Jakou kreditní kartu

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod evlo 19. 10. 2019 08:21

audiobullys píše:to mám od člověka co u HC pracuje jako oblastní manažer pro Čechy, takže ví jaký z toho má HC případný zisk.netuším jak je to u ostatních firem.

zajimavy ze i pres tak obri zisk osekavaj bonusy, ale zas kdyz neni konkurence co by je k tomu tlacila, tak proc by davali a tak si asi reknou vsichni
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 19. 10. 2019 08:44

To osekavanie suvisi s regulaciou poplatkov, tak si viem predstavit, ze to nechcu vo velkom dotovat. Taky Patrik by mal hned 4 karty, dojil by ich kazdy mesiac a nikdy nic nedlhoval :-) a takych sa najde viac.
Oni potrebuju ludi, ktori neuvazene / v nudzi minu prachy, ktore nemaju, a potom su lenivi to riesit a splacaju s megaurokmi...
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evlo 19. 10. 2019 09:20

,,,
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilatus 19. 10. 2019 20:35

redhaven píše:Jak nejednodušeji pokud možno online dělat na KK obecně obrat i bez nároku na vratku ?? Tím myslím umělý obrat, kde nemusím nic utrácet a peníze se mi oklikou vrací

Revolut, cca 5dní a máš peníze zpět na účtu.
Pilatus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alfas123 20. 10. 2019 12:52

Specificky KK od Monety ma vybery z vlastnych bankomatov zdarma. Niektori diskutujuci vyberu 3k, aby splnili obrat a mali vedenie zadarmo, ktore nasledne vlozia na ucet a poslu naspat na KK.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod redhaven 21. 10. 2019 06:49

Revolut, ok, ale tusim, ze Revolut ma omezenou vysi castky, kterou lze jednorazove a celkove za mesic pres nej zasilat a hlavne by mela probehnout konverze na jinou menu, ne? Kdyz takto budu neustale preposilat 6000kc mesicne bez konverze na jinou menu.... nevim, nevim. Diky.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod alfas123 21. 10. 2019 08:13

Revolut Ti hlavne nedovoli hned na prvykrat nabit velku sumu, potom v istej chvili aj zmrazi ucet a budes musiet dolozit, co si prave ten-ktory supporter vymysli.
Po tomto uz ale danu kartu mozes pouzivat aj na ovela vyssie sumy.

Zas musis pocitat s tym, ze ked Revolut budes pouzivat na tocenie 6tisic mesacne a zrazu sa rozhodnes napr. na dovolenke minat viac, tak to zas zmrazia a zdovodnia to bezpecnostou. :)

Prejdi si vlakno o Revolute, urcite to tam je vsetko napisane a nemal by byt problem si nabit cez kartu revolut ucet v CZK a obratom tie CZK odoslat na ucet v ceskej banke. Chodi to z nejakeho uctu vedeneho v Ceskej sporitelni
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alfas123 18. 1. 2020 09:21

Je momentalne niekde akcia na prenos KK od konkurencie?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 18. 1. 2020 14:13

přenos umí akorát mBank, ale půlroční bezúročné období aktuálně neběží
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 2. 2020 19:27

Přemýšlím o nějaké kreditní kartě. Prozatím jsem nikdy žádnou kreditku neměl a tak by to byla moje první. Nutně ji nepotřebují ale občas by se možná mohla hodit. S kreditkami nemám žádné zkušenosti a tak bych ji chtěl mj. i na vyzkoušení jak to u kreditek funguje. Co bych od té kreditky požadoval nebo nepožadoval:
  • Že bude zdarma bez poplatků za vydání a vedení.
  • Že nebude mít pro vedení zdarma nějaké podmínky např. počet plateb za měsíc nebo měsíční útrata v určité výši, používání nějakých bankovních služeb atp..
  • Že bude mít nějaké bezúročné období do kdy půjde útratu kreditkou zdarma a bez úroku nebo nějakých poplatků splatit.
  • Že tu kreditku bude možné splácet i z účtů v jiných bankách než je banka která kreditku vydává.
  • Na vratkách za platby mi nezáleží, ale pokud nějaké budou tak to samozřejmě nebude na škodu.
  • Na kurzech při placení mi také nezáleží, ale pokud budou dobré tak to na škodu nebude.
  • Pokud budou ke kreditce nějaké služby zdarma (pojištění, nějaké slevy na něco) tak to samozřejmě bude plusem, ale není to podmínka.
Snad to nejsou nějaké těžko splnitelné podmínky. Budu rád když mi vy co jste experti na kreditky a máte s nimi nemalé zkušenosti nějakou poradíte.
Prozatím mne zaujala karta 4U od KB a zajímalo by mne jaký máte kdo na ní názor.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod suram 27. 2. 2020 19:33

Věř mi, že žádnou kreditku nepotřebuješ, když ti nezáleží na bonusech za platby, většina zdejšího osazenstva jí také nepotřebuje, máme jí jen kvůli bonusům za platby, jinak je pro nás zbytečná.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 2. 2020 19:53

suram:
Nepatřím k těm vychytralcům kteří se zaměřují na kdejaké bonusy, provize, výhody a ještě se to snaží co nejvíce ošulit a pak se tváří uraženě a naštvaně když jim něco z toho zruší nebo nějak omezí. Samozřejmě i já občas nějaké bonusové akce nebo provize za něco využiju, ale přímo to nevyhledávám a hlavně se to nesnažím co nejvíce zneužít a ošulit. Ne každý se snaží vše zneužívat a šulit tak jak si to asi myslíš.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod fc70 27. 2. 2020 20:12

Kreditka je i bez bonusů užitečná (jen pro lidi, co své utrácení efektivně řídí) na to, že se dá kdykoli platit a není potřeba pořád hlídat zůstatek na účtu nebo hotovost v peněžence: peníze můžou ležet na libovolném spořícím účtu, jen jednou za měsíc se splatí kreditka.

Karty zdarma myslím žádné moc výhody nenabízí, takže mezi nimi není jasně nejlepší. Sem tam nějaké reklamní programy typu RB Premium Club – pokud už teď nevíš, že chceš nějaký konkrétní, je to dost jedno.

4U má v ceně nějaká malá pojištění, proč ne.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 27. 2. 2020 20:29

Tak to tady bude ještě sranda. Senilní důchodce si bude žádat o kreditku...
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 2. 2020 20:35

fc70 píše:4U má v ceně nějaká malá pojištění, proč ne.
Ano, měla by mít "Pozáruční servis spotřebičů a opravy havárií v domácnosti", ale když jsem se díval do podmínek tak to příliš využitelné není. Jak to myslíš s tím "v ceně"? Pokud jsem to dobře pochopil tak tato kreditka by měla být zdarma.
Naposledy upravil vlazy dne 27. 2. 2020 20:38, celkově upraveno 1
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků