Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 5. 11. 2019 08:32

Mám asi rok Hello účet a Hello spoření a v říjnu jsem k nákupu na splátky dostal navíc kreditku, ktereou jsem včera poprvé použil. V IB v posledních transakcích vidím tu včerejší platbu resp. zatím blokaci, ale nikde nic nemám k tomu kreditnímu účtu ani k tomu úvěru. U platebních karet mám jen tu původní k běžnému účtu, kreditka tam není.
Je to u HB normální, zobrazí se ta karta a uvěr někdy později nebo je to chyba?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 11. 2019 08:59

evelista píše:smutne ze hb bankomaty jsou porad skoro na bodu nula.

Pokud se někomu podaří úspěšně vybrat peníze z HB bankomatu ve Zlíně na Obchodním domě Curvou s podkladovkou HB dejte vědět, viz dříve mnou zde popsané trable s tímto bankomatem.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 11. 2019 17:52

Myšpulín, normální to není. Mě se Kreditka v IB/aplikaci normalne zobrazovala. Není potřeba ji manuálně zadat?
Určitě někdo poradí.
anonymni

Odeslat příspěvekod myšpulín 5. 11. 2019 18:03

Napsal jsem jim přes IB, pak jsem našel v žádostech že žádost o ten úvěr není dokončena, přitom jsem to zařizoval v Planeo při nákupu ledničky, nešel bych do úvěru, kdyby s ním nepřišla levněji.
Kreditka funguje, jen si budu muset hlídat kolik splatit.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 11. 2019 19:08

evelista píše:smutne ze hb bankomaty jsou porad skoro na bodu nula.

HB má 3 výběry z cizího bankomatu měsíčně zdarma, což by normálnímu člověku mělo stačit. Pro člověka vybírajícího obden stovku je Spořka, tam si může u bankomatu prima pokecat ve frontě se stejně postiženými.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 11. 2019 20:37

Od Nového roku snižuje na 1 výběr
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgtower 5. 11. 2019 21:01

Pokud vám chybí u Hello karet možnost plateb přes GooglePay, tak už můžete využít Curve kartu. Pokud byste chtěli 5 liber jako bonus tak PM pro promo kód nebo koukněte na hello spolu do vlákna ke Google Pay.
hgtower
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ROlda78 5. 11. 2019 21:40

CURVE card lze založit v apce v mobilu, více na: https://www.curve.app/,
o promo kód na 5 liber (pro nás oba si pište v SZ)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 5. 11. 2019 22:01

GooglePay je oficiálně zatím pouze pro UK zákazníky, filtruje se to pomocí BINu karty, tak aby někdo nebyl zklamán.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 11. 2019 20:59

PatrikChrz píše:Od Nového roku snižuje na 1 výběr

Hello Bank půjde do Brusele, když ne od příštího Nového roku, tak od toho dalšího. Ty vychytávky, co zavádí, jsou fakt fantastické. Asi čekají, jak dlouho si klienti nechají kálet na hlavu.'

Příklad z poslední doby: Zadáte dne x příkaz k úhradě na den y. A teď čumíte jak puci, v den x už ty peníze na účtu nemáte a v historii se to jeví jako příkaz provedený ve dni x, ovšem zaúčtovaný dne y... Až sjednotí svůj systém se systémem Cetelem, půjdou do kopru rychleji, než si dokáží představit.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 11. 2019 21:07

To je známá vlastnost, v HB končí předchozí a začíná následující bankovní den v 18:00 (z hlediska zaúčtování, úročení atd), takže platba zadaná třeba dnes v 18:30 se splatností zítra se provede ihned, protože v tu dobu už je bankovní zítřek.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Delitzsch 6. 11. 2019 21:14

V HB dnes znamená zítra. Kolik lidí toužilo, aby se něco takového stalo realitou. A vám se to nelíbí?
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 6. 11. 2019 21:45

PatrikChrz píše:Od Nového roku snižuje na 1 výběr

Ovšem pouze u KK s nastavenou odměnou "výběry".
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 6. 11. 2019 21:55

Já myslím, že jsme v Česku a v Evropě kde jsme zvyklí, že den končí ve 23:59 a nový začíná v 00:00 a ne tak jak kdysi nebo možná i ještě v současnosti u židů kdy jim den končil se západem slunce a začínal nový. My máme svoje od dávna zavedené zvyklosti a nechceme aby nám tu HB zaváděla něco úplně jiného na co nejsme zvyklí.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod psovod78 6. 11. 2019 22:02

Dokud jsou jedini, kdo maji kartu s kurzy asociace bez mesicniho poplatku (pri spravnem pouzivani) tak je mi jedno, jak blbe maji bankovni den.
psovod78
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků