Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 6. 11. 2019 20:55

Notifikace o příchozích platbách mi chodí až následující den ráno, jak z aplikace tak na mail. To je normální?
hopo.hopo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 6. 11. 2019 21:04

Nevím, jestli je to normální, ale mně se to děje také.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 7. 11. 2019 20:09

Jj chodí to druhéj den, jak mejly tak notifikace
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 7. 11. 2019 20:20

A já doufal, že mám jen něco blbě nastavený. No mohli by na tom teda máknout, když už podporují ty okamžité platby.
hopo.hopo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 8. 11. 2019 21:19

me take tak.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento prosinec.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod maeth_u 9. 11. 2019 20:50

Mně tento měsíc byla výplata oznámena emailem v okamžik objevení se v mobilní bance. Dříve to bylo ráno den poté.
maeth_u
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 4. 12. 2019 11:00

https://www.mesec.cz/aktuality/komercni ... -asistenci

Komerční banka začala v prosinci 2019 nabízet klientům novou kreditní kartu. Ta nese název 4U a nabízí úrokovou sazbu 13,9 % ročně. Karta zahrnuje bezplatné pojištění schopnosti splácet a asistenční službu Domácnost.

Za vystavení a vedení karty neplatíte nic. Měsíčně máte jeden výběr z jakéhokoli bankomatu bezplatný. Kromě toho si u karty můžete sjednat automatické splátky v bezúročném období. To činí 45 dnů.

Asistenční služba Domácnost poskytuje pozáruční servis spotřebičů, opravy v případě havárie vody nebo elektřiny v domácnosti a IT asistenci.

Do konce února 2020 si můžete vybrat, jaký bude mít vaše karta design. Vybírat můžete z návrhů v galerii designů MojeKarta nebo použít vlastní obrázek či fotografii.
hopo.hopo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fc70 4. 12. 2019 12:11

Automatická splátka v bezúročném období, zhruba poloviční úroková sazba než je běžné (a jen o trošičku vyšší než sazby revolvingových úvěrových karet bez bezúročného období), a celé zdarma - to je fakt hezké, že by se trh kreditek konečně trochu hnul správným směrem? Zatím jsme poslední roky jen viděli osekávání odměn.

Trochu mě udivuje limit 10000 v reprezentativním příkladu.

(Mimochodem garance top 3 RPSN, kterou má kreditka ČSOB, se vztahuje jen na vyjmenované produkty, takže tohle je ke snížení sazeb, aspoň formálně vzato, nenutí.)
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jhypo 4. 12. 2019 12:35

ČSOB Premium má kreditku na 8%, ne?
Jhypo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fc70 4. 12. 2019 12:47

Jasně, prémiové kreditky (a náborové akce Diners Club) mají nižší sazby, ale tohle je masová karta bez poplatku.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 4. 12. 2019 13:51

Ale bez vratky, takže to není žádný zázrak. Alespoň to půl procento tam mohli dát a bylo by to fakt hodně zajímavé...
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 4. 12. 2019 15:12

Automatická splátka inkasem z účtu u KB nebo libovolného?
taylor729
Diskutér

Předchozí stránka