Hrátky s kreditní kartou

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod berta21 14. 10. 2019 07:16

Zdravím, ačkoliv forum sleduji již delší dobou, jsem prozatím "začátečník" a rád bych se posunul na další lvl. Všiml jsem si, že nejvíce zábavy si člověk užije s různými bonusy z kreditních karet. Bohužel jednotlivá vlákna jsou pro "neznalé" velice těžko čitelná. Mohu se proto prosím zeptat, jak bonusy z kreditních karet čerpáte? Četl jsem něco o twistu, poštovních poukázkách, inkasu, revolutu apod. ale přesný mechanismus jsem nepochopil... mohl by mi to někdo prosím laicky vysvětlit?
berta21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod curvecardik3 14. 10. 2019 07:34

Kdo chce bonus, nesmí být líný si ho vydělat a nastudovat si vše.
curvecardik3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod uphoun 14. 10. 2019 09:00

Normalne s ni platim a mam z toho vratku, ne?
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 14. 10. 2019 09:03

berta21: casove se ti to nevyplati, pokud mas 500kc na hodinu tak to driv vydelas :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod evlo 14. 10. 2019 09:06

Nektere existence tu poslali sami na sobe na poste 50000 dobirku na jednu kartu, treba raifka, ta curve umela, pak v curve dali get back in time a dali to na, treba odhaduji hello creditku (nevim jestli curve umi, ale moneta ne a temer nikdo jiny vraceci karty v CR nema, ze :) ) a delaji s tim jak vidis tajnosti.

Ale kdyz chce poradit normalni vraceci kreditku, tak pisou jen pycoviny.

-- 14. 10. 2019 10:10 --

uphoun píše:Normalne s ni platim a mam z toho vratku, ne?

Nebo mas monetu - normalne s tim platis a mas z toho ***** :D :D
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 10. 2019 09:19

... píše člověk, kterej ještě nenapsal jedinej normální příspěvek. :)

berta21: No, ono už to moc nejde, protože se u mnoha ústavů pomnožily výluky z vratek. Těžko Ti tu někdo napíše podrobný návod. Ale myslím, že to zvládneš, pokud se zamyslíš nad tím, na základě čeho dostane člověk vratku (platba kartou) a jak to udělat, abys zaplatil "sám sobě" (Revolut, dobírka), případně dostal do těchto plateb náklady, které normálně kartou uhradit nejde (Twisto). Osobně moc nechápu, že si to nechceš nastudovat sám, protože je to vždycky lepší než spoléhat na cizí, a tudíž nedůvěryhodné, osoby.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod berta21 14. 10. 2019 09:34

No hodinovku mám prozatím cca 200 kč/hod čistého, takže cokoliv s výším poměrem cena/výkon se mi vyplatí - tohle navíc dokážu klikat při cestě vlakem apod :)

Než bych si cokoliv zřídil tak bych si důkladně projel vlákno k dané instituci a "up to date" info, ale jak jsem psal... z většiny toho, co je v tom vlákně našel napsané jsem postup moc nepochopil...

Třeba s tím curve. Curve umí get back in time jenom do 1 000 liber, takže poslali třeba 2 krát 25 000 ?

Každopádně díky za jakoukoliv radu, je to dobrý odrazový můstek pro "luštění" jednotlivých vláken :)
berta21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milanBrno 14. 10. 2019 10:43

Bez urazky, pokud jsi to nepochopil v jinych vlaknech, kde je to mnohdy velmi podrobne popsano, tak nema smysl to psat sem (zkratka na to nemas hlavu)...
Nemluve o tom, ze nyni (23.11.) stribrna era konci (zlata byla za dob Citi), takze jiz nema moc smysl se zapojovat.

PS: A cim vice se o tom pise "verejne", tim drive to skonci.
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 14. 10. 2019 11:16

Už jsi přišel pozdě..Zlatá léta jsou (budou) nadobro pryč..Takže už jen klasické vratky v obchodech...
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod redhaven 14. 10. 2019 12:54

Muzu si sice vydelat 450 na hodinu v cistem, ale stejne jsem nikdy nepochopil motivaci preposilacu dobirek. Preci jen vyplnenim slozenek, podacich listku, cesta na postu, cekani ve fronte 2x + hlavne hlidani dalsiho z nekolika jiz existujicich uctu, to dela hodiny.... a prachy a vetsi jim utikaji jinde. Za me jsou daleko vetsi tisicove bonusy u bank a sazkovek a nikoliv vzdy jen pro nove klienty. A nikam nemusim chodit, vse online i na vice osob.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod čulibrk 14. 10. 2019 15:03

Pošta v obchodním centru, třeba čekám až nakoupí drahá polovička, obálky zdarma v práci, tisk podacích lístků a složenek zdarma v práci , poslání pár plateb v IB ... to dělá minuty a ne hodiny.

Kdybys vydělával 450 Kč/h, tak se permanentně nevnucuješ se svými nabídkami v tématu "Bonusy sázkových kanceláří bez rizika"
viewtopic.php?f=326&t=1289817&st=0&sk=t&sd=a&hilit=s%C3%A1zkov%C3%A9&start=225
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 10. 2019 16:00

Když přepočtu jakoukoliv činnost na hodinový příjem, vyjde mi, že mám "milovat práci", tj. válet se na gauči a sledovat najaté lidi (hospodyni, zahradníka …), jak pracují. :) Takže takovéto přepočítávání o ničem nevypovídá.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fc70 14. 10. 2019 16:29

čulibrk píše:obálky zdarma v práci, tisk podacích lístků a složenek zdarma v práci
Prachobyčejnou krádeží bych se tedy nechlubil.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod redhaven 14. 10. 2019 16:35

čulibrk: Proč bych si neměl vydělat 450/h, není to tak těžké, navíc je to jen průměr starého křídla EU.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mlrs 14. 10. 2019 18:10

no nejprv bych doporucil se lidem, kteri tomu vubec nerozumi do toho moc nepoustet popr. zacit na jednodussim produktu :-)
A pak mi teda prijde, ze kdo v dnesni dobe chce mit vic penez nez ma, tak spis nez obesranim nejakeho systemu se k tomu da mnohem lepe dostat nenakupovanim hovadin, co nepotrebujou resp. maji minimalni uzitnou hodnotu. Takto jsem nedavno s nekym rozebiral, kolik mu hodi sporici ucet, pripadna investice a treba i stavebko - dotycnemu se vse zdalo tak nejak malo - ale to, ze vykouri krabicku za 100kc denne (36.500kč/rok), coz X-nasobne přebije jakoukoliv jím zamýšlenou investici (a výnos z ní), to už moc reflektovat nechtěl...
Cigára jdou v tomto mini-příběhu nahradit hadrami, elektronikou, alkoholem a v podstatě čímkoliv, co člověk nutně nepotřebuje, ale uvalí za to dost penez.
Vím, ze je tu tema "aketicky zivot", ale az tak dalece to nemyslim jo :-)
mlrs
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků