Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 6. 11. 2019 13:58

Ten sharing s credit bureaus bude souviset s půjčkami https://www.revolut.com/help/exploring- ... ing-credit

Nečekal bych, že by se hned automaticky dotázali na úvěrovou historii všech klientů, aniž by žádali o půjčku. Ale opt-out to jistí.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 11. 2019 15:27

evlo píše:skoda, ze po tom prekladu je to necitelne

:D :D :D :D :D :D Jsem to přečetl a porozuměl docela v pohodě, což se zrovna nedá říct o tvých elaborátech. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod slazz 6. 11. 2019 19:59

retron píše:tak i na foru už je dost lidí komu blokli účet, mě už 2x a někdo tu dokonce psal, že mu zadržují asi kilo


Jasně. Ale ti lidi psali svoje příběhy. V té "recenzi" sice píše o tom co se stalo jemu, ale pak tam přidává 100+1 dalších lidí.
slazz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moucha 6. 11. 2019 21:24

tramin píše:Teď jsem potřeboval dobít 7000 Kč,ale nejde to.Končím s Revolutem...

se mi taky stalo, než jsem si všiml, že dobíjím jinou kartou kde mám limity na 0,- taky jsem nadával, že jsou blbci než mi došlo, že blbec jsem já :D
Moucha
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-ossobne 7. 11. 2019 01:53

Ja uz jsem postoupil na vyssi level, zasadne mam na vsech kartach nastaveny co nejvyssi limity, ktere umoznuji. Ale paranoici tohle nikdy nezvladnou.
:D
e-ossobne
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moucha 7. 11. 2019 07:10

já u karet kterýma platím mám buď co nejvyšší a nebo limit úplně vypnutý (třeba Revolut), ale bohužel jsem se překoukl a sáhl vedle (konkretně dvě fio karty vedle sebe, ty jsou úplně stejné)
Moucha
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 7. 11. 2019 23:57

Mam obchodni ucet jak se tu nekdo ptal, po nedavnem updatu jsou uz i videt volne obchody (x z x). Penize jdou prevest obratem. Volne obchody nejsou za kalendarni mesic, ale za obdobi 30 dni od prvniho obchodu naskoci dalsi volny atd.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 8. 11. 2019 09:29

Ach jo, tak peníze (CZK) poslané v pondělí 4.11. nedorazily dnes v pátek (8.11.), jak bylo očekáváno, na účet v v AirBank . V minulosti to vždy v pohodě takhle chodilo. Na chatu tradiční odpověď, počkejte ještě 2 pracovní dny. :grr:
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 11. 2019 13:50

čulibrk píše:Ach jo, tak peníze (CZK) poslané v pondělí 4.11. nedorazily dnes v pátek (8.11.), jak bylo očekáváno, na účet v v AirBank . V minulosti to vždy v pohodě takhle chodilo. Na chatu tradiční odpověď, počkejte ještě 2 pracovní dny. :grr:


Shodou okolností jsem taky 4.11. posílal peníze z Revolutu, taky jsem měl předpoklad dneska (8.11.) a paníze dorazily (Creditas).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 8. 11. 2019 16:53

Moucha píše:
tramin píše:Teď jsem potřeboval dobít 7000 Kč,ale nejde to.Končím s Revolutem...

se mi taky stalo, než jsem si všiml, že dobíjím jinou kartou kde mám limity na 0,- taky jsem nadával, že jsou blbci než mi došlo, že blbec jsem já :D

Na KK jsem měl 70 000 Kč,dobíjel jsem s ní mnohokrát a taky jsem asi hodinu komunikoval s live agentem,který mi tvrdil,že netuší čím to může být.Takže se za blbce nepovažuji...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2019 17:04

čulibrk píše:Ach jo, tak peníze (CZK) poslané v pondělí 4.11. nedorazily dnes v pátek (8.11.), jak bylo očekáváno, na účet v v AirBank . V minulosti to vždy v pohodě takhle chodilo. Na chatu tradiční odpověď, počkejte ještě 2 pracovní dny. :grr:


Peníze poslané 4.11. (večer) na FIO a také stále nepřišly :(
anonymni

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 11. 2019 17:40

Posílal jsem 1.11. brzy ráno a dorazily včera (7.11.) a vůbec se nedivím.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 9. 11. 2019 16:46

Mně by nevadilo, že přijdou později, ale ať to vím předem. Jak v aplikaci, tak v emailu píšou, že moje CZK budou za 4 dny připsány na mém účtu v ČR, což neplní.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 9. 11. 2019 19:58

Ale ty max.4 dny se počítají až od okamžiku, kdy přijde email s tím, že pokyn byl nikoliv jen přijat (to je první email po zadání platby), ale i vykonán (executed, druhý email). Do té doby je pokyn "jen" přijatý a čeká na vykonání. Přitom doba mezi přijetím a exekucí pokynu je u CZK plateb skutečně nevyzpytatelná, někdy pár hodin, někdy i dva pracovní dny. Dle mého je to vlivem zapojení toho prostředníka Vitesse psp Limited, Revolut mu CZK příkazy do ČR evidentně předává dávkově třeba jen jednou denně či obden (a jen pracovní dny), proto ten skluz. Třeba u SEPA plateb v EUR je mezi přijetím a exekucí pokynu (při zadání během pracovního dne dopoledne či brzy odpoledne) často jen pár minut (max. jsem zažil dvě hodiny) a příjemce má eura na účtu třeba už za 2 hodiny od exekuce. Z toho je vidět, že SEPA platby Revolut zasílá do clearingu ECB sám, žádný prostředník ho nezdržuje.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lenka_2 9. 11. 2019 20:25

Já je podezírám, že tam určité nepředvídatelné zdržení vkládají záměrně, aby produkt zneatraktivnili vůči placeným turbo převodům.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků