Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod holda20 25. 10. 2019 04:05

libol píše:Prostě kdyby holda20 věnoval stejně času na hledání toho špatného a blití tady na zběžné pročtení podmínek a recenzí, nemusel ze sebe dělat ...
Druhá věc je, že bez vracecích kreditek moc využtí pro Twisto nevidím a placené už vůbec ne. Podle mne jim nezbývá, než se nechat spolknout bankou a na to potřebují nějaký kmen.


Nedělám ze sebe nic. Píši svoje zkušenosti. Tohle je diskuze. Ne nějaká uzavřená chatovací místnost. Takže si ušetři protivné narážky!

Jaké recenze? Dej mi pár odkazů na nějaké recenze, kde na konci není reklama a nebo rovnou promo kód a jsou psané někým kdo službu delší dobu využíval. Nenašel jsem takové. Proto jsem přišel sem. Z podmínek se určitě nedozvím, že mě budou spamovat maily a neodpovídat mé dotazy... Možná jsem nečetl dost pečlivě, ale o tom, jak dlouho jim trvá Snap jsem se dočetl až ve FAQ.
Naposledy upravil holda20 dne 25. 10. 2019 12:07, celkově upraveno 1
holda20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redhaven 25. 10. 2019 08:17

pino píše:Místo 300kč pro doporučíjícího a 300kč pro doporučeného je 500kč jiná varianta promo akce, takže háček může nastat např. v situaci, že při doporučení bylo nutno někdy těch 300kč urgovat, protože to nemají úplně vyladěné a je potřeba si to pohlídat. Tento týden rozjeli twisto v Polsku a mají práce víc než dost, takže nic nebude hned. Zajímavá je každopádně akce pro ty, kteří nedokončí registraci a počkají, co se bude dít.
https://bit.ly/2PhQzNU


Co se bude dít...no nedostanou nic, však je tam uvedeno že musí dokončit registraci a další všeobjímající fráze "v rozporu s dobrými mravy"
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod eR99 25. 10. 2019 09:19

K diskuzi o tom, jak Twisto (ne)funguje. U mě vše funguje. Snap je dobrou funkcí. U Premium účtu jsou bezkonkurenční kurzy. Za mě dobrá služba.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 25. 10. 2019 09:52

u mě doposud také bez problémů, Snap do druhého dne, akorát jsem měl nyní problém s vratkou na Twisto kartu, v přehledu karty byla, ovšem v celkovém přehledu a kreditu ne, musel jsem to urgovat. Jinak kdyby chtěl někdo doporučit, napište SZ.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 27. 10. 2019 09:28

Dobré ránko ve spolek.

Když nám Raiffka zařízne 2% bonus při placení vyúčtování Twista, kde je to ještě možné, respektive jak zaplatit Twisto vyúčtování kreditkou a něco z toho do budoucna vyrazit? Ptám se kterou kreditku použít. Díky ;-)
Aleš P.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 27. 10. 2019 09:32

mBank eShop, transparentní kreditku ČS, Hello KK
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 28. 10. 2019 10:59

budu brát něco z AliExpressu, máte zkušenost z proklikem z Twista a vrácením nějakých "až" 10% cashbacku? Mají to popsané tak, že nějaký CB možná bude a možná taky ne, podle obchodníka, počasí atd. Konkrétní % asi při nákupu nikde vidět není? Spojil bych to s dobrým kurzem na Premium tarifu. Nebo použít radši přímo Tipli apod?

U Airbank je např. v odměnách napevno uvedena odměna 4%, ale pokud je to nutné platit AB kartou aby byla odměna, tak to zase spolkne nevýhodný kurz. Kdyby po prokliku z Airbank šlo zaplatit jakkoliv, tak by to smysl mělo.

trochu OT: Fórum ohledně Ali jsem tu nenašel, zatím nemám ani registraci na Ali, ale po kliknutí na Profil na mě vyskočila možnost Promokódu, kdy doporučující dostane 5 USD a nový zákazník 19 USD. Víte o tom něco?
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 28. 10. 2019 11:36

zatím mi to visí v aplikaci jako přiznané kredity
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 28. 10. 2019 11:52

a kolik % z Ali přiznali?
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 28. 10. 2019 12:51

to jsem nezkousel, mam tam Notino a Bibloo
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 28. 10. 2019 16:32

Aleš P. píše:Dobré ránko ve spolek.

Když nám Raiffka zařízne 2% bonus při placení vyúčtování Twista,


Už jsem zase někde něco minul? Kde to píšou? :-(
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 28. 10. 2019 16:43

RB to posílala všem klientům emailem, ale jinak je to třeba na https://www.rb.cz/attachments/podminky/2020/ceniky-zmeny-prehled-01012020.pdf
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod noi2 28. 10. 2019 16:55

A1rh- píše:U Airbank je např. v odměnách napevno uvedena odměna 4%, ale pokud je to nutné platit AB kartou aby byla odměna, tak to zase spolkne nevýhodný kurz. Kdyby po prokliku z Airbank šlo zaplatit jakkoliv, tak by to smysl mělo.
Na prokliky nemusíš použít AB kartu. Teda já používám Curve-AB a pak GBiT jinam a pokaždé to prošlo s odměnou.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod srstka007 1. 11. 2019 09:16

Mám Twisto Standard zdarma s podmínkou 8 plateb kartou měsíčně. Dnes mi byla ve vyúčtování přičtena cena za tarif 49,-. Stalo se to také někomu?
PS: Vím, že se dá cena vynulovat, to jsem také udělal s odkazem na jejich nabídku s podmínkou, kterou jsem plnil. Jenom mě zajímá, jestli má někdo podobnou zkušenost. Díky
srstka007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milos 1. 11. 2019 22:24

Mám stejnou zkušenost. Od března jsem měl tarif Standard zdarma při splnění podmínky 8 plateb kartou měsíčně. V nastavení Twisto účtu byl vidět tarif Standard s nulou a datum do kdy platí s tím, že datum se automaticky prodlužoval. Dnes mi přišel výpis s poplatkem 49Kč a v nastavení vidím tarif Standard s cenou 49Kč :-(

Také jsem poplatek 49Kč odmítl zaplatit, uvidím co bude příští měsíc :hm
Milos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků