MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 26. 10. 2019 07:36

To se divím, že to Monetě vydrželo tak dlouho, ale počítal jsem tím, že jako všechno to bude po pár měsících nepoužitelný jako celá tahle banka jako celek.

Zatím jsem to stejně vyřešil nějakým termíňáky v Equa a protiinfl. dluhopisy, které asi teď drobně přikoupím. U toho zbytku je už jedno, jestli to bude 1,5, 1,58 nebo 1,8, tím se moc nezmění.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 26. 10. 2019 08:53

Moneta zrušila u SÚ 2 200 Kč blokaci, která šla vybrat až při zrušení účtu.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 26. 10. 2019 09:51

Ale Plho (jen parafráze na legendárního Marečka), o tom už zde bylo psáno předevčírem :)
viewtopic.php?p=12397430#p12397430
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 26. 10. 2019 19:21

xls píše:,že jako všechno to bude po pár měsících nepoužitelný jako celá tahle banka jako celek.



Co pa ti vadi jako celek na Monete?-/
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 26. 10. 2019 21:20

8-20 hodin.
Mezi cizimi ucty jen v pracovni dny
Mezi vlastnimi ucty i o vikendu.

-- 26. 10. 2019 22:22 --

Ad sporici ucet, CNB prece zacala vynucovat povinnost oznamovat zmenu sazby 2 mesice predem. Takze to museli do konce listopadu oznamit.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 27. 10. 2019 17:16

e.osobne píše:Ze prevody funguji jen od 8 do 20 hod. i mezi ucty v bance?

Tak to me vadi taky,no jine banky to maji max do pulnici v ramci uctu stejne banky na cizi ucet,tak to zase neni prece U Monety traga.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 28. 10. 2019 10:11

Asi živý dohled nad platbami má jen raní a odpolední, nikoliv noční směnu a jen část dohlížitelů pracuje o víkendech. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 28. 10. 2019 11:57

pokud to moneta da na 1,5 tak je porad v tom velkych bank, obaval jsem se ze to bude sesup na 0,05
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iglooo 28. 10. 2019 13:10

minarjo píše:No jako všechny emaily zasílané kýmkoliv pro tisíce a více lidí budou chodit logicky ve vlnách, do konce října na to má Moneta času dost, ty dva měsíce v pohodě dodrží. Neboli mně také zatím email nedorazil, ale je jasné, že hodně brzy dorazí :). A i kdyby ne, tak zákonnou povinnost informovat o snížení úroku SÚ splní i pouhým uveřejněním změny na webu. Na obojí (email nebo web) tedy mají čas do konce října.


Posílají to jako zprávu do IB. Pokud stihnout zveřejnit nový úrokový lístek do konce října, tak je z jejich strany všechno ok. Pokud to nestihnou a zpráva od nich nebude, pak to ok není. Možná to rozesílání neoptimalizovali ideálně a každému klientovi poslali nejvýše jednu zprávu...
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod farang 28. 10. 2019 15:59

Zdravím, jak lze prosím zrušit spoříto? Musím na pobočku nebo lze i online (jak)?
Díky
farang
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 28. 10. 2019 20:59

V horní liště klik na Spoření (nebo v levém sloupci na Přehled spoření), pak klik na číslo účtu a na této stránce pak buď dole tlačítko Zrušit máš nebo nemáš. :-) Pokud nemáš (zřejmě v případě, že máš jen Spoříto a nic jiného), tak asi budeš muset na pobočku. Ale můžeš to napřed zkusit třeba jen zprávou v IB.
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod HankaDu 29. 10. 2019 08:46

e.osobne píše:A musi email nutne prijit? Staci, kdyz to zverejni a webu 2 mesice predem ne?


Mail přijít nemusí, ale většinou by to mělo přijít aspoň do internetového bankovnictví. Já to tam mám, mail nepřišel.
HankaDu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod CZ4R 30. 10. 2019 08:50

přešel jsem k monetě taky kvůli jejímu údajnému skvělému IB. Jednak na něm nic převratného nevidím (zlaté fio), ale hlavně mě štvou v IB reklamní bannery na půjčky, bene+ atd... dá se to někde vypnout?
CZ4R
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tmx643 30. 10. 2019 09:15

Teď jsem si smíchy poprskal monitor. To musel být sarkasmus, pokud někdo tvrdil, že Moneta má skvělé IB. To něco vzhledově a funkčně tak z roku 2002 je nejhorší internet banking, co znám.
Dobrá je apka, ale IB je hrozné.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 10. 2019 09:25

A kdo tu psal o skvělém IB? Zaznamenal jsem jen chválu na apku … (Mně ale vcelku vyhovuje i IB, ale jsem konzerva a mám nejradši zaostalá IB z roku 2001, což ale toto není, to by spíš vypadalo jako staré IB RB převzaté od eBanky.)
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků