Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 10. 2019 16:16

Nepříjemné překvápko, ale furt je to KK s kurzy MC a dá se držet bez poplatku, takže na Hello - Bye to úplně nevidím.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jir.vesely 30. 10. 2019 16:51

Takový věci jako dobírky šly vždycky kolem mě, ale normálně tím platit a pak dostat pár stovek zpátky se mi líbilo. A to jsem teda zvědavej, co se stane s Mototechna kartou :) Osobní tip je, že se zruší ta výhoda za tankování a bude tam jen to 1% do 150Kč. Je to škoda, no. A ta druhá výhoda mě taky štve, protože mám tu klasickou nastavenou právě na výběry zdarma, takže na cestování to byla skvělá kombinace.

drkarel: jj, je to tak. Na platby v cizích měnách pořád dobrý. Akorát asi už bude zbytečný pro mě mít 2.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 30. 10. 2019 17:47

Kolem.jdouci píše:ODMĚNA ZA NÁKUPY
Vracíme Vám 1 % zpět z každého nákupu zaplaceného Hello kreditkou. Na tom se nic nemění.
Od Nového roku budeme tuto odměnu vyplácet do výše 150 Kč měsíčně.
No je to každopádně na prd! Poprosím o zdroj této informace..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pivinecek 30. 10. 2019 17:59

Chodi to do mailu, pred hodinou mi to prislo + do 30.11. si zvolit zda chci na pristi rok autoasistenci nebo asistenci v domacnosti zdarma
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 30. 10. 2019 18:02

Potvrzuji, to samé mi ted přišlo také.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lukas1107 30. 10. 2019 18:10

A co co-brandované karty? Zatím žádné info?
lukas1107
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 10. 2019 18:13

No nic, využiju ještě 2x dobírku a kreditku nejspíš zruším. Kurzy Mastercard jsou sice fajn, ale Creditas a mBank se svými debetkami nejsou na o tolik horší.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 30. 10. 2019 18:21

Hello Bank KK od nového roku bonusy do 150 Kč měsíčně => zdroj je email od HB s nabídkou Hello asistence zdarma.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 10. 2019 18:35

K čemu ta asistence je? Pro ty, co nemůžou na google? Nebo to i něco zaplatí?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 30. 10. 2019 18:36

Platí 10.000 Kč, takže se to může hodit. Já si vyberu asi asistenci pro domov kvůli těm spotřebičům do stáří 7 let. Asistenci už k autům mám v rámci HAV.

Pak k tomu máš zdravotní (asi nevyužiješ má i UCB) a IT (jak kdo).
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 10. 2019 18:44

Tu asistenci mám letos, vzal jsem ho před dovolenou do Chorvatska, ale kvůli tomu držet kreditku? Ok vrátí za běžné platby v domácnosti, ale limitují mě v tom, že je pro ně Apple pay a Google pay sprosté slovo a kreditku musím splatit dřív kvůli poplatku.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 30. 10. 2019 20:46

dr._lukas píše:No nic, využiju ještě 2x dobírku a kreditku nejspíš zruším. Kurzy Mastercard jsou sice fajn, ale Creditas a mBank se svými debetkami nejsou na o tolik horší.

ale nedají k tomu dobrému kurzu ještě 1% zpět, takže výsledný ještě lepší kurz. Výhody malé, ale jsou.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 30. 10. 2019 21:03

Na druhou stranu nemusíš u uvedených DK hlídat předčasné splacení nebo dokonce přebití KK, pokud ji chceš používat i po předčasném splacení do konce účetního období, aby jsi se vyhnul poplatku za vedení KK.
Jest otázkou, kdy i tato nestandardní výhoda KK HB bude zrušena.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 10. 2019 21:52

Uff, oseknutí odměn na 150 Kč jsem tedy nečekal, navíc takto schované do na první pohled dle předmětu pozitivního emailu o asistenci zdarma. Myslel jsem, že to bude snížení na 400 Kč, a to i proto, že nová mobilní aplikace právě tuto hodnotu ukazuje v detailech kreditního účtu. Ano, HB se na jejich fóru dušovala, že je to chyba v aplikaci, ale byla tu možnost, že jen omylem dřív odtajnili to snížení (což tedy neplatí). Že odměna půjde nejen pod kreditky ČS (350 Kč), ale i pod mBank (200 Kč), to jsem tedy nečekal. Ještě že mi právě v těchto dnech ČS vyrábí schválenou kreditku, jejich 350 Kč ten HB výpadek přesně vyplní :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Pabloson 30. 10. 2019 22:11

Vite nekdo jiste zda se snizeni odmen na KK z 500 na 150 tyka pouze klasicke HB kreditky nebo i cobrandovych karet? Mam alzu a zrovna dneska sem prez hello Terku zacal resit mototechnu (tak jestli to ma cenu vubec resit zatim sem poslal jen podkladove dokumenty)...

jinak sem zacal soucasne resit i KK od sporky a pro jistotu sem obe zadosti o KK (jak hello tak sporku) zadaval dneska v jeden den, protoze sem si vzhledem k poctu kreditek a celkovemu uverovemu ramci, nebyl jistej ze by mi schvalili obe, kdyz bych je resil "seriove" a ne paralelne v jeden den... pak me ale napadlo ze v rejstrikach tu lustraci od banky, ktera to provede prvni, ta druha banka uvidi a ze by mi mohlo to reseni v jeden den spis uskodit, pac muze byt podezrele ze nekdo zada v jeden den o dve kreditky a to sem k to u jeste dneska aktivoval KK od raifky, ktera prisla jako nahrada za billu :-D copa si myslite o tomto podani vice zadosti v jeden den? muze to pomoct a nebo spis uskodit?
predem diky za nazory
Pabloson
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků