 2x jsem využil.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ab84 29. 9. 2019 18:49

Si děláte legraci, že dnes někde stojíte 15 minut ve frontě??? Za čtvrt hodinky mám v Lidlu hotový menší nákup (cca 1000 Kč), počítáno od výstupu z auta do odjezdu.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 29. 9. 2019 19:40

To ja i za 5 i mene minut, to zalezi jak kde a kolik polozek...
Noxik píše:Otazka je, za jak dlouho to zrusi. Tady mel neco podobneho Kaufland, tusim dokonce davali 50Kc pri fronte delsi nez 15 minut, ovsem i v bezny vikend by to tam museli davat skoro kazdemu. Vtipne je, ze primo nad tou ceduli, ktera o tom informovala, meli kameru, takze sami na sebe nataceli dukaz. Skoda, ze jsem to nikdy nevyuzil, ale nemel jsem chut se na informacich hadat.


Asi jak kde, bylo tusim 50 Kc pri fronte delsi nez 5 minut, do doby zavedeni samoobsluznych pokladen, ktere mely ten dusledek, ze na kase uz pul hodiny pred koncem oteviracky pokladni nebyly (pry maji padla), pritom Kaufland tvrdil, ze je jeho prioritou zajistit obsluznost pokladen PO CELOU OTEVIRACI DOBU, takze kdyz jim date feedback prostrednictvim dotazniku anebo mozna i na 800 165 894 nebo service@kaufland.cz tak vam poslou i 150 korun kupon a obsluznost by na te prodejne meli zajistit... Ono s 3 polozkama je samoobsluzna fajn, ale s 50 polozkama uz moc ne...

-- 29. 9. 2019 20:52 --

redhaven píše:Pravda, po intervencích "národní" banky ve prospěch cizích montoven a korporací, je milion korun čím dále méně...už nestačí ani na prorezlý "ekologický" nový Tesla vehikl, někde už ani stavební parcelu.


A neni to spis tlaceni minimalni mzdy nahoru, coz roztaci IMHO inflacni spiralu vic :-) Prusvih resp. dusledek je, ze ti tzv. nizkoprijmovi z 90% jedou k davkam hmotne nouze praci na cerno a jako bonus maji prispevek na bydleni i ve mestech pod 100.000 obyvatel idealne 11500 Kc.

Jo ty parcely porostou nad inflaci, protoze Ceska republika se uz nenafoukne, ale penez do obehu lze prifouknout neomezene.

Co si myslite o tlaceni min.mzdy nahoru?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 29. 9. 2019 20:51

No to je dobrá diskuze, kolik je znalých kolenovrtů pro pár korun.
Košík / Rohlík, objednání online za minutu, dovoz domů, ušetřené 2 hodiny času, a tedy i pro lidi s minimální mzdou stokoruny ;)
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 29. 9. 2019 20:55

jo, ale zas tam tech par stokorun nechas ve vyssi cene nakupu...
https://www.idnes.cz/ekonomika/test-a-s ... 2_test_jan
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 29. 9. 2019 21:55

No hlavne tyhle sluzby (tesco, rohlik) jsou jen v urcitych lokalitach zeano.. My nakupujeme v Kauflandu svazek redkvicek nebo cibule za 1,- a chleba za 5,90 atp :-) Oni by to vecer vyhodili do kontu a jeste by museli platit likvidaci, tak jim to ekologicky pomuzem zlikvidovat ;-)

Hele Hulan, kde je http://www.Blinnker.sk nekdo to VYPNUL :-) a 16 milionu investora je v :hm ?https://www.czechcrunch.cz/2016/12/radek-hulan-a-jeho-automobilova-socialni-sit-blinnker-ziskava-investici-pres-16-milionu-korun/

jedna z Kiyosakiho hlavních rad pro budoucí milionáře přece zní: podnikejte s cizími penězi sis to vzal k srdci ne?

https://m.penize.cz/spotrebitel/245285- ... tuje-firma
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod curvecardik2 30. 9. 2019 07:18

Jo a a taky aplikaci KidsMonitor.io považuju za pěkně hnusný zásah do soukromí dětí: :-\
https://myego.cz/extra/cv
... to bych radši doplňoval zboží v Kauflandu.
curvecardik2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 30. 9. 2019 16:00

Rohlik.cz vlastní znamý Podvodník, co pravidelně zaměstnává stovky a stovky Ukáček na černo na polské víza atd., měl tam masmediálně propírané zátahy celníků a ten Podvodník to dělá stále, furt má málo stamilionů. Jaký je asi tak přínos podobných existencí pro většinu českých občanů? Nač existuje taková firma, která nemá absolutně žádný přínos pro většinu českých občanů?

Radek Hulan: A on někdo maká každý den 18hod, že by sei nemohl ve volném čase nakoupit mnohem levněj, než u toho Podvodníka Rohlíka.cz? Nebo ty jsi placený i ve svém volném čase?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jack111 30. 9. 2019 16:15

Jen málo firem má nějaký přínos pro VĚTŠINU českých občanů.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 30. 9. 2019 16:59

Proc by mela mit prinos pro obcany CR :-) Nejsme v anarchokapitalismu a firma ma prinos zejmena pro podnikatele...

Redhaben ty jsi nejak uhnuty doleva? Jo a co to je psat o nekom podvodnik, on byl pravomocne odsouzeny za tc. podvodu?

Cizinecká policie minulý čtvrtek zadržela při kontrole v pražském skladu firmy Rohlik.cz 85 lidí. Policisté o víkendu vydali rozhodnutí o vyhoštění z ČR 74 z nich. S dalšími 11 osobami bylo správní řízení o vyhoštění zahájeno. Podle policejního mluvčího Tomáše Hulana měli pracovníci dlouhodobé vízum, které jim umožňovalo pohybovat se po zemích EU po dobu tří měsíců například jako turisté, ovšem nemohou být zaměstnáni. Podle e-shopu šlo o agenturní pracovníky, nikoli zaměstnance firmy.

Z toho plyne, ze najali agenturu.

Podle Macíčka z inspekce práce je problém i v tom, že nelegální pracovníci chycení při kontrolách bývají vyhoštěni, zaměstnavatel nelegálních pracovníků může dostat pokutu až 10 milionů korun, ale "pseudoagentury", které nemají povolení ke zprostředkování práce, lze dnes pokutovat maximálně dvěma miliony. "V novele zákona o zaměstnanosti, na kterém se pracuje, se ale navrhuje zvýšení tohoto stropu na deset milionů," dodává Macíček.

Takze problem v zakonech a ne v rohliku nebo majiteli. Kor dnes kdy je NEDOSTATEK pracovniku vseho druhu...

Btw ti Tomas a Radek H jsou brachove? Jsou si i docela podobni
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 11. 2019 19:22

V OC Quadrio (vedle bývalého obchodního domu Máj) otevřeli novou pobočku Ovocného světozoru. No a dávají zmrzku zdarma. Já si byl na oběd i na večeři :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 12. 2019 07:50

Dnes snídaně v Bille za 90 haléřů. Uplatněna poukázka "zákaznická garance" (za čekání ve frontě) a ihned vyzvednuta jiná :D.

-- 9. 12. 2019 07:50 --

...a ano, štve mě ta platba 16,40 kartou, bohužel jsem u sebe neměl ani vindru hotovosti :(
Přílohy
IMG_20191209_0728075.jpg
IMG_20191209_0727297.jpg
IMG_20191209_073046_619.jpg
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 9. 12. 2019 09:57

Nejlepší by bylo organizovaně domluvit skupinu pár lidí, co udělají uměle frontu(y) (například se snaží zaplatit nefunkční kartou) a poslední ve frontě poberou zákaznickou garanci 25 Kč. :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků