Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 9. 10. 2019 17:05

Revolut to pletl s ridicakem protoze v UK skutecne na zalozeni banovniho produktu staci UK ridicky prukaz a nejaky proof of address, tzn nejake vyuctovani- utility bill- energie, pripadne council tax, protoze v UK nemate zadne obcanske prukazy a vlastnit pas neni povinnost. Kdyz jste neridic musite dolozit UK birth certificate + National insurence letter (card)
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod libol 9. 10. 2019 17:18

Ne Patriku pleteš si Assembler (což asi většina z nás zná) a Assember na což byl terminus technikus zavedený MirekM, ale i ten jej již opustil ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 9. 10. 2019 17:52

slavo963 píše:Revolut to pletl s ridicakem protoze v UK skutecne na zalozeni banovniho produktu staci UK ridicky prukaz a nejaky proof of address, tzn nejake vyuctovani- utility bill- energie, pripadne council tax, protoze v UK nemate zadne obcanske prukazy a vlastnit pas neni povinnost. Kdyz jste neridic musite dolozit UK birth certificate + National insurence letter (card)

Tyto informace mě utvrzují jen v tom, co jsem psal (neplést s citací textů od Revolutu) - pokud nedojde k tvrdému Brexitu, bude moci Revolut nadále poskytovat bankovní služby zbytku EU dle pravidel pro účty v UK, tedy bude stačit jen ŘP jako doposud. Pokud se ale odtrhnou natvrdo, bude muset Revolut pro zbytek EU nastartovat litevskou bankovní licenci a ta požaduje pro našince OP nebo Pas. Cizinci mohou doložit dle APK Revolutu Povolení k pobytu nebo Pracovní povolení.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Liapor 10. 10. 2019 17:48

Ahoj kluci, má někdo zkušenost s downgrade z Premium účtu?? Potřeboval bych převést vyšší částku na CZK a hodil by se Premium účet. Nicméně jedná se o jednorázovou záležitost. Co jsem vyčetl měl bych uzavřít smlouvu s měsíčním poplatkem a pak do 14 dnů požádat o zrušení. Praktická zkušenost by se ale hodila... je tam nějaká "pokuta" dle převedené částky atd. o kartu Premium zájem nemám..??
Liapor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 10. 2019 17:52

Premium je na rok
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 10. 10. 2019 20:22

pred rokem jsem to takto udelal , zaplatil si premium na rok a do 14 dnu zrusil, refundovali celou castku, jako bonus bylo pak i vynulovani mesicnich limitu :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 13. 10. 2019 14:09

Revolut opet ma akci za zalozeni uctu, ale tentokrat jenom 222kc(jak pro doporuceneho, tak doporucitele). Dam ze sve odmeny 50kc, kdo ma zajem , piste SZ.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod tramin 15. 10. 2019 07:56

A já mám pořád refferal na 300 Kč :-)
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 15. 10. 2019 12:52

Když mám Revolut nabitý EUR a vyčerpán maximální limit směny 120 tis Kč/měsíc, tak teď kdybych vybral 4500 CZK z bankomatu, nebo platil v ČR, tak se mi vždy připočte transakční poplatek 0,50 %??
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 10. 2019 09:20

mam zkusenos i s tou blokaci a to jsem si rekl jeste tak nejak da se to pochopit, tedka jsem si vsimml, ze neprisla vrtka a z aliexpress, vetsinou tohle ani nesleduji teda, kdyz jsem jim napsal, tak to pripsali, takze podle me to fakt zkousi, tohle si myslim nesleduje spousta lidi
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tramin 21. 10. 2019 10:51

tramin píše:A já mám pořád refferal na 300 Kč :-)


Tak už expiroval ^^
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 22. 10. 2019 12:05

Budu zakladat Revolut, kdo ma zajem me doporucit a poradit, tak SZ.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod slavo963 22. 10. 2019 15:27

kdyz jeste nemas, nabizim svuj referral, dostaneme jak ty tak ja 222kc, ze sve odmeny jeste poskytnu 50kc
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod peter23p 22. 10. 2019 18:45

Také nabízím promo kód + 75Kč, více v SZ
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 25. 10. 2019 08:20

Tak Revolut sice založen, ale jsem tedy silně rozčarován z doby za kterou chodí autorizační SMS klíč. Zkoušel jsem převod v poledne, odpoledne, pozdě večer, dnes ráno a SMS vždy přijde cca za hodinu a déle a po zadání kodu je samozřejmě už neplatný.
Nevím co mám dělat, mám české číslo sekundárního mobil poskytovatele.
redhaven
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků