Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 10. 2019 12:02

Ano ano, jen jsem minulost (zrušení 5% u Alza a prozatím nezavedení u Datart) projektoval jako možnou negativní změnu do budoucnosti u karet Euronics.
Jinak je mi divné, že jsou Euronics karty ještě vydávány. Když začal rebranding prodejen na Datart (už to bude cca rok?), tak na můj dotaz Euronics odpověděl, že mou stávající kartu Euronics mohu sice do konce platnosti na ní uvedené používat, pak ale bude nová vydaná už jako Datart...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 7. 10. 2019 12:17

Nejsou, mají v tom bordel.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 10. 2019 15:26

Je tedy možné mít zároveň kartu Datart a kartu Euronics?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 7. 10. 2019 19:15

Máte plně funkční IB na PC? Zmizel SÚ, na KK nejde vypsat historie ani výpisy. Mobilní IB je zcela nefunkční, po zalogování se vypíše pouze chybová hláška.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 7. 10. 2019 19:48

vidim jen kreditky, ucet a vse ostatni mimo provoz ..
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 7. 10. 2019 20:34

Mně už to jede
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanBrno 11. 10. 2019 19:49

Jen takove drobne info pro ty co pujdou opet tocit kolem stesti.
Je trochu upravene - ma vetsi odpor (alespon v Brne)

Pozn. da se tedy lepe odhadnout (urcit) co si clovek vytoci ;)
Naposledy upravil milanBrno dne 11. 10. 2019 21:07, celkově upraveno 1
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 11. 10. 2019 20:19

Musel jsi něco nového v HB před zatočením kolem vymyslet? Výhra tablet či hrnek?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 11. 10. 2019 20:58

mně před točením už nechtěli jako minule provést změnu mailu, tak jsem si nechal poslat nálepku ke KK, jinak jsem si vytočil 200,- Kč
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod y2key 13. 10. 2019 23:29

filas81:
Kde to mají v podmínkách, že nemohu opakovaně změnit mail(samozřejmě 1x v rámci akce) a točit kolem? NIkde to nemohu najít. A na jaké pobočce ti to řekli?
Já se chystám do Prahy a zase bych chtěl jen změnit mail a zatočit si - ostatní varianty u mě nepřichází v úvahu.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filas81 14. 10. 2019 07:01

to nevím, zda to někde v podmínkách je, spěchal jsem, tak jsem volil co nejrychlejší řešení. Možná záleží jen na koho člověk natrefí.
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 14. 10. 2019 10:46

I dle toho co psala Terka na Hello spolu už změna emailu v možnostech pro zatočení kola (oproti minulému kolu štěstí) zkrátka není. Je prostě třeba si něco sjednat, i kdyby to měla být jen jedna nálepka ke kreditce atd. Nebo udělat něco pro naši ekologii, tj. přepnout si výpisy na elektronické u toho, kdo měl dřív papírové. Cituji Terku z Hello spolu (11 dní starý příspěvek):

Kdo roztočí kolem štěstí? Kdokoli z vás, kdo si osobně u nás sjedná nový produkt Hello bank! např. spořicí účet a teď s dvojí radostí, příspěvkem 100,- Kč na dobročinné účely nebo
upraví svůj stávající produkt např. zažádá o přepnutí na e-Výpis u své kreditní karty nebo o sticker ke své platební kartě.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 14. 10. 2019 10:56

minarjo, zase pises nesmysly!
(aniz by sis podminky vubec precetl)
Jasne se v nich totiz pise, ze pro zatoceni staci zmena emailu.
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 14. 10. 2019 11:10

Já cituji Terku, ta dává na Hello spolu věci z praxe, ne nějakou teorii podmínek :).
A nevím jak ostatní, ale já bych se musel propadnout hanbou, když bych na Hello pobočce PODRUHÉ (jak tu někdo naznačil) během celkem krátké doby měnil email. To by snad každému bylo jasné, že je to účelová změna. Já ani při prvním Kole štěstí email neměnil, to mi přišlo fakt jako ubohé (co bance žádný nový produkt ani čerpání ze stávajícího nepřinese a i mně by to nic nepřineslo, když stávající email byl ok). Podobně jako platit sám sobě dobírku na poště mi přijde taky přes čáru - ale někteří se takto naživo před danými pracovníky (banka, pošta) možná ztrapňují rádi :) :)
Naposledy upravil minarjo dne 14. 10. 2019 11:29, celkově upraveno 2
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod y2key 14. 10. 2019 11:14

minarjo: nevím, kdo je Terka, ale v podmínkách je jasně uvedeno, že změna emailu stačí na to, aby jsi mohl točit kolem. Je to jedna z možností. A co je psáno, je dáno. Takže nějaké "bláboly" Terky na foru bych nebral vážně.
y2key
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků