Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 10. 2019 22:13

Tak Kolo štěstí opravdu je opět k dispozici, viz odpověď v Hello spolu:
https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... #post41018
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod mojmax 3. 10. 2019 07:14

Máš auto, můžeš dojet...;-)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 10. 2019 10:32

ze bych si sel pro dalsi tablet? :-D
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod filas81 3. 10. 2019 11:54

přesně, taky na ně mám znova políčeno :)
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 3. 10. 2019 12:30

....že bych si došel pro další hnusnej šátek? :(
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 3. 10. 2019 12:56

Nebo v mém případě 500 Kč do Kauflandu ... Tablet to nebyl, ale pořát to bylo lepší než drátem do oka ... :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 4. 10. 2019 14:10

Jde se vám zaregistrovat do té jejich slavné soutěže? Mně to píše, jejda - něco se nepovedlo :hm
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 10. 2019 15:50

Ale do ní se neregistruje, pokud jsi už byl v soutěži minulé, pak se stačí jen přihlásit stejnými údaji, zdůrazňují to přímo v tom příchozím emailu :). Pokud je to tvá první Hello soutěž na tom webu hellosoutez.cz, jen tehdy registrace (stejným emailem, jaký máš uvedený v systému Hello bank, to je vidět třeba v IB).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod stepano 4. 10. 2019 17:07

Jo vím, ale nejde se ani "Přihlásit", i když už jsem registrovaný z minula.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 10. 2019 09:10

Nemůžu se přihlásit, nemůžu obnovit heslo. Co to má znamenat?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pabloson 5. 10. 2019 13:46

zdravim,

mam dotaz k mototechna karte:
ta sleva 4% az 500kc na phm je uznavana na vsechny platby na vsech benzinkach bez ohledu na na benzince nakoupene zbozi a nebo jsou schopni nejak identifikovat phm a uznavaji slevu jen skutecne na benzin/naftu/plyn?

jinak prepokladam ze "standartni" 1% sleva hello bank kreditek na nakupy kdekoli jinde uznavana neni.

jo a jeste jeden dotaz ke zmene transakcnich limitu pro hello kreditky prez drive uvedenej navod prez editsci zdrojaku v bankovnictvi... podarilo se nekomu v posledni dobe? zkousel sem minulej mesic a nepovedlo se mi to, pripadne nemate nekdo link na fumgujici postup?

predem diky za odpovedi
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 5. 10. 2019 14:20

4% na pumpach - podle mne nerozlisuji jestli to je PHM (nekde maji na jidlo jineho provozovatele, tam by asi mohli - ale stejne to platis jednou kartou)
1% je stale poskytovana vedle toho bonusu vyse, tzn. mas mas oba a pouziji se podle toho kde platis

Max. vratka za mesic je tedy 1.000 Kc na 1 HB KK Mototechna co-brand kartu.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 5. 10. 2019 15:03

Ve starší verzi Firefoxu, pohledej.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 5. 10. 2019 15:12

U všech co-brand kreditek platí, že odměna 1% (ta je od Hello bank) je poskytována za všechny nákupy (kromě výjimek typu dobití Revolut) a odměna od příslušného partnera (5% Euronics, 4% Mototechna) je k tomu navíc. Vím o čem mluvím, mám Euronics kartu :). Když zaplatím touto svou kartou na prodejně Euronics (či Datart po rebrandingu), dostanu OBĚ odměny, tedy 1% od Hello bank i 5% od Euronics. U Mototechna karty to bude stejně. Tedy není to tak, že pro daný nákup je buď jedna nebo druhá odměna, nebo že by Mototechna odměna "vyrušila" Hello odměnu zcela, jak tu psal @Pabloson. Ta od HB je zkrátka vždy a k tomu může být na příslušných prodejnách navíc ta druhá od partnera.

Edit:
Ještě doplňuji, že to co píšu platí samosebou jen v případě, že klient má u dané kreditky nastavenou odměnu 1% za všechny platby u obchodníků. Pokud má někdo nastavenou odměnu bezplatných výběrů z bankomatů (typ odměny lze změnit jednou ročně v IB), pak samosebou žádné 1% od HB nedostane, ale to je u všech typů kreditek stejné. Jde tedy o to, že cobrand kreditky HB poskytují zkrátka dvě odměny, jednu od HB (1% nebo zdarma bankomaty) a druhou od partnera, jejich překryv v rámci transakce je běžný.
Naposledy upravil minarjo dne 5. 10. 2019 18:20, celkově upraveno 2
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 5. 10. 2019 15:46

Tady je leták od Mototechny, který jsem dával do vlákna s tankovacími kartami:
https://imgur.com/Jzall1T

Tím sčítáním do 5% si nejsem úplně jistý. Pokud to tak je, tak o to lépe.

V každém případě min. do konce roku (je to uvedeno potom, co přijde samotná karta na přiloženém dokumentu) by měla být ta akce 4% na PHM. Snad ji prodlouží.

---

Teď jsem si všiml, že při platbě HB spořící účet => HB KK připíše během běžného měsíce někdy splátku až na druhý pracovní den. Zrovna jsem potřeboval něco platit a tak jsem se smířil s tím, že to nepřipíšou (splátka v sobotu => úterý nový měsíc) a přesně dle očekávání to takto udělali. Vyúčtován poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů (sice pokryt bonusem, ale stejně zamrzí). Navíc jde o platbu v rámci stejné banky.

Bonusy na karty připisují taky docela zvláštně někdy 27.9 a ne vyloženě na začátku dalšího měsíce. Chvilku mi to trvalo než jsem je ve výpisu našel.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků