Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod maeth_u 6. 11. 2019 07:25

retron píše:GooglePay je oficiálně zatím pouze pro UK zákazníky, filtruje se to pomocí BINu karty, tak aby někdo nebyl zklamán.


Oni už vydávají jiné než UK karty?
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 6. 11. 2019 08:20

V tomto duchu jsem se právě ptal ve výše mnou smazaném příspěvku. Retron myslel předpokládám přidávání českých karet.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod HNF-01 6. 11. 2019 08:32

Vypadá to že 5375 9000 jdou přidat do Gpay, ale 5375 9020 ne.
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod __Pavel 6. 11. 2019 08:53

Mám tu první a stejně končím na ověřovací SMS, která nedorazí.
Edit: Nyní změna, při pokusu o přidání do GPay to hlásí chybu "Transakce byla zamítnuta: Neplatná platební metoda [OR-CCSEH-05]", do té části s ověřovací SMS už se vůbec nedostanu.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod trinchin 6. 11. 2019 11:51

Mám tu první 5375 9000 a v pohodě jsem přidal do Gpay, platit jsem jeste nezkoušel.
trinchin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 6. 11. 2019 14:57

Pavle, nepiš na podporu, dnes mně sdělili, že mezinárodní předvolby mají uložené v systému a automaticky se přidávají.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod mfilip 6. 11. 2019 15:04

mne sla pridat v pohode, mam 5375 9000
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod directcz 6. 11. 2019 17:09

Včera (5.11.) přidaná Curve karta do google pay a dnes bez problémů provedena platba přes google pay s podkladovkou RB Life.
Dnes odpoledne (6.11.) přidaná do google pay jiná karta u jiného uživatele taky bez problémů.
Ověřovací SMS u obou přišla v podstatě okamžitě. Pozn. obě karty jsou 5375 9000
directcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milivoj73 7. 11. 2019 15:22

Kdyby to někomu pomohlo: Curve jsem v G-Pay už registrovanou měl, v pondělí jsem náhodou zjistil, že jde aktivovat pro platby, tak jsem to zkusil. Potvrzovací SMS přišla okamžitě, ale dodneška platby aktivní nebyly, viselo tam kontaktování banky. Pomohlo kartu klasicky odebrat a přidat znovu.
Milivoj73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Budulinek 7. 11. 2019 21:40

Včera (6.11.) přidávána 5375 9000 do GPay, přidat šla, ale skončilo na ověření - na nepřišlé SMS, vyzkoušel jsem odeslat několikrát novou. SMS přišly nakonec s cca hodinovým zpožděním všechny, další se už vygenerovala a přišla v pohodě hned. Číslo v profilu je zobrazeno bez předvolby, zaplatit dneska šlo v pohodě (podkladovka RB Mall). Za mě palec nahoru.
Budulinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pabloson 9. 11. 2019 15:15

tak mi ve stredu 5.11 kolem druhe rano dorazila na puvodni kartu vratka z GBIT provedene 26.10 viz muj drivejsi prispevek.

v nedeli vecer 3.11 sem to nevydrzel a poslal jim z appky zpravu ze zalozky od predmetne platby:

Psal sem jim neco jako: Hello, I am missing returned payment on source card after I have done GBIT on this transaction. Can you you please check it and confirm that payment was returned? Thank you

V pondeli 4.11 odpoledne mi prisla do emailu odpoved:

Hi,

Thanks for getting in touch. When you move a transaction from one payment card to another using our Go Back in Time feature, the payment on the original payment card will be refunded straight away.

Your bank statement can often be a little bit slower to update, but you should see the refund appear in your original payment card account within 1 - 5 business days.

Have a great day and please let me know if there's anything else we can help you with.
Best wishes,
Ellen
Team Curvecheck it

a ve stredu 6.11 rano sem si pak vsiml(jsem si jistej ze den pred tim tam jeste nebyla) vratky predmetne platby zauctovane k datu 26.10. (tj. datu kdy jsem provedl GBIT).

To ze sem jim psal devaty den od nevraceni a on mi v emailu odpovida ze je to trosku pomalejsi a trva to 1-5 dni necham asi bez komentare.

Jinak ja si z celeho pribehu a toho co sem si zde precetl od ostatnich odnasim ponauceni, ze to muze nekdy "trosku" trvat a ze kdyz to trva tak je treba se ozvat z appky od dotycne platby supportu(jak psal Minarjo drive)... jo a pak taky ze nebudu pro jistotu delat hodne GBIT rychle za sebou(i kdyz nekdo psal ze mu to neudalo zatim problem) a o vikendu(coz jsme meli s Minarjem taky spolecne) a radeji to udelam s malejma prodlevama ve vsedni den a uvidim zda zas nake podobne vzruseni nenastane.
Kazdopadne si ty vratky z GBIT budu ted nakej cas pro jistotu hlidat.
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 9. 11. 2019 19:11

V dokumentaci k Google play jsem se dočetl, že některé blokace mohou být o nějaké procento navýšeny a vše se srovná se zaúčtování platby. Setkal se někdo s tímto navyšováním blokaci?
PS: ověřovací SMS při přidávání Curvy přišla do minuty.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-ossobne 9. 11. 2019 19:15

Google Play nebo Google Pay?
e-ossobne
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 9. 11. 2019 19:29

Google pay - moc chytré automatické opravy při psaní na mobilu. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 11. 2019 15:25

U těch problémů s GBiT by to možná chtělo uvádět, o jaké vydavatele jde - nezdá se mi, že by mělo jít o plošný problém...

Třeba minulý týden jsem provedl 16 transakcí GBiT z KK MMB Smart na debetku Creditas (začátek měsíce - abych se kvalifikoval na 100 Kč bonus - vím, že stačí 5 plateb, ale všechno to byly malé útraty pod 300 Kč) a žádný problém jsem nezaznamenal (GBiT proveden v pondělí 4. listopadu v průběhu cca. 10 minut a ve středu všechny transakce vráceny na původní kartu).
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků