letištní salónky

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tmx643 22. 10. 2019 22:48

Ani přes MC, ani přes Lounge key jsem nikdy vstup nepodepisoval...
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 23. 10. 2019 08:49

Já v Amsterdamu přes LK taky nic nepodepisoval. Proces to byl naprosto stejný jako v Praze na T1 a Boryspilu v MC salonku, akorát jsem to hlásil, že jdu na LK.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 23. 10. 2019 10:39

Zajímavé, já tak 15 salonků (cca 2/3 na PP a 1/3 LK) a jestli si dobře pamatuji, tak pokaždé jsem se podepisoval na terminálu (kromě MC).
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pivinecek 23. 10. 2019 16:07

Ja take v Liverpoolu jsem se podepisoval elektronickou tuzkou na terminalu, v Praze v MC salonku bez podpisu. ČSOB world elite KK
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 10. 2019 16:48

Tak s MC do MC salonku je to bez podpisu, to je jasné, když neubývají "kredity"
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 23. 10. 2019 20:01

Enfidha v Tunisku na LK taky bez podpisu...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod mulisano 24. 10. 2019 08:56

Mám ČSOB premium a tento víkend mě čeká letos poslední let, takže potřebuji využít vstup do salonků, jinak mi to propadne. V Praze na T2 má ČSOB umožněn vstup do Erste Premier a do Menzies. Ve kterém z nich je lepší občerstvení?
mulisano
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 10. 2019 13:47

V Menzies jsem nikdy nebyl, ale co psali lidé ve fóru na Akčních letenkách, tak EP má lepší jídlo (můžu potvrdit, že ze salonků se vstupem na kartu je EP celkem slušné - chlebíčky, volně ložené salámy a sýry, většinou polévka, třeba Vídeň mi přišla horší) a Menzies zase alkohol (v EP je jen vodka (Absolut), gin (Bombaj), nějaký likér z červeného vína, Becherovka a nějaká whisky (snad Balantýnka). Pak ještě pivo, myslím, že Budějovice (nepiju pivo, to jde mimo mne)?.

V Menzies jsou prý prémiovější alkoholy, ale zase horší jídlo.

EP je v podstatě kopie MC salonku, ani bych se nedivil, kdyby to provozovala stejná firma.

-- 24. 10. 2019 14:49 --

...kamarád v zahraničí dělá to, že na recepci ukáže kartu a jestli se může podívat. Okoukne salonky a pak se vrátí do toho nejlepšího :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prologer 24. 10. 2019 20:15

Menzies na T2 je vzhledově obycejnejsi než Erste. Nikdy jsem tam neviděl teplé jídlo, v Erste občas je (ráno před 6 snídaně a pak přes den tak nějak náhodně). K jídlu v Menzies jen sušenky, instantní polévky atd., takže na to lepší Erste. K pití asi lepší Menzies, mají tam Plzeň a minilahve vína (Habanske sklepy). Tvrdý taky nepatrně lepší Menzies, ale oproti zahraničí taky žádná sláva.

Jinak, v Erste bohužel není Bombaj, ale Beefeater. Bombaj bych si dal raději.
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxmitschxxx 24. 10. 2019 21:34

Zdravím.
Chtěl jsem se zeptat. Mam kartu CSOB MC Word Elite + zatim letos nevyužité 4vstupy na Lounge Key. Jelikož letos letím již z vídně naposledy s kamarády na výlet, je možné jit v 5lidech zdarma do salonku? Tedy já na 1os co je na kartě a ostatní v rámci 4 vstupů LK? Děkuji
xxxmitschxxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 24. 10. 2019 23:24

Ano, takhle to jde. Zkousel jsem ted ve Vidni různé salonky na CsOB MC world Elite a vsude jen zdarma cardholder, cili zadny host zdarma. Takze opravdu tak, jak to pise CSOB v podmínkách a nikoliv tak, jak tady nekdo psal, ze ve Vidni jsou i hoste zdarma. To je nejspis ooravdu jen v Praze.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 10. 2019 04:52

U té Vídně je to prý tak, že Erste má nějakou indivindi smlouvu a hosté jsou povolení. U ČSOB ale ne.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 10. 2019 08:04

Krakow teď, vstup přes Lounge key (QR kód v aplikaci) a podepisoval jsem
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 10. 2019 10:56

PatrikChrz píše:U té Vídně je to prý tak, že Erste má nějakou indivindi smlouvu a hosté jsou povolení. U ČSOB ale ne.

Aha, takze to neni kartou MC World Elite, ale kartou Erste... To pak jo.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod alouard 28. 10. 2019 20:24

Doha:

Al Maha Transit Lounge, po příletu v noci jsme šli do salonku v přízemí (resp. na stejném podlaží jako tam mají toho obřího zlatého medvěda :-) Tam to bylo fajn - místa dost, bohatý výběr všeho možného, asi 6 druhů teplých jídel.

Při odletu ráno taktéž Al Maha Transit Lounge, ovšem tentokrát nás odeslali do salonku o patro výše kde to bylo o poznání horší, prostory celkem stísněné a nabídku jídla bych přirovnal k JET lounge ve VIE, takže bída.

Mahé:

Salon Vallee De Mai, navštivte pouze v případě, že by vám vstup jinak propadl. K jídlu vůbec nic, resp. asi to moc nedoplňují, nabídka nápojů standardní. Docela dost lidí vzhledem k velikosti. Min. rok byla situace stejná, takže to asi bude takový běžný stav.
alouard
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků