Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 5. 11. 2019 14:51

maeth_u píše:Už funguje Google Pay, před chvílí jsem poprvé zaplatil.

S jakou podkladovou kartou? Musí podkladová karta umět taky GPay? Ptám se, protože jsem kdysi někde četl, že pro Apple Pay to tak u Curve je/bude. Zkoušel někdo i s Apple Pay?
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dalich 5. 11. 2019 15:02

Twisto přes Curve na Google Pay funguje, karty RB ne, ČS a HB ano.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hgtower 5. 11. 2019 17:05

Já platil Curve přes Google Pay s podkladovou RB Mall kartou a platba OK.
hgtower
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tlamik5 5. 11. 2019 17:12

Curve přes GPay s FIO v pohodě, ale FIO funguje i napřímo
tlamik5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod __Pavel 5. 11. 2019 17:32

Vím, asi jsem blbej, ale jak přidat Curve do GPay. V appce to chce nakonec ověření banky přes SMS, ale žádná zpráva na telefon nedorazí. Číslo jsem zadával jak +042xxxxxx, tak xxxxxx.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 11. 2019 17:50

+420xxxxxxxxx
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 5. 11. 2019 18:05

minarjo píše:@Tomason87:
To pochybuji. Můj poslední výběr skrz Curve z bankomatu Fio provedený 26.10. a zaúčtovaný 29.10. je ve výpisu normálně jako Internetová platba kartou a žádné úroky atd. Stejně tak třeba i výběr z 22.10. z bankomatu ČSOB. To bude u tebe něčím jiným... Nebyl například ten výběr zaúčtovaný až poslední pracovní den v měsíci? Pak by to bylo na bonus až v dalším měsíci.


aha, jj, je to poslední den v měsíci. teď jsem koukal, že jsem tam měl nějakou malou platbu na revolut, takže za to ten úrok asi.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod __Pavel 5. 11. 2019 18:27

MirekM. píše:+420xxxxxxxxx

Mirku dík, ale já to jen špatně napsal v tom příspěvku, samozřejmě +420xxxxxxxxx, ale nic. Tuším, že problém by mohl být v tom, že mám v profilu Curve jen xxxxxxxxx, na které samozřejmě z ciziny nic nepřijde. Nevím, jestli se číslo telefonu dá nějak editovat nebo se zadává po nové instalaci a prvním spuštění Curve app. Zítra zkusím Curve app nainstalovat na jiný mobil, ale moc si od toho neslibuji.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 11. 2019 18:56

Požádej o změnu čísla přes chat z APK nebo napiš e-mail na support@imaginecurve.com. Mám také v systému číslo v národním formátu bez +420. Již si nejsem jistý, jestli Curve při instalaci APK brala +420. Kartu jsem do Google Pay zatím nezadával.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod hgtower 5. 11. 2019 19:34

Taky mam cislo bez +420 v Curve, ale v pohode jsem kartu overil v Google Pay smskou.
hgtower
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 11. 2019 21:19

Taky mam cislo bez mezinarodni predvolby a vsechno bylo OK.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 11. 2019 22:02

Dotaz na chat z APK. Dá se napsaný a odeslaný text doposud nepřečtený Curve nějak zrušit, jako zde se dá zrušit odeslaný příspěvek?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 5. 11. 2019 22:03

GooglePay je oficiálně zatím pouze pro UK zákazníky, filtruje se to pomocí BINu karty, tak aby někdo nebyl zklamán.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 11. 2019 22:17

Zbytečný příspěvek ... smazal jsem.
Naposledy upravil MirekM. dne 5. 11. 2019 22:28, celkově upraveno 3
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 5. 11. 2019 22:20

Úplně stejným způsobem (ruční zadání čísla karty, expirace, CVV + telefon ve formátu +420xxxxxxxxx) jsem v APK zkusil přidat Creditas a ověřovací SMSka přišla téměř okamžitě. Z Curve SMS nedorazí, takže mám jako obvykle smolíka.
__Pavel
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků