MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 30. 10. 2019 10:42

Už nějak Moneta vyřešila to automatické odhlašování při psaní SZ? Ten krátký interval? :-)

-- 30. 10. 2019 11:45 --

tmx643 píše:Teď jsem si smíchy poprskal monitor. To musel být sarkasmus, pokud někdo tvrdil, že Moneta má skvělé IB. To něco vzhledově a funkčně tak z roku 2002 je nejhorší internet banking, co znám.
Dobrá je apka, ale IB je hrozné.


Náhodou to IB je minimalisticky jednoduché, naprosto dostačující a zároveň není z doby kamené. :-) O:-)
P.S: Odmázni si srdíčko, uklikl sem se, místo citace. :!: :roll:
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 30. 10. 2019 11:10

CZ4R píše:přešel jsem k monetě ... ale hlavně mě štvou v IB reklamní bannery na půjčky, bene+ atd... dá se to někde vypnout?


Adblock? :nenapadne
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 30. 10. 2019 16:24

philmencz píše:Ale i na Spoříto to přišlo...

Vážená klientko / Vážený kliente,

dovolte prosím, abychom Vám oznámili, že od 01.01.2020 se změní úroková sazba na Vašem spořicím účtu Spoříto z 2 % p.a. (tj. ročně) na 1,5 % p.a. do výše zůstatku 1 mil. Kč. Úročení 0,5 % p.a. pro zůstatky nad 1 mil. Kč zůstává zachováno.



Mě to mailem nedorazilo, ale dnes přišla SMS, že mám zprávu v IB a tam je přesně toto :-|
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod richtrj 30. 10. 2019 18:21

Taky o Monetě uvažuji, ale tady třeba píšou, že lze v transakcích vyhledávat jen dva roky zpět.

https://www.penize.cz/internetbanking/4 ... -vas-pusti

To mi přijde dost limitující. A ještě takový trapný zdůvodnění, že zájem o tuto funkci je mizivý. To někdo dělal průzkum?
richtrj
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 30. 10. 2019 20:42

krasne mi prisla smska ohledne informovani novych podminek
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chrudimi 31. 10. 2019 09:24

Mám Spoření 2 i Spoříto, ale zpráva do IB o změně úrokové sazby mi přišla pouze na Spoření 2. Tak to budu mít Spoříto asi dál za 2% o<:)
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 31. 10. 2019 09:44

richtrj píše:Taky o Monetě uvažuji, ale tady třeba píšou, že lze v transakcích vyhledávat jen dva roky zpět.

https://www.penize.cz/internetbanking/4 ... -vas-pusti

To mi přijde dost limitující. A ještě takový trapný zdůvodnění, že zájem o tuto funkci je mizivý. To někdo dělal průzkum?


Podle mě má o Monetě smysl uvažovat jen na čerpání odměny za založení účtu nebo jiných výhod (v mém případě to byly 2% na sporáku, ale ty už nedostaneš a mám končí koncem roku) ne jako o bance kde mít hlavní účet. To, co zmiňuješ je jeden z mnoha důvodů...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 10. 2019 10:01

Ona je to věc názoru, mně se Moneta celkem zamlouvá a je kandidátem na banku, kde budu mít hlavní účet … mám ho momentálně jako 2. hlavní účet.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 31. 10. 2019 10:26

Spis vec zkusenosti
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 10. 2019 10:40

Díky za uznání. Máš pravdu, jsem natolik zkušený, že IB Monety zvládnu. :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Persbrandt 31. 10. 2019 16:23

richtrj píše:Taky o Monetě uvažuji, ale tady třeba píšou, že lze v transakcích vyhledávat jen dva roky zpět.

https://www.penize.cz/internetbanking/4 ... -vas-pusti

To mi přijde dost limitující. A ještě takový trapný zdůvodnění, že zájem o tuto funkci je mizivý. To někdo dělal průzkum?


Sorry za trochu OT, ale to treba takova CSOB umoznuje zobrazovat transakce tusim jen rok a pul zpatky a jeste si donedavna za takovyto BÚ dovolila uctovat tusim 55 kc/mes., i dnes jeste vyzaduje aktivitu pro vedeni uctu zdarma. Pritom ty starsi vypisy nekde v systemu ma, a kdyz jsem potreboval nekolik let stary vypis, tak jsem zjistil, ze by mi ho poskytla za mirny poplatek cca 300 kc! Samozrejme jsem ty vyderace nechal, at si to strci nekam.
Jaky to rozdil oproti Fio nebo Equa, ktere maji na bezplatnem BU neomezene zobrazovani historie transakci.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlaju 31. 10. 2019 17:06

mbank také neomezeně. Historie 2 roky je pro mě nepochopitelné omezení.
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 31. 10. 2019 17:42

Haló, Moneto, zapomněla jsi informovat ty, co mají Spoření 2 a současně Spoříto o tom, že by se jim mohl změnit úrok na Spoříto. Pokud jim to do konce dnešního dne nesdělíš a ani nezveřejníš nový úrokový lístek, tak jim od ledna úrok můžeš změnit jen na Spoření 2. Nezapomeň na to!

;-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 31. 10. 2019 18:23

Takovou to zprávu bych pusti do veřejné části Internetu tak 5 minut před půlnocí. Jen aby nemuseli někteří pracovníci Monety včetně kocoura dnes vyjímečně po Tvé zprávě na noční ... :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 31. 10. 2019 20:52

:-D Pokud to tady kocour čte jen ráno, tak to stejně nestihnou. A možná je jim to i jedno. Akorát pak budou muset vyřizovat víc reklamací. ;-)
iglooo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků