Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod glock69 19. 10. 2019 12:54

To už nesmí, ochrana osobních údajů a EU?
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 10. 2019 14:36

Tak spíš to nechtějí posílat, jiné banky výpisy normálně mailem posílají a nešifrovaně.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 19. 10. 2019 15:42

Nesmí? Zrovna včera výpis ke kreditce emailem přišel.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 10. 2019 16:36

@suram:
Skutečně ti u nějaké RB karty přišel emailem přímo soubor s PDF výpisem? To mě dřív u Mall kk také (zaheslovaný částí čísla karty), od určité doby (tuším od doby, co lze výpisy stáhnout i v mobilní appce) mi ale emailem chodí jen textové info, že "během dnešního dne bude výpis připraven ke stažení v mobilním a net bankovnictví".
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 19. 10. 2019 17:48

Jo přišel mi včera normálně emailem zaheslovaný výpis ke kreditce.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 19. 10. 2019 18:15

Mne u Mall karty prijde zaheslovany mailem a je pak samozrejme nezaheslovany v bankovnictvi.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanBrno 19. 10. 2019 21:06

Vypisy stale chodi ke vsem kreditkam emailem (pokud si to clovek nezrusi).
Takze nic divneho...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 19. 10. 2019 21:45

Mě přišlo cca před půl rokem, že od příštího výpisu už přijde pouze oznámení a výpis najdu v IB a tak se stalo, nic jsem nenastavoval. eKonto Komplet + KK DeLuxe
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 20. 10. 2019 00:53

Chodí ti s tím oznámením o výpisu reklamní PDFka se slevami do předražených obchodů? Mě s výpisy bohužel chodí. Ty jsou datově náročnější než výpis.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 10. 2019 01:03

@MilaneBrno, mám to stejně jako píše retron (oznámení RB o změně způsobu zasílání před pár měsíci, aniž bych něco dělal a aniž bych to mohl ovlivnit). Takže tentokrát jsi dělal chytrého chybně, aneb to jak to máš ty to evidentně nemusejí mít jiní :).
Je vidět z reakcí, že v RB si to různým lidem nastavují různě, jak se jim to zlíbí. Fakt Banka inspirovaná klienty, ale kterými z nich? :) Možná v tom hraje roli používání mobilní aplikace (protože mně totéž co popisuje retron přišlo v době, kdy aktualizovaná Android aplikace začala umožňovat PDF výpisy kreditky stáhnout či zobrazit). Nebo to fakt dělají na nový styl náhodně či postupně - ale určitě ne dle mého úmyslného nastavení.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 10. 2019 07:07

Mám to taky tak, ale spíš to bude náhodně, appku nepoužívám.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod glock69 20. 10. 2019 08:03

Taky jsem aplikaci do mobilu nepoužíval a místo výpisu mi do mailu začaly chodit jen upozornění na nový výpis v IB.
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milanBrno 20. 10. 2019 09:47

Tak pak se omlouvam...
Mne i memu okoli chodi vypisy emailem.
Jedna se o kreditky co mame nekolik let, konkretne Life a Style.
Sice je v emailu napsano, ze je novy vypis v IB, ale prilohou je i samotny vypis.
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glock69 20. 10. 2019 12:26

To máte dobrý, mně ten výpis do mailu neposlali, i když jsem reklamoval nemožnost náhledu v IB. Jak telefonicky, tak mailem nakonec našli jedinou radu - jít na pobočku, tam každý pracovník vidí všechno... Děsivé pro mne. Jinak kreditní karta byla ještě z dob citi.
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 20. 10. 2019 13:04

Tak jsem se díval a poslední šifrovaný výpis ke KK přišel do mailu v květnu, od té doby pouze oznámení, do RB chodím převázně z iOS aplikace. Reklamní PDFka se slevami mi k výpisu nechodí, k O2 kreditce známé ano, já bych to uvítal semtam je tam zajímavá nabídka, tuším, že to bude mít něco společného se souhlasem k marketingovým účelům.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků