mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 30. 9. 2019 12:12

do obratových podmínek se počítá vše, do bonusů pouze Curve a to jakkoliv, vše v rámci bezúročného období
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 30. 9. 2019 12:15

A to všechno tady je. Stačilo by hledat. Všechno přes curve je, aspoň zatím, internetová platba kartou, takže i výběry jsou s bonusem. Jak dlouho ještě, to je otázka. Dobití revolutu bez bonusu, ale do obratu se počítá.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 30. 9. 2019 13:20

Mám takové tušení, že dobití Revolutu přes Curve je bez bonusu?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 30. 9. 2019 13:46

Mne pred par dny s podkladovou RB Mall.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 9. 2019 13:54

Revolut dobíjím přes Curve každý měsíc a vždy bez problémů.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 9. 2019 14:00

Viz vlákno Curve, zrovna teď to tam proběhlo: dobití Revolut skrz Curve není problém, ale Curve MCC 6012 přenese, takže to je u podkladových kreditek bez odměny (nejen u mBank, ale třeba i RB, Hello...), navíc s rizikem okamžitého úročení tak jako třeba při výběru kreditkou z ATM (tak to má třeba Hello bank, pokud by nebylo vše splaceno do konce měsíce). Tedy dobíjet Revolut skrz Curve moc smysl oproti přímému dobití nemá, snad jen pro zvýšení obratů na Curve (kvůli jejich limitům).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 9. 2019 14:09

minarjo píše: ... jen pro zvýšení obratů na Curve (kvůli jejich limitům).

To je ten důvod.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 30. 9. 2019 14:26

myslel jsem platba i výběr z ATM, nevím proč bych platil Curve s navázanou Revolut, resp. co bych z toho měl
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 30. 9. 2019 14:52

Nabití Revolutu přes Curve bonusy nedává, to jsem kdysi zkoušel.
takže upravený post od vpe:
mKreditka (např. mKreditka plus s bonusem 0,5%, max. 200 Kč bonusem, mimo České pošty, hazardu a dobíjení)
- bonus je spočten: dle data nákupu v kalendářním měsíci a počítají se do něj transakce u obchodníků včetně Curve, dobíjení Twista, u Curve navíc i výběry ATM. Dobíjení Revolutu (ani přes Curve) a přímé výběry z ATM se nezapočítávají.
- obratová podmínka odpuštění poplatku je spočtena: dle data zaúčtování do kalendářního měsíce a počítají se do ní všechny obraty na kartě včetně ATM a dobití Revolutu.
- zúčtovací období má vliv jen na datum splatnosti = na bezúročné období
...Teda tohle by se hodilo mít na jednom místě fóra pro všechny karty, co dávají bonusy. Ubyly by opakované dotazy.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 1. 10. 2019 02:21

mBank zvyšuje úrokovou sazbu mSpoření na 1,2%. Neuvěřitelné!

… do 100 tisíc. :-l
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 1. 10. 2019 13:11

Tak sem si ho chtěl založit což se mi sice povedlo ale už jsem se nedostal nikam dál. V prohlížeči už mi nejde založené mspoření rozkliknout ani přenastavit. Jediné kde to funguje je na mobilu a to je dost nepohodlné. Má to někdo taky tak?
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 1. 10. 2019 19:52

Losování... Tak dávejte pozor, protože v říjnu má 50 z vás k plnění snů o pěkný kus blíž!
Každý měsíc rozdáme 50 klientům 20 000 Kč na uskutečnění svých snů. Stačí mít už zmíněné mKonto, nastavenou funkci mSpoření s cílem vytvořením v říjnu a uskutečnit jednu platbu za měsíc. To je všechno.
Oslavte Světový den spoření, který je 31. 10., splněním jednoho z přání.
Akce startuje 1. 10. a končí 31. 12. 2019.
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 2. 10. 2019 07:13

V tom Mchaosu mbank se uz delsi dobu nepohybuju. Proto, to msporeni slouzi i k vratkam pri placeni kartou, tj. 1%? Nebo je to ciste dalsi Mprekombinovane sporeni klienta?
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod Finmxpert 2. 10. 2019 07:48

redhaven píše:V tom Mchaosu mbank se uz delsi dobu nepohybuju. Proto, to msporeni slouzi i k vratkam pri placeni kartou, tj. 1%? Nebo je to ciste dalsi Mprekombinovane sporeni klienta?

Slouží i k vratkám.
Finmxpert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 2. 10. 2019 08:06

Asi velký zájem o soutěž, až zkolaboval systém?
Nastavení cíle
Žádost je momentálně nedostupná.
Na odstranění problému pracujeme, žádost zkuste podat později.
Za komplikace se omlouváme.
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka